AndroidMarket adlı üyeden alıntı

Ne sağlamı Allah aşkına,google hiç bir şeyden çakmayan aptal botlardan oluşmuş sadece,daha içinde içerik olmayan wordpress siteye pr5 verip benim 2.5k hitli 400 içerikli siteme pr0 vermezdi.Adam hacklink yapmış.Helal olsun,google bizi pr gibi şeylerle sınırlamaya çalışıyor.Bir webmaster düzeni kurmuş ve herkesi kendisinin kölesi yapmış.Hacklink atanlara helal olsun,onları dışlayacağınıza hayvan isimleri koyduğu güncellemeleriyle sizleri dışlayan google amcanızı dışlayın.Evet hacklink etik olmayabilir fakat içerisinde içerik olmayan sitenin pr5 alması google'a göre etikse,birinin gidip bir siteye hacklink atarak pr yapması da o zaman bence haktır,etiktir.Kimse yanlış anlamasın,bıktım ben google'ın bu saçmasapan rakamlarından,sınırlamalarından.İnsanları kandırmak demişsiniz,asıl google bizi kandıran bizi köpeği yapmış.Pr,pr,pr,pr.... ulan ben bu pr'ın da bunu çıkarının da........ diyesi geliyor insanın.Bu kadar şımarıklık bu kadar laubalilik olmaz.Fermuarın icadını bile hatırlayan google'ı İstanbul'un fethini hatırlamıyor.Tüm bunları göz önüne alırsak
SİZCE HACKLİNK ATMAK VE GOOGLE'IN PR SİSTEMİNİ ALT ÜST ETMEK SUÇ MU? YOKSA HAK MI?

Full + Full katılıyorum hocam. Bir arkadaş hacklink p*** siteden gerçek pr3 site daha faydalı yazmış kesinlikle değil. Tecrübe ile sabittir.