wmaraci reklam

Google Search Console İndex Problemi

20 Mesajlar 3.003 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

MutlulukNerede adlı üyeden alıntı

Şurayı incelerseniz size fikir verebilir.

Çalıştığınız bir referans site göremedim.
Ayrıca backlink çalışması ile bir yerlere gelmeye çalışmanın, günlük 50-100 içerik girmekle ne alakası var. Bunu nasıl birbirine bağladınız. Sanırım sadece adsense ve backlink ile bir döngü yaratmışsınız kendine. Ben öyle yorumladım.

Ortada daha günde 50-100 içerik girerek birinci sıraya yükselmiş bir site linkiniz yok.!!

wmaraci
reklam

MutlulukNerede MutlulukNerede WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Muahasebeci
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 53 / 53
  • Ticaret 0, (%0)
Yanlış yönlendirme demeyelim saygıdeğer efendim. Benim tecrübelerime göre ne kadar çok makale okadar çok hit bunu deneyen olursa baksın kendisi tecrübe etsin makaleyi de dilerse yazar veya başkasına yazdırır. Ama şu bir gerçek search konsolda İndex sorunu olanlar bu yazdığımı dikkate alırsa mutlaka faydasını görür.

Web Site Kurulum, Hızlandırma Ve HİTLENDİRME Hizmertleri

• Üyelik 11.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Muahasebeci
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 53 / 53
  • Ticaret 0, (%0)

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

Çalıştığınız bir referans site göremedim.
Ayrıca backlink çalışması ile bir yerlere gelmeye çalışmanın, günlük 50-100 içerik girmekle ne alakası var. Bunu nasıl birbirine bağladınız. Sanırım sadece adsense ve backlink ile bir döngü yaratmışsınız kendine. Ben öyle yorumladım.

Ortada daha günde 50-100 içerik girerek birinci sıraya yükselmiş bir site linkiniz yok.!!

Site linklerini boşuna gizlemiyorum herhalde arkadaşım eğer gerçekten konuya hakim birisiysen burdan anlarsın olayı ☺️

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

Yanlış yönlendirmek ne demek arkadaşım saçmalama ne kadar çok makale okadar çok hit bunu sana ispatlamak zorunda değilim deneyen olursa baksın kendisi görsün makaleyi de ister yazar ister yazdırır orası herkesin kendi bileceği iş ben 28 günlük siteyle 220 k görüntülenme 9 10 k arası tıklama alıyorum bahsettiğim sistemle

Alıntı yapmadan cevapladığına göre kızıyorsun sanırım. Ben "yanlış yönlendirmek" demedim. Backlink ile nereye kadar demek istedim. Kendi çabanız yok yani işin içinde.
Neyse yolunuz açık olsun...

Site linklerini boşuna gizlemiyorum herhalde arkadaşım eğer gerçekten konuya hakim birisiysen burdan anlarsın olayı ☺️

Aferin akıllı adamsın... İşini gizleyebilecek ve arkasında durabilecek kadar akıllı, ama kimseye ispat edemeyecek kadar da "cesursun!"
:D
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)

Yanlış yönlendirmek ne demek arkadaşım saçmalama ne kadar çok makale okadar çok hit bunu sana ispatlamak zorunda değilim deneyen olursa baksın kendisi görsün makaleyi de ister yazar ister yazdırır orası herkesin kendi bileceği iş ben 28 günlük siteyle 220 k görüntülenme 9 10 k arası tıklama alıyorum bahsettiğim sistemle

Arkadaşın değilim öncelikle. Uslubuna dikkat et..
Siz diye hitap eden birine ''sen'' diye hitap etme hakkına sahip değilsin..

Bir şeyi dile getiriyorsan ispatlamanı isteyenler olunca sinirlenme ayrıca.
Saçmalayan sensin günlük 50 - 100 makale diyerek ama bana saçmalama deme cüretini buluyorsun?

28 günlük siteye bahsettiğin görüntülenmeyi alıyorsan yakında spam yersin zaten, bunu da öğreniver!

Git bahsi geçen forumda sana kanacak insanları ikna et sen.

Bir daha da bana cevap verme!

• Üyelik 11.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Muahasebeci
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 53 / 53
  • Ticaret 0, (%0)

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

Arkadaşın değilim öncelikle. Uslubuna dikkat et..
Siz diye hitap eden birine ''sen'' diye hitap etme hakkına sahip değilsin..

Bir şeyi dile getiriyorsan ispatlamanı isteyenler olunca sinirlenme ayrıca.
Saçmalayan sensin günlük 50 - 100 makale diyerek ama bana saçmalama deme cüretini buluyorsun?

28 günlük siteye bahsettiğin görüntülenmeyi alıyorsan yakında spam yersin zaten, bunu da öğreniver!

Git bahsi geçen forumda sana kanacak insanları ikna et sen.

Bir daha da bana cevap verme!

Cevap hakkı doğarsa cevap veririm öncelikle üslup konusuna gelecek olursak sen konu da bana attığın ilk cevabı bir daha oku
Bankanmak yada bankanmamak konusu senin anlayamayacağı kadar uzun bir konu o konuda da cevap veriyorum.

Son olarak sinirlenme vs bir şey yok ben çok neşeli yim

Ve kimseyi kandirdigim falanda yok
Üslupmuş.

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)

Cevap hakkı doğarsa cevap veririm öncelikle üslup konusuna gelecek olursak sen konu da bana attığın ilk cevabı bir daha oku
Bankanmak yada bankanmamak konusu senin anlayamayacağı kadar uzun bir konu o konuda da cevap veriyorum.

Son olarak sinirlenme vs bir şey yok ben çok neşeli yim

Ve kimseyi kandirdigim falanda yok
Üslupmuş.

Sen hep neşeli kal..
MutlulukNerede

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Muahasebeci
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 53 / 53
  • Ticaret 0, (%0)

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

Sen hep neşeli kal..

Teşekkürler sende öyle şu an gülüyorum zaten 😁
Cevabımı değiştirip senin istediğin üslupta tekrar yazacağım Özür dilerim kalbini kırmak istemem hakkını helal et

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)

Hocam sitenize blog bölümü yoksa oluşturun varsa makaleye yüklenin. Günlük 50 100 makale hatta daha fazla girin bu şekilde hem index hem de hit bakımından çok kazancınız olur. Yardımcı olmamı isterseniz konu başlığı ile birlikte iletişime geçin.

Hocam yazmıyacam diyorum ama kendimi tutamadım şimdiden kırıcı olursam affola.

Basit bir hesap yapalım mı sizle ?
50-100 makale demişsiniz ortalamasını alalım
75 Makale demek.
Kaç dakika arayla paylaşacagnızı hesaplıyalım.
1 gün 24 saat * Her saat 60 dakika = 1440 Dakika
1440 Dakika / 75 makale = 19 Dakika da 1 makale bunu kenara yazalım.
Her gün 75 makale * 1 ay 30 gün = 2250 Makale eder. Bunu da bir kenara alalım.
Sizin dediklerinize göre her ay google de 2250 index alması lazım sitenin. Bunları da koyun kenara

Eğer sitenizde kullanıcılarınıza bildirim gönderiyorsanız 24 saatte 75 bildirim hiç bir kullanıcı istemez ki buradan bir eksi yersiniz. Bu da size hem seo anlamında hemde kullanıcı anlamında sıkıntıya sokacaktır. Düşünsenize 20 dk da bir telefonunuza mesaj geliyor bildirim geliyor kendinizi koyun kullanıcı yerine bence direk engellersiniz siteyi. Bunun seoya zararını size kısaca açıklıyayım kullanıcı sitenizi engellerse ister istemez o kullanıcının aramalarında çıkmayacağınız gibi o kullanıcının çevresindeki kullanıcılarda da dolaylı olarakda olsa etki etmiş olacaksnız. Bunun dönüşümü de sizi spama kadar götürecektir.

İşin bir başka boyutuna gelelim her gün 75 makale için ciddi emek isteyecektir ki bunu yazdırdıgınızı varsayalım en az 300 kelime yazdırın.
100 kelimesi 2.5 TL den * 75 makale = 562 Lira yapar * 1 ay yazdırdığımızı varsayalıım 16 000 TL yapar.
Bu sitenin host vs masraflarını eklemeyecem bile bu sitenin size en az 20 bin ile 30 bin kazandırması lazım gerekir ki o da muamma keza en az 1 sene cepten yersiniz ki bu da şunu gösterir bu iş için ciddi en az 100 bin TL kenarda paranız olması gerekir.

Bunu kalkıp insanlara öneriyorsanız bu yolu o kişinin ek geliri olan 7*24 boş olan bir insan olması gerekir ki burada da çoğu insan ek iş olarak yapmaya çalışıypr bu işi.

Ben buraya uyku tatil vs eklemiyorum girmiyorum da o konulara.

İşin bir de google tarafını da inceliyelim isterseniz yeni bir site bu kadar içerik girişi yaptığı için spama gidebilir, google de index banı alabilir, ve bir çok olumsuz durumla karşılaşabilirsiniz.

Yani nerden tutsak elde kalıyor bu dedikleriniz.
yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com

• Üyelik 11.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Muahasebeci
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 53 / 53
  • Ticaret 0, (%0)

birsevda adlı üyeden alıntı

Hocam yazmıyacam diyorum ama kendimi tutamadım şimdiden kırıcı olursam affola.

Basit bir hesap yapalım mı sizle ?
50-100 makale demişsiniz ortalamasını alalım
75 Makale demek.
Kaç dakika arayla paylaşacagnızı hesaplıyalım.
1 gün 24 saat * Her saat 60 dakika = 1440 Dakika
1440 Dakika / 75 makale = 19 Dakika da 1 makale bunu kenara yazalım.
Her gün 75 makale * 1 ay 30 gün = 2250 Makale eder. Bunu da bir kenara alalım.
Sizin dediklerinize göre her ay google de 2250 index alması lazım sitenin. Bunları da koyun kenara

Eğer sitenizde kullanıcılarınıza bildirim gönderiyorsanız 24 saatte 75 bildirim hiç bir kullanıcı istemez ki buradan bir eksi yersiniz. Bu da size hem seo anlamında hemde kullanıcı anlamında sıkıntıya sokacaktır. Düşünsenize 20 dk da bir telefonunuza mesaj geliyor bildirim geliyor kendinizi koyun kullanıcı yerine bence direk engellersiniz siteyi. Bunun seoya zararını size kısaca açıklıyayım kullanıcı sitenizi engellerse ister istemez o kullanıcının aramalarında çıkmayacağınız gibi o kullanıcının çevresindeki kullanıcılarda da dolaylı olarakda olsa etki etmiş olacaksnız. Bunun dönüşümü de sizi spama kadar götürecektir.

İşin bir başka boyutuna gelelim her gün 75 makale için ciddi emek isteyecektir ki bunu yazdırdıgınızı varsayalım en az 300 kelime yazdırın.
100 kelimesi 2.5 TL den * 75 makale = 562 Lira yapar * 1 ay yazdırdığımızı varsayalıım 16 000 TL yapar.
Bu sitenin host vs masraflarını eklemeyecem bile bu sitenin size en az 20 bin ile 30 bin kazandırması lazım gerekir ki o da muamma keza en az 1 sene cepten yersiniz ki bu da şunu gösterir bu iş için ciddi en az 100 bin TL kenarda paranız olması gerekir.

Bunu kalkıp insanlara öneriyorsanız bu yolu o kişinin ek geliri olan 7*24 boş olan bir insan olması gerekir ki burada da çoğu insan ek iş olarak yapmaya çalışıypr bu işi.

Ben buraya uyku tatil vs eklemiyorum girmiyorum da o konulara.

İşin bir de google tarafını da inceliyelim isterseniz yeni bir site bu kadar içerik girişi yaptığı için spama gidebilir, google de index banı alabilir, ve bir çok olumsuz durumla karşılaşabilirsiniz.

Yani nerden tutsak elde kalıyor bu dedikleriniz.

Birsevda arkadaşım yada dostum yada abim güzel yorumunu okudum.

Tüm hesaplamalarına da katılıyorum. Evet meşekkatli ve masraflı bir iş. Sana burada bir örnek ile cevap vermek isterim. https://breaking-news.fisildas.com Breaking News subdomain sitemde 2 ay olmadı ve 561 mail abonesine ulaştım. Ve bu sitede günlük 70 üzeri makale yayınlanıyor. Bazen 100

Şu anda bu sitenin Hitler'i 3 k civarı ve mail aboneleri günlük olarak 10 ila 20 arası artıyor. Dileyen her gün kontrol edebilir.

Beni burada linç etme girişimine giren bazı arkadaşlar var. Maalesef bu da beni çok üzdü. Bazı arkadaşlar karambole referansım yok delilin yok vs vs baltalama ve linç etmeye çalışma girişimlerine devam edecekler. Bu durum tamamen onların kültürü ile alakalı bir durum.

Yukarıda çıkardığın hesaba gelince. Bu 100 makale siteye bir kuruş harcamadan giriliyor. Bu da şimdi linç girişimine sebebiyet verir en iyisi ben susayım. Siz kendiniz çalın kendiniz oynayın. Saygılar arkadaşlar. Herkese iyi çalışmalar, bol kazançlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al