wmaraci reklam
lidertakipci

Google Yüzeysel İçerik Uyarı Mesajı

4 Mesajlar 1.605 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Danci Danci Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek TC
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 328
  • Beğeniler 5 / 61
  • Ticaret 2, (%100)
Öncelikle herkese Selam...

Google, sayfalarınızdan bazılarının Web Yöneticisi Yönergelerimize uymayan teknikler kullanıyor olabileceğini tespit etti.
Sitenizde çok az katma değeri olan veya değersiz yüzeysel içerik bulunduğundan, Google, siteadi.com/ için manuel spam işlemi uyguladı. Sitenizde veya bazı bölümlerinde başka işlemler de yapılabilir.
Önerilen işlem
Sitenizi Google'ın Web Yöneticisi Yönergeleri'ne uygun bir şekilde güncelleyin.
Bu değişiklikleri yaptıktan sonra yeniden değerlendirilme isteğinde bulunun.
Sitenizin artık yönergelerimizi ihlal etmediğini belirlersek manuel işlemi kaldırırız.
Bu sorunun nasıl çözüleceğiyle ilgili sorularınız varsa, lütfen Web Yöneticisi Yardım Forumu'nu ziyaret edin.

Arkadaşlar sitem sıralamalarda baya bir geriledi ve yeniden değerlendirme isteği gönderdikten sonra bana cevap olarak bu mail geldi. İşin erbabı olan arkadaşlara soruyorum acaba bu spamın üstesinden gelmek için ne yapmam gerek.

Kendimce diyorum sitenin veritabanını komple silip her şeyi sil baştan yapayım. Aslında sitemde kopya yada kısa bir içerikte kesinlikle yok. Onca emeğim yine boşa gitti ama sizden gelen cevapları değerlendirerek işe koyulmak istiyorum. Şimdiden herkese teşekkür ederim.??

Arkadaşlar cevap verecek kimse yok mu?

wmaraci
reklam

lonely2134 lonely2134 WM Aracı Bronz Üye
  • Üyelik 31.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 51 / 62
  • Ticaret 0, (%0)
Bende bir sitemde aynı uyarıyı aldım ancak işin enteresan tarafı en özene bezene hazırladığım sitemde aldım :) Bu sorunun kimse cevabını bilmiyor mu ?

Danci Danci Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek TC
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 328
  • Beğeniler 5 / 61
  • Ticaret 2, (%100)

lonely2134 adlı üyeden alıntı

Bende bir sitemde aynı uyarıyı aldım ancak işin enteresan tarafı en özene bezene hazırladığım sitemde aldım :) Bu sorunun kimse cevabını bilmiyor mu ?

Yok ve kardeşim baksana kimse bir cevap bile yazmıyor onca gün beklediğim halde. Ama işin ucuna maddiyat döksek hemen PM isteyenler sıraya girer. Şu var ki çoğu bu işin çözümünü bilen kişinin sitesine girsen slogan olarak sitesinin tepesinde "hayat paylaşınca güzel" yazar! Ne paylaşım yaparlar nede bildiklerini paylaşırlar. Türk webmaster yardımcılığı anca parayla başlar ve parayla biter. :) Bir umut yine bekleyelim cevapları...

secret1071 secret1071 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek ?
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 50 / 58
  • Ticaret 43, (%100)
Ana Sayfanız hariç tüm sayfaları kapatın. Ana sayfayı güncel ve benzersiz içeriklerle zengin bir hale getirin. (title, desc, keyw dahil değiştirin) Ücretli link alımlarınız varsa hepsini kaldırın. WMT da sitenize zarar verebilecek tüm linklerin kaldırılması için istek gönderin.Bunları yaptıktan sonra yeniden değerlendirme isteği gönderin. Şayet sorun çözülmezse google pr güncellemesinden sonra tekrar istek gönderirsiniz. Bu arada sorun tek çözümü güncel, benzersiz ve kullanıcalara gerçekten fayda sağlayacak içerik girmektir. Gerisi google 'in güncellemelerine ve zamana kalmış.Beklemekten başka çara yok şimdilik...
lonely2134

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al