freelance iş ilanları

Search console indexlemiyor

5 Mesajlar 1.034 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ByFataLTR ByFataLTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 354
  • Beğeniler 81 / 80
  • Ticaret 19, (%100)
Merhaba. Geçenlerde adsenseden sitem ban yedi. Sebebi uygunsuz tıklama. Başkası tarafından yapıldığını kanıtlarıyla googleye anlatsam da ban kaldırılmadı. Mesele banın kaldırılmaması değil de ban yediğimden beri içeriklerim indexlenmiyor. Google gibi getir kullanınca yazıdaki görseller, etiketler vs indexleniyor fakat yazının orjinal urlsi indexlenmiyor. Ne yapmam gerekli? 2 aylık bir site yeterince otoritesi olmadığı için yeni domaine geçiş yapmak istemiyorum hitim az daha da kayba uğrar.

wmaraci
reklam

Fatii Fatii WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 44 / 121
  • Ticaret 4, (%100)
Aslında hitin azken başka domaine geçersen daha sağlıklı olur. Ayrıca 2 aylık diyosun eğer taşıma yaparsan direk google searcha taşıma değilde. Diğer siteyi sil yeni domaini tanıt ayeı bir mail adrsesi ile bana göre en mantıklısı bu. Çünkü bir daha adsense alabilmen çok fazla zorlaşacak ayrıca index almıyorsa siten bitmiştir. Bundan sonrada hit hiç gelmez
ByFataLTR

kişi bu mesajı beğendi.

ByFataLTR ByFataLTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 354
  • Beğeniler 81 / 80
  • Ticaret 19, (%100)
@yeniakim sitemin alanındaki bir kaç anahtar kelimede 2.sayfada çıkıyorum hiç reklam vs yapmadığım halde gayet güzel ve aktif hit geliyor. Var olan kitleyi kaybetmek aslında indexlerimi kaybetmek istemiyorum. Aynı alan adını .net olarak alsam indexlerimi yönlendirme şansım var mı? Adsenseyi çok dert etmiyorum artık. Heves ve idealist olarak bakıyorum olaya. Hevesliyim ve belli idealler kurdum siteye girenler sayesinde. Yani ziyaretçiler üzerinden para kazanma fikri bana hoş gelmiyor benim oluşumumda. Başka bir projeye geçersem adsense düşünebilirim. Lakin şu indexlememe problemi çok koydu. Komple yazıları yeni domaine aktarsam problem teşkil eder mi? Siteyi yeni domaine taşımada neler önerirsin? Komple host ile birlikte mi değişsem iyi olur yoksa alan adı yeterli olur mu?

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 44 / 121
  • Ticaret 4, (%100)
Genel bir hata olduğu düşüncesindeyim. Yani sorun sadece sizde değil. Ayrıca adsense ban yemek dizine eklenmek için sıkıntı olamaz. İndex sayısına gelince içerik=index olarak düşün ve şahsi görüşüm her bir içerik 5 indek alır günde. Yani kısacası taşıma yaptığınızda index kaybı yaşamazsınız. Ama yinede taşımada bir çok sorun olabilir. Bu yüzden bir kaç hafta düzenli içerik girip search consolede google gibi getir dizine ekle yapmanızı tavsiye ederim. Eğer sorun devam ederse taşıma işlemini gerçekleştirin. Ama taşıma işlemi düşündüğünüzde uzman birinden yardım alın ben ilk açtığımda 30 içerik 2 aydan sonra hepsi çöpe gitmişti. Yanlış taşıma yaptım diye. Yani siz öncelikle bekleyin. Çünkü değişmeniz durumunda index sıkıntı değil sıralamalarınız gider.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 44 / 121
  • Ticaret 4, (%100)
Şuan baktım ve siteniz index aldığını kesinlikle söyleyebilirim hiç bir sıkıntısı yok.
site:http://www.alfaloji.com
Burdan takip edebilirsiniz. Hatta en son 24 dk önce yeni bir şey index almıştır.
Temanız gerçekten güzeldir. Benim temamın bir üst modeli :) bu arada pm atmanızı rica ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al