wmaraci reklam

Web sitemi nasıl üst sayfalara taşırım ?

20 Mesajlar 3.022 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Amades Amades WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2021
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Yazıcı tamir ustası
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 3 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba E-ticaret sitesi kurduk ama üst sıralara nasıl taşıyabiliriz, backlink hizmeti aldık daha yeni ama indexi nasıl hızlandırabiliriz

Www.yazicitonerparca.com

web sitemiz bu ayrıca öneriniz olursa lütfen söyleyin, ihtiyacımız var çünkü

ayrıca web sitemizde küçük simgeleri bir türlü oturtamadım sürekli görünmüyor

AnoyNMous
wmaraci
reklam

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)
siteyi hangi yazılımcıya yaptırdıysanız o yazılımcıya söyleyinki bıraksın bu işi :) yanlış anlamayın bu değerlerde üst sıralara çıkmanızın mümkünatı yoktur backlink hizmeti ile zaten belli başına hata yapmışsınız siteniz üzerinde seo çalışmasına çok ihtiyaç vardır seosu çok alt sıralarda
Amades

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.11.2021
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 3 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Ustam ne öneririsin backlink hizmeti kötü bir şey mi ? ne yapmamız lazım bize tavsiyen ne olurdu

AnoyNMous

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)
seo alanında tasarımı geliştirmenizdir ve iç linklemelere çok dikkat etmeniz ayriyetten resimlerin alt isim gibi kısımları unutmamanızdır google search a da erken okutmuşsunuz k.bakmayın daha fazla detay ek ücretlere tabidir çünkü bu işlerde ekmek yiyoruz emek veriyoruz birlikte yol yürümek istersenizde ö.m dan iletişime geçebilirsiniz

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 26.11.2021
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 3 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Bu domain 3 yıllık bu önceden wp üzerine kuruluydu ben askere gittim geldim tamamen silmiştim, kelimeler aynı şekilde devam ediyor, ayrıca ücret nedir ?

AnoyNMous

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
''indexi nasıl hızlandırabiliriz''

Index ile sıralamayı karıştırmayalım derim.

Siteniz zaten index almış yeterince. Ama index için acele ediyorsunuz çünkü eksik olan bir kaç husus mevcut. Ve hemen backlink almak ciddi bir hatadır esasında.

Opencart kullanıyorsunuz, Opencart zaten hızlı index alır bunu da belirtelim.

Önemli olan anahtar kelimelerde sıralamaların yükselmesidir.
Bunun için de seo url kullanılımı, H etiketleri, meta açıklamaları, mobil uyumluluk, site açılış hızı, sayfa geçişlerinin hızlı olması, kategori ve ürünlerin ''kopya içerik'' olarak algılanmaması gibi bir çok kriter vardır.

Misal Fırın Ünitesi kategorisine girildiğinde
index.php?route=product/category&path=65_70 bu şekilde url mevcut. Bu şekilde index alır ancak yukarıdaki url google da aradığınızda size sonuç vermez. Bunun için bahsi geçen url tanımlaması: /firin-unitesi olmalıdır. Ve meta açıklaması özenle yapılmalıdır. Bu husus ürünler için de geçerlidir.

Site footer alanında yer alan Site Haritası sayfasına girerseniz, mouse ile sayfada yer alan linklerin üzerine geldiğinizde seo url olmayan sayfaları görebilir ve buna göre düzenleyebilirsiniz sitenizi.

Ara not: Sayfa geçişleri aşırı kasıyor, yani çok geç açılıyor yeni sayfaya geçiş yapıldığında. Bir ziyaretçi bu kadar beklemez asla. Mobil uyumluluk testi ''mobil uyumlu değil'' uyarısı veriyor ve pagespeed gibi analiz siteleri de hata veriyor, analiz edemedim.

Ve E-Ticaret sektöründe yer alıyorsunuz, rakipleriniz ise genelde n11 gittigidiyor hepsiburada gibi pazar yerleri. Misal ''yazıcı toner'' kelimesini arayın google da ve görün rakipler kimler.

Yani ciddi özen göstermeli ve tasarım konusunda da farklı olmalısınız ki imaj yönü ile güven verebilesiniz.

Hemen bir site açayım para kazanalım demekle olmuyor bu işler maalesef.
Çok sabır gerektirir ve sermaye şarttır.

Seo backlink ten ibaret değildir, bunu anlayalım artık.
Ve daima müşteri açısından empati yapalım ki güven aşamasında gereken tüm hususlar yerine getirilmiş olsun.

Ürünler garantilimi, teslimat süresi ''kesin olarak'' nedir, iade varmı, ücret iadesi nasıl gerçekleşiyor, herhangi bir arıza vs durumlarında ne yapılması gerekiyor gibi akılda soru kalmayacak şekilde olmalı mesela. Tasarıma da özen gösterilmeli.

Başarılar diliyorum, kolay gelsin.

Biraz uzun oldu, affola..
birsevda turkeytrick emrealtlr

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.11.2021
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 3 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Bu görüşün için çok teşekkür ediyorum, ama benim müşterilerim böyle son kullanıcılar değil bayiler olacak, illaki son kullanıcılar içinde bazı ürünler satacağım dediğinizi yapacağım

AnoyNMous

geamedyaxyz geamedyaxyz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2021
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 7 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba iletişime geçerseniz organik hit atımı kendi yazılımımızla sizlere sağlayabiliriz detalar için ize web sitemiz üzerinden ulaşmanız yeterlidir.
https://geamedya.xyz/

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2208
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)

Sevindari30 adlı üyeden alıntı

siteyi hangi yazılımcıya yaptırdıysanız o yazılımcıya söyleyinki bıraksın bu işi :) yanlış anlamayın bu değerlerde üst sıralara çıkmanızın mümkünatı yoktur backlink hizmeti ile zaten belli başına hata yapmışsınız siteniz üzerinde seo çalışmasına çok ihtiyaç vardır seosu çok alt sıralarda

Bence bu işi sen bırak yol yakınken bir dön kendini gerçek hayata ada derim ben. Yazılım dediğin Opencart E-ticarette en çok kullanılan sistemlerden biri. Ha bilmiyorsan da sus millet seni bir şey sansın. Alta @yilmaz70 abimi alıntıladım yazdıklarını biraz oku ufkun celalin açılsın.

Sevindari30 adlı üyeden alıntı

seo alanında tasarımı geliştirmenizdir ve iç linklemelere çok dikkat etmeniz ayriyetten resimlerin alt isim gibi kısımları unutmamanızdır google search a da erken okutmuşsunuz k.bakmayın daha fazla detay ek ücretlere tabidir çünkü bu işlerde ekmek yiyoruz emek veriyoruz birlikte yol yürümek istersenizde ö.m dan iletişime geçebilirsiniz

İlklerin adamısın sen bence. ^^Google search e erken okutmussunuz ^^ ne demek ya site açılır hazır olduğunda eklenir ki arkadaşta hazır görmüş ve eklemiş sitesini.
Bu arada konu sahibi arkadaş arkadaş burada iç seo dan bahsetmeye çalışmış haberiniz olsun yani içseo ya önem ve özen gösterin demek istiyor.

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

''indexi nasıl hızlandırabiliriz''

Index ile sıralamayı karıştırmayalım derim.

Siteniz zaten index almış yeterince. Ama index için acele ediyorsunuz çünkü eksik olan bir kaç husus mevcut. Ve hemen backlink almak ciddi bir hatadır esasında.

Opencart kullanıyorsunuz, Opencart zaten hızlı index alır bunu da belirtelim.

Önemli olan anahtar kelimelerde sıralamaların yükselmesidir.
Bunun için de seo url kullanılımı, H etiketleri, meta açıklamaları, mobil uyumluluk, site açılış hızı, sayfa geçişlerinin hızlı olması, kategori ve ürünlerin ''kopya içerik'' olarak algılanmaması gibi bir çok kriter vardır.

Misal Fırın Ünitesi kategorisine girildiğinde
index.php?route=product/category&path=65_70 bu şekilde url mevcut. Bu şekilde index alır ancak yukarıdaki url google da aradığınızda size sonuç vermez. Bunun için bahsi geçen url tanımlaması: /firin-unitesi olmalıdır. Ve meta açıklaması özenle yapılmalıdır. Bu husus ürünler için de geçerlidir.

Site footer alanında yer alan Site Haritası sayfasına girerseniz, mouse ile sayfada yer alan linklerin üzerine geldiğinizde seo url olmayan sayfaları görebilir ve buna göre düzenleyebilirsiniz sitenizi.

Ara not: Sayfa geçişleri aşırı kasıyor, yani çok geç açılıyor yeni sayfaya geçiş yapıldığında. Bir ziyaretçi bu kadar beklemez asla. Mobil uyumluluk testi ''mobil uyumlu değil'' uyarısı veriyor ve pagespeed gibi analiz siteleri de hata veriyor, analiz edemedim.

Ve E-Ticaret sektöründe yer alıyorsunuz, rakipleriniz ise genelde n11 gittigidiyor hepsiburada gibi pazar yerleri. Misal ''yazıcı toner'' kelimesini arayın google da ve görün rakipler kimler.

Yani ciddi özen göstermeli ve tasarım konusunda da farklı olmalısınız ki imaj yönü ile güven verebilesiniz.

Hemen bir site açayım para kazanalım demekle olmuyor bu işler maalesef.
Çok sabır gerektirir ve sermaye şarttır.

Seo backlink ten ibaret değildir, bunu anlayalım artık.
Ve daima müşteri açısından empati yapalım ki güven aşamasında gereken tüm hususlar yerine getirilmiş olsun.

Ürünler garantilimi, teslimat süresi ''kesin olarak'' nedir, iade varmı, ücret iadesi nasıl gerçekleşiyor, herhangi bir arıza vs durumlarında ne yapılması gerekiyor gibi akılda soru kalmayacak şekilde olmalı mesela. Tasarıma da özen gösterilmeli.

Başarılar diliyorum, kolay gelsin.

Biraz uzun oldu, affola..

Abim gerekeni demiş zaten konu sahibi arkadaş bence sen yukarıdaki arkadaşın dediklerine pek takılma meydan boş sallamış o. @yilmaz70 abimi dinle kazan.
turkeytrick Amades

kişi bu mesajı beğendi.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com

Entlovin Entlovin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2021
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sanatçı
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 18 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar google da url denetimi yapıp dizine eklenmesini istiyorum yeni yayınlar son iki yayınımı eklemedi hala 4 gün oldu neredeyse niye böyle oluyor

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al