wmaraci reklam

Webmaster Tools Google gibi getir başarısız sonuç sorunu

13 Mesajlar 2.070 Okunma
wmaraci reklam

ultrAslan ultrAslan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 25 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

elis adlı üyeden alıntı

Aslında çok haklısınız fakat bu çok fazla kod bilgimin olmamasından kaynaklanıyor içerikimakale ve hit konularında iyi olmamama rağmen kod bilgim az olunca site deneme tahtasına döndü. Uygun fiyatlarda seo düzenlemesi yaptıracağım ilerde.

bence seo düzenlemesine hiç gerek yok sitenizi mümkün olduğunca hafifletin mesela hafif bir tema ile eklentisiz bir siteye dönebilirsiniz. Database ve içeriğiniz aynı kalmak şartıyla içeriğiniz oldukça güzel. Yerinizde olsam ücretli güzel bir tema yaptırırım ilerde fakat en profesyonel kişilere tabiki.

wmaraci
reklam

elis elis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / K
  • Meslek Ev Hanımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 17 / 57
  • Ticaret 0, (%0)

ultrAslan adlı üyeden alıntı

bence seo düzenlemesine hiç gerek yok sitenizi mümkün olduğunca hafifletin mesela hafif bir tema ile eklentisiz bir siteye dönebilirsiniz. Database ve içeriğiniz aynı kalmak şartıyla içeriğiniz oldukça güzel. Yerinizde olsam ücretli güzel bir tema yaptırırım ilerde fakat en profesyonel kişilere tabiki.

Yakın bir zamanda tanıtım yazısı karşılığında ücretli bir temaya sahip olmuştum. Temayı siteye uyguladığımda sitede sorun çıktı site bembeyaz oldu host sağlayıcımdan destek istediğimde bu temadan kaynaklı bir çok sorgu oluştuğunu bu sebeble cpu sorunu yaşadığımı söylediler dediğiniz gibi sitede iyi bir tema ve düzenleme gerekiyor işte maddi durumlardan kaynaklı fakat dediğiniz gibi en kısa sürede dediklerinizi gerçekleştireceğim inşallah

nazarca.com

ultrAslan ultrAslan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 25 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

elis adlı üyeden alıntı

Yakın bir zamanda tanıtım yazısı karşılığında ücretli bir temaya sahip olmuştum. Temayı siteye uyguladığımda sitede sorun çıktı site bembeyaz oldu host sağlayıcımdan destek istediğimde bu temadan kaynaklı bir çok sorgu oluştuğunu bu sebeble cpu sorunu yaşadığımı söylediler dediğiniz gibi sitede iyi bir tema ve düzenleme gerekiyor işte maddi durumlardan kaynaklı fakat dediğiniz gibi en kısa sürede dediklerinizi gerçekleştireceğim inşallah

siteniz güzel ama beğendim başarılı baya. tek sorun temiz bir tema.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al