freelance iş ilanları

Youtube Açığını Buldum.

49 Mesajlar 8.997 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

RootluAndroid RootluAndroid Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 15 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
Dostum burda aşağılayici kelimeler kullananlar inanmayip yalan atiyo diyenler emin ol kiskandigindan dolayi böyle yorum yapıyorlar
Yapman gereken sadece bildirmek emek karsiligi bisi verirler yada vermezler ama emin ol alacaksin
erkanJR

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

erkanJR erkanJR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Editör, Yazar, Programlama
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 18 / 11
  • Ticaret 15, (%93)

Mertcan adlı üyeden alıntı

Bir makale yazarı nasıl bir açık buldu çok merak ettim doğrusu

öncelikle açık konusu kendi çabamla iletişime geçerek hallettim yorumlarınız için teşekkür ederim. gelelim "bir makale yazarı nasıl bir açık bulabilir ki" diyen arkadaşımıza, sadece makale yazarı değilim aynı zamanda web programlama işiyle de uğraşıyorum. bir yandan da android üzerine uğraşlarım var. bilgilerimde yazmıyor olabilir o da benim üşengeçliğimdendir. insanları bilip bilmeden yargılamanın anlamı yok. bugün programlama bilgisi olmayan insanlar bile birçok açık bulabiliyor. ayrıca kendimi de hiçbir zaman "WEB PROGRAMCISI" yada benzeri ifadelerle tanıtmam bilgilerime de eklemem. tam anlamda bu işte uzman olmadığım için. ama iyi bir makale yazarıyımdır. zaten bu sektörün şuan ayaklar altında olmasının nedeni "WEB PROGRAMCISIYIM" diye bas bas bağıranlar değil mi?

Ek Olarak: merak edenler için söylüyorum. oturum açılmadan izlenemeyen bazı +18 içerikli video ve klipler var. istediğim bir klibi oturum açmadan izleyebiliyorum. konuda bundan ibarettir.
tolgademo

kişi bu mesajı beğendi.

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3623
  • Beğeniler 1125 / 1128
  • Ticaret 73, (%100)
O kadar da fazla yüklenmeyin Mertcan 'a, ben art niyetli olduğunu düşünmüyorum.

Daha öncede açık bulanlar oldu ve bu bulan kişiler açıklama yaptılar. Örneğin; birisinin makalesinde şu yazıyordu "Dilediğim her videoyu silebiliyorum" bunu belirtmesine rağmen Google açığı bulamadı. Adam bildirdi kaç bin dolar aldı bilmiyorum. İnsanların demek istedikleri böyle bir şey aslında!

Bu sorunun cevabını bildiğiniz halde konu açtınız. 2 seçeneğiniz var; 1. Google'ye bildireceksiniz, 2. Açıktan faydalanıp adınızı duyuracaksınız. Eğer bana şahsi fikrimi soracak olursanız çok önemli bir şey ise bildirin derim.

kişisel bloğ • tevfik.org

Dreameagles Dreameagles Hacking And Coder ♥ Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek ÖĞRENCİ
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 281
  • Beğeniler 38 / 67
  • Ticaret 13, (%100)
Hiç bir sistem güvenli veya açıksız değildir zafiyetler olur.Ellerine sağlık bende uzun zaman x isimli hack forumunda görev yaptım açığı bildirmişsin en iyisini yapmışsın.

wmaraci
wmaraci

yamyamix yamyamix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Güvenlik görevlisi
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 86 / 98
  • Ticaret 7, (%100)
Bir müslüman açık aramaz :D
bhdrbltc

kişi bu mesajı beğendi.

kaan88 kaan88 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** H**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 93 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

erkan JR adlı üyeden alıntı

öncelikle açık konusu kendi çabamla iletişime geçerek hallettim yorumlarınız için teşekkür ederim. gelelim "bir makale yazarı nasıl bir açık bulabilir ki" diyen arkadaşımıza, sadece makale yazarı değilim aynı zamanda web programlama işiyle de uğraşıyorum. bir yandan da android üzerine uğraşlarım var. bilgilerimde yazmıyor olabilir o da benim üşengeçliğimdendir. insanları bilip bilmeden yargılamanın anlamı yok. bugün programlama bilgisi olmayan insanlar bile birçok açık bulabiliyor. ayrıca kendimi de hiçbir zaman "WEB PROGRAMCISI" yada benzeri ifadelerle tanıtmam bilgilerime de eklemem. tam anlamda bu işte uzman olmadığım için. ama iyi bir makale yazarıyımdır. zaten bu sektörün şuan ayaklar altında olmasının nedeni "WEB PROGRAMCISIYIM" diye bas bas bağıranlar değil mi?

Ek Olarak: merak edenler için söylüyorum. oturum açılmadan izlenemeyen bazı +18 içerikli video ve klipler var. istediğim bir klibi oturum açmadan izleyebiliyorum. konuda bundan ibarettir.

hocam o izleme olayına bende daha önce denk geldim fakat açık olacağını hiç düşünmedim. Siz görüştünüz mü bu bir açık mıymış?

erkanJR erkanJR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Editör, Yazar, Programlama
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 18 / 11
  • Ticaret 15, (%93)
kaan88 mail yolladım ama dönüş olmadı yeterince ingilizcem de yoktu bende ingilizce yollayıp anlatamayacağıma türkçe yollarım net olur diyip türkçe olarak yazdım. dönüş bekliyorum

tamerh tamerh WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Eğitim
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 198 / 178
  • Ticaret 10, (%100)
youtube'dan video indirmeye yarayan siteler oturum açma engelini aşıyor diye biliyorum. sizin bulduğunuz bunun dışında bir şey mi?

kaan88 kaan88 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** H**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 93 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
erkan JR hocam açık olduğunu düşünmüyorum ben o işin fakat cevabı da merak ediyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim.
tolgademo

kişi bu mesajı beğendi.

blueblood blueblood Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci.
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 425
  • Beğeniler 70 / 90
  • Ticaret 11, (%100)
bende sandım youtube baştan yazıldı :)

basit bir açıkmış heyecan bastı görünce konuyu.
tolgademo

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al