wmaraci reklam

YouTube Müzik Key Geliyor, Nedir ? Nasıl Alınır ?

16 Mesajlar 2.496 Okunma
smmexpress

agoren agoren WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 21 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Gökten zembille indirecek değiller. Uzak sunucudaki bir dosyayı kullandığınız cihaza yedekleyecekler. 20 milyon dosyayı yedeklemeyecekler. Dinlemek istediğiniz parçaları yedekleyecekler. 20 milyon müziği depolayabilecek bir telefon, tablet yok zaten.

Yani offline olarak 20 milyon muzigi dinlemeyeceksiniz. Cihazınızda depolanmış müziği dinleyeceksiniz. SD Card => Müziklerim klasörünün tabii ki daha gelişmiş hali. Ama ne olursa olsun internetsiz bunu yapmanın mümkünatı yok. (Tabii bu dedigim su an icin boyle. Eger farkli ve priv bir protocol varsa bilemem. Varsa bile su anki cihazlar desteklemedigi icin internet yine sart olacak.)

Ayrica yedeklenmiş dosyalar belki mp3 belki de youtube'a özel yani uygulamaya özel bir format olabilir. Bu özel format ya da mp3 aşamalı anahtarlar barındırabilir. Bu anahtarlardan birisi music key olacak bu kesin. Ama offline iken kontrol yapacak bir servis de eklemislerdir mutlaka.

Falan filan yazarken kafam karisti.

Edit ://

Belki radyo standartlarinda bir uygulama yapilabilir. 20 milyon muzik bir radyo gibi gosterilebilir. Key ise uygulamayi o amacla kullanirken lazim olur. Bu mumkun ama yine de bu cok mantikli gelmiyor. Tabii konu google ise mantik sinirlarini asmaniz gerekebilir.

aligoren.com
wmaraci
reklam

Altay Altay MW Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 563
  • Beğeniler 111 / 121
  • Ticaret 11, (%100)
Spotify gibi bir şey mi oluyor? Onun uygulaması da indirildiğinde böyle özel bir formatta müzikleri iTunes'dan indirir gibi indiriyorsunuz. Aylık 10 TL, bir sürü müzik ve playlist var (gerçekten mükemmel playlistler ama). Aboneliğin bittiğinde müziği dinleyemiyorsun. Aynısı gibi geldi bana, hatam varsa düzeltin de.

PHP Coder,
Kişisel Blog: http://evrimaltay.net

Scrite Scrite WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek SEM - İnbound Marketing
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 747
  • Beğeniler 27 / 214
  • Ticaret 8, (%100)

Yanlış anladınız demek istediğim tamda buydu, o büyük siteler bile neyin ne olduğunu bilmiyor, içerik 0 maksat haber olsun.

patavatsiz patavatsiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek inşaat teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** I**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 77 / 35
  • Ticaret 31, (%100)
sistem ücretli olabilir ama offline saçma ve arkadaşların dediği gibi çok zor (imkansız diyemedim) :)

wmaraci
wmaraci

Berke Berke Yine Yeni Yeniden Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1097
  • Beğeniler 2 / 208
  • Ticaret 1, (%100)

patavatsiz adlı üyeden alıntı

sistem ücretli olabilir ama offline saçma ve arkadaşların dediği gibi çok zor (imkansız diyemedim) :)

Radyo tarzı birşey olabilir ,imkansız değil sonuçta karşıda Google var

idm27 idm27 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 50 / 66
  • Ticaret 6, (%100)
Müzik ne hale geldi, ben Youtubeden muzik dinlemiyorum. Müzik, plakta, kasette dinlenir. Hadi cd de olsun.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al