wmaraci reklam
lidertakipci

Bu çizimi maskota dönüştürmem için neler yapmam lazım

16 Mesajlar 1.766 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

pose1233 pose1233 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 351 / 594
  • Ticaret 5, (%100)
çizim bu. bu çizimi maskot yapmak istiyorum bu haliyle olurmu ? (tabi daha sade ve güzel boyanmışı. ben çizimi soruyorum boyamayı değil) eğer olmazsa neler yapmam gerek

Kadınlar müthiştir, uzaktan bakınca.
wmaraci
reklam

luxfm luxfm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ziraat Katılım I.T
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1460
  • Beğeniler 372 / 371
  • Ticaret 9, (%100)
Kulaklar orantılı olmalı onun dışında ağız kısmı çizilmeli ve sol göz öyle kalmamalı. Maskot için değilde perili çizgi dizilerde oynaması için çizilmiş :) ellerine sağlık.

• Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 351 / 594
  • Ticaret 5, (%100)
kardeş zaten biliyom ağız falan çizilcek de bu tarz çizimden maskot olmaz nasıl değiştireyim boyutlarını falan

HeadCMoon HeadCMoon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 364
  • Beğeniler 155 / 154
  • Ticaret 12, (%100)
Çok fazla hatalı pixel'in var öncelikle onları düzeltmelisin. Büyük boy çalış sonra imajı küçült. Olsun bitsin.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 351 / 594
  • Ticaret 5, (%100)
hatalı pixel derken anlamadım boyutu zaten 5000x5000 facebookdan aldıgım için küclmüş kaliteside düşmüş

HeadCMoon HeadCMoon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 364
  • Beğeniler 155 / 154
  • Ticaret 12, (%100)
Boyama kitabında renklendirme yapan çocuklara "çizgileri taşırmadan boya" denir ya seninki de öyle olmuş.

Normalde olmaması gereken yerlerde boya var. Bu durum çizimi maskot boyutlarına düşürdüğünde çok fazla soruna sebep olur. Pixeller kalitesiz ve karmaşık görünür.

Ayrıca çizimini yaparken eğer maskota dönüştüreceksen küçük halini devamlı kontrol etmelisin. Senin çizimini küçülttüğümde periden çok yeşermiş ve kolları kemiklerden oluşmuş zombie'ye benziyor.

Arkaplanını transparan çalış. Beyaz üzerine yaparsan sonra kesemezsin. Her site beyaz zemine sahip olacak diye bir kural yok.

Gördüğüm kadarıyla çizim konusunda oldukça heveslisin ama sana tavsiyem uzman bir kişiden yardım alman. Aksi takdirde yerinde sayman çok olası.

Söylediklerimi çok sert olarak alma lütfen. En doğru haliyle aktarmaya çalıştım. Azmin devam ederse iyi bir yerlere gelebilirsin.
luxfm

kişi bu mesajı beğendi.

DesignTr DesignTr HODL ! Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yatırımcı, Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
ana hat çizgilerini kalınlaştır çizimde bitince zaten maskot olacaktır kötü yorumlara çokta aldırış etmeden yolunda devam et
BostanVA

kişi bu mesajı beğendi.

Yazdıklarım kendi düşüncelerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.

ErcanDinsel ErcanDinsel E' Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker. / ercandinsel.org
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 670
  • Beğeniler 54 / 241
  • Ticaret 1, (%100)
https://www.facebook.com/nedesemakkoc/ Fikir verir sana. :)

• Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 351 / 594
  • Ticaret 5, (%100)

HeadCMoon adlı üyeden alıntı

Boyama kitabında renklendirme yapan çocuklara "çizgileri taşırmadan boya" denir ya seninki de öyle olmuş.

Normalde olmaması gereken yerlerde boya var. Bu durum çizimi maskot boyutlarına düşürdüğünde çok fazla soruna sebep olur. Pixeller kalitesiz ve karmaşık görünür.

Ayrıca çizimini yaparken eğer maskota dönüştüreceksen küçük halini devamlı kontrol etmelisin. Senin çizimini küçülttüğümde periden çok yeşermiş ve kolları kemiklerden oluşmuş zombie'ye benziyor.

Arkaplanını transparan çalış. Beyaz üzerine yaparsan sonra kesemezsin. Her site beyaz zemine sahip olacak diye bir kural yok.

Gördüğüm kadarıyla çizim konusunda oldukça heveslisin ama sana tavsiyem uzman bir kişiden yardım alman. Aksi takdirde yerinde sayman çok olası.

Söylediklerimi çok sert olarak alma lütfen. En doğru haliyle aktarmaya çalıştım. Azmin devam ederse iyi bir yerlere gelebilirsin.

derdimi anlatamıyomki ben boyamayı sormuyom zaten boyamadım bunu hani renkler belli olsun diye karaladım tekrar yeni bi layer açıp normal boyuyorum aslında ben çizimi soruyorum size

Ozcev Ozcev WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 52 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Ellerine sağlık kardeşim, bu haliyle bile çok hoş görünüyor. Bırak maskotu falan git bir animasyon kanalına başvur cidden :D ( Sert eleştiri yapacak arkadaşlar, eleştirinizden önce kendi çizimlerinizi koyup eleştirirseniz bizde ilham alır ona göre devam ederiz ;) )

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al