freelance iş ilanları

En çok hangi logoyu beğendiniz?

36 Mesajlar 3.820 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

phrase phrase Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
OzanP hocam alemsiniz gerçekten :D ilgin için teşekkür ederiz evet böyle bir cevap geleceğini umuyorduk lakin bu kadar hızlı beklemiyorduk evet 10 günde tam 4 logo ve 4 kez sistemi ve sitemizi yeniledik eğer bu rakam 5 olsaydı 2 günde 1 değişiklik yapıyor gibi birşey olmuş olurduk fakat biz bunu şöyle açıklıyoruz;

Sürekli kendini geliştiren bir platform düşünün gece gündüz uykusuz geceleriyle çalışan bir ekip Türkiye'de olmayan bir proje ve dünyada çok güçlü rakipler hergün daha iyisi için uğraşmak,çalışmak ve çabalamak birgün dünya çapında söz sahibi olacağımız güne kadar aralıksız devam etmek.

Herkese iyi çalışmalar.

wmaraci
reklam

OzanP OzanP WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek WM
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** P**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 215 / 100
  • Ticaret 9, (%100)
phrase ne diyelim hocam, kolay gelsin. Yolunuz açık olsun :)

ingilizceogrenmeliyim.com

• Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
oguzhan hocam ilgin için teşekkürler Onur hocamada söylediğimiz gibi 2. Logoyu beğenmene sevindik 2. Logo 1. Logonun beta versiyonda kullanılan logosuydu 4. Logo şuanki beta versiyonda ve ilerleyen günlerde betayı ana sistem üzerine kurduğumuzda kullanacağımız logo fakat biz 4. Logoyu daha çok beğendik 2. Logoya dönecek olursak 1. Logodan sonra 2. Logoyu yayına alınca evet pek çok insan sizin gibi yeni logomuzu çok beğenmişti ancak biz şuanki 4. Logomuzu hepsinden çok beğeniyoruz tabi renkler ve zevkler tartışılmaz iyi forumlar.

Ek Olarak: @OzanP hocam teşekkür ederiz sizin gibi insanların moral desteği vermesiyle bir hayli mutlu olduğumuzu ve işimize dört elle sarıldığımızıda bildirmekten gurur duyarız Yüce Allah hepinizin gönlüne göre verir inşallah. Sizlerede kolay gelsin der iyi çalışmalar dileriz.

Being Being İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Metin Yazarı/Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 935
  • Beğeniler 1087 / 1028
  • Ticaret 91, (%100)
Üç kesinlikle göz yormayan ve daha hoş bir tasarım olmuş.

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir. Bir de hiçbir şeyi çalamayacak olanlar vardır.
wmaraci
wmaraci

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)
Üç hoş gözüküyor :)

iyi.

• Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
Being hocam ve Okeskin hocam ilginiz için teşekkürler 3. Logoyu beğenmenize sevindik şuanda kullandığımız ana logolardan birisi 3. Logo zaten 4. Logo beta versiyon ve ilerleyen günlerde betayı ana sistem üzerine kurduğumuzda kullanacağımız logo fakat biz 4. Logoyu daha çok beğendik tabi renkler ve zevkler tartışılmaz iyi forumlar.

Lim10Ata Lim10Ata Müsait Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 1152
  • Beğeniler 312 / 314
  • Ticaret 42, (%100)
phrase öncelikle yolun açık olsun dostum 3. logo benimde hoşuma gitti gayet hoş ve işini iyi yapan bir arkadaşımsın,Nebi senden az çok bahsetti.Ve işinde profesyonelsin başarılar.

• Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
Lim10Ata hocam ilgin için teşekkürler 3. Logoyu beğenmene sevindik şuanda kullandığımız ana logolardan birisi 3. Logo zaten 4. Logo beta versiyon ve ilerleyen günlerde betayı ana sistem üzerine kurduğumuzda kullanacağımız logo fakat biz 4. Logoyu daha çok beğendik tabi renkler ve zevkler tartışılmaz iyi forumlar.

İltifatlarınız için tekrar teşekkür ederim size benden bahseden kişiyi tanımıyorum Türkiye'de olmayan bir proje alıntısını farklı bir konudan almışsınız galiba çünkü bu konuda öyle bir itham göremiyorum.

Rahatsız olmanıza şaşırdık evet alanlar farklı değerlendirilen alanda tamamen farklı aradaki fark ise şu ''Türkiye'nin İlk İstatistik Sitesi'' diğeri ''Türkiye'nin Dünya Çapında İlk Sosyal Medya İstatistik Sitesi'' bu arada bahsi geçen linkteki siteyi inceledim bizi örnek alıyorsunuz galiba bazı kısımlar sanki biraz bize benzemiş gibi ama olsun biz bundan rahatsızlık duymaz gurur duyarız eğer farklı projelere örnek olabilecek bir proje yaptıysak bu proje gerçekten bizim başarımızı gösterir.

Sizinde yolunuz açık olsun Türkiye'de böyle projeler görmek güzel. Son olarak gerçek zamanlı istatistikler sunan beta versiyonda ilerleyen zamanlarda geliştiriciler için api hizmetimizi devreye alacağız şuan gerçek zamanlı istatistik sunamıyorsunuz galiba biz api hizmetlerimizi devreye alınca sizde gerçek zamanlı istatistikler sunabilirsiniz.

Lim10Ata Lim10Ata Müsait Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 1152
  • Beğeniler 312 / 314
  • Ticaret 42, (%100)

phrase adlı üyeden alıntı

Lim10Ata hocam ilgin için teşekkürler 3. Logoyu beğenmene sevindik şuanda kullandığımız ana logolardan birisi 3. Logo zaten 4. Logo beta versiyon ve ilerleyen günlerde betayı ana sistem üzerine kurduğumuzda kullanacağımız logo fakat biz 4. Logoyu daha çok beğendik tabi renkler ve zevkler tartışılmaz iyi forumlar.

İltifatlarınız için tekrar teşekkür ederim size benden bahseden kişiyi tanımıyorum Türkiye'de olmayan bir proje alıntısını farklı bir konudan almışsınız galiba çünkü bu konuda öyle bir itham göremiyorum.

Rahatsız olmanıza şaşırdık evet alanlar farklı değerlendirilen alanda tamamen farklı aradaki fark ise şu ''Türkiye'nin İlk İstatistik Sitesi'' diğeri ''Türkiye'nin Dünya Çapında İlk Sosyal Medya İstatistik Sitesi'' bu arada bahsi geçen linkteki siteyi inceledim bizi örnek alıyorsunuz galiba bazı kısımlar sanki biraz bize benzemiş gibi ama olsun biz bundan rahatsızlık duymaz gurur duyarız eğer farklı projelere örnek olabilecek bir proje yaptıysak bu proje gerçekten bizim başarımızı gösterir.

Sizinde yolunuz açık olsun Türkiye'de böyle projeler görmek güzel. Son olarak gerçek zamanlı istatistikler sunan beta versiyonda ilerleyen zamanlarda geliştiriciler için api hizmetimizi devreye alacağız şuan gerçek zamanlı istatistik sunamıyorsunuz galiba biz api hizmetlerimizi devreye alınca sizde gerçek zamanlı istatistikler sunabilirsiniz.

Hocam bizim api hizmetimiz de yakında aktif olacak beta sürümünde ayrıca sistem sadece facebook ve twitter dan beğeni veya takipçi sayısını çekmek değil,YouTube abone sayısını da direk olarak çekmek olacak hatta bu durumu tam stabil hale getirmek zaman alacağı için şöyle bir sistemi devreye soktuk ;

http://canli.youtubeturkiye.top/

Benzerlik konusuna gelecek olursak projeyi ben Ocak ayında devreye soktum ve o zaman kısmında sadece wordpress ve html5'i uyumlu stabil hale getirdim.Benim yerime bakan arkadaşım html5up sitesinden yararlanmış haliyle size benzemiş sanırım bu benzerlik yüzünden öncelikle özür diliyorum.Fakat şimdi işin başına tamamen ben geçtim ve yavaş yavaş YouTube kanallarına özel sayfalar oluşturmaya başladım ;

http://www.youtubeturkiye.top/netd-muzik/ şuan estetik görüntü yok ve tam anlamıyla stabil değil.

Yakında sitenin materyal tasarımını baştan sona yeniliyecem.Türkiye'de sizin gibi bir ekiple ilk defa böyle proje'de ülkemize hizmet vermekte gurur verici.Hatta geçen internette gezerken çok profesyonel olmayan bir YouTube Kanalının sitemizin ilk beta sürümünde ki halini paylaştığını gördüm bu gerçekten insanı mutlu ediyor. https://www.youtube.com/watch?v=CUCA8IAjqXs

Umarım hepimiz iyi bir yere gelir hedefimize tam anlamıyla ulaşırız.Gerçekten yetenekli bir ekibiniz var.Kolay gelsin

simaofcp simaofcp WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Medya Sektörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 292
  • Beğeniler 21 / 81
  • Ticaret 36, (%97)
Son iki çalışmayı beğendim.

Logo önemlidir, logonun basit olması daha önemlidir.

Markalaşma adına basit logolar deneyin. Nike, Microsoft veya IBM. Bir inceleyin.

Ne kadar basit bir logo o kadar iyidir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al