freelance iş ilanları

İLK index tasarımım sade bişey oldu amatör yorumları bekliyorum

8 Mesajlar 1.422 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

BarkinOzer BarkinOzer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek WebTasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
buyrun arkadaşlar resimde yazdım zaten yazımı :)

fikirlerinizi bekliyorum ilk çalışmam olarak göze alırsanız iyi olur

wmaraci
reklam

Onur89TR Onur89TR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2376
  • Beğeniler 704 / 791
  • Ticaret 1, (%100)
Dostum öncelikle cesaretin için seni tebrik ediyorum, ilk çalışmanı paylaştın bizlerle. Fakat grafiker ünvanını kazanmak o kadar kolay bir şey değil. 2 oval dikdörtgen çizen ben grafikerim diye çıkıyor meydana. Ben WordPress tasarım-kodlama işlerini ücretli yapıyorum, fakat buna rağmen kendime grafiker ifadesini yakıştırmak için henüz erken olduğunu düşünüyorum. Grafikerlik farklıdır, ressamlığın dijital hali gibi bir şey. Yetenek ister.
nega mujdatsayar

kişi bu mesajı beğendi.

BarkinOzer BarkinOzer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek WebTasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Onur89TR adlı üyeden alıntı

Dostum öncelikle cesaretin için seni tebrik ediyorum, ilk çalışmanı paylaştın bizlerle. Fakat grafiker ünvanını kazanmak o kadar kolay bir şey değil. 2 oval dikdörtgen çizen ben grafikerim diye çıkıyor meydana. Ben WordPress tasarım-kodlama işlerini ücretli yapıyorum, fakat buna rağmen kendime grafiker ifadesini yakıştırmak için henüz erken olduğunu düşünüyorum. Grafikerlik farklıdır, ressamlığın dijital hali gibi bir şey. Yetenek ister.

Ben teşekkür ederim yorumunu esirgemediğinden dolayı "Yeni Grafiker" yazısını yazıcak bişey bulamadığım için yazdım yanlış anlaşılmasın, grafiker'im diye hayatta bişey diyemem kendime zaten daha yolun çok başındayım öğrenicek çok şeyim var :)

e yemeksepeti e yemeksepeti Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 19 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

Onur89TR adlı üyeden alıntı

Katılıyorum :)
Onur89TR

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

jasper jasper WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 17 / 46
  • Ticaret 0, (%0)
öncelikle cesaretin için tebrik ederim. arkadaşlara katılıyorum grafiker olmak sanattır bu bi yazısız(sözlü) kural denebilir. sonralıkla (-:)-) bunu çizmeden önce sanırım site tasarımlarını biraz incelemişsin ama bence dikkatli incelememişsin yada incelemişsin fakat nasıl ayarı tutturacağını çözememişsin. gerek slider gerek arkaplan vs. uyum sağlamaya çalışmışsın fakat bi ebat tutarsızlığı var bunuda deneyerek yılmayarak inceleyerek giderebilirsin bence ilk çalışma olarak gayet başarılı (daha önce bilmiyorum photoshop kullandın mı ama kullanmamışa benziyorsun yada çizim yaptığın program için konuşuyorum kullanmamana rağmen). başarılarının devamını diliyorum.

favoridus.com

Spoooky Spoooky Makina Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Makina Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 25 / 15
  • Ticaret 4, (%100)
Benimkilerden iyi valla :D Ben harbi yeteneksizim.
mujdatsayar

kişi bu mesajı beğendi.

saittuzcu saittuzcu Freelance Grafiker Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 4 / 49
  • Ticaret 0, (%0)
hocam renk uyumuna dikkat edin ayrıca yazılar çok büyük ve çizmiş olduğunuz geometrik şekilleri biraz gölgelendirme ve şık efektlerle süsleyiniz daha güzel şeyler çıkacağına eminim

anilgzl anilgzl Mobilya Dekorasyon Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mobilya Dekorasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 148 / 341
  • Ticaret 33, (%100)
Web tasarım çok farklı bir dünya, hem tasarım hemde kod bilmen gerekiyor. Çünkü eğer para kazanmayı düşünüyorsan bu ikisinide bilirsen seni piyasada hemen kaparlar.

İlk başlarda hemen tasarım yapmaya başlama bu senin için yanlış bir yöntem olur ve bu işte yeteneksiz olduğunu düşünürsün. İlk etapta tasarımı yaptığın programı tanı bütün araçlarını kurcala öğren. Sonra mesela buton yap, logo yap bu tür şeyler ile gelişirsin. Daha sonra kendini yeterli görünce internet sitesi tasarımı yapmaya başlarsın.

"...bir daha gel, gel samsundan..."
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al