Türk Telekom Logosundaki BARİZ HATA

22 Mesajlar 4.096 Okunma
smmexpress

renkcreative renkcreative WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Front-end Developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** Y**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 4 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Sadeliğine lafım yok. Çok şık bir font. Kesinlikle göz okşuyor.

Büyük resimde sıkıntı var. Markanız büyükse isminizi yazmaya ihtiyaç bile duymazsınız. Bugün Nike dünyada yüzbinlerce mağazasının girişine Nike yazmıyor... İhtiyacı yok.

Türk ******* bu ülkenin en büyük şirketlerinden. Onmilyonlarca müşterisi var. Bana öyle bir logo sunmalısın ki, ben Türk ******* yazısını görmesem de onun sen olduğunu bilmeliyim.

Çıkar Türk *******'u. Sonuç:

Bu nedir ya.

O üçgenlerin birleşimi, pozisyonu veya sayılarıyla ilgili subliminal mesajları vardır belki ama bu logonun son derece başarısız olduğu gerçeğini değiştirmez.

wmaraci
reklam

forumortam forumortam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek reklam sektörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad m** k**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 15 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar bu turk ******* birleşimi olduktan sonra bütün reklam ve tabela işi yapan firmalara sabaha kadar bir gecede bütün bayilerin logo değişimlerinin olmasını talep ettiler ki istedikleri gibi de yaptılar bunun yanısıra türkiye geneli yapıldı bunun içerisinde olan bir firmada benim çalıştığım firma ki bizzat bayi logo değişimini bende yaptım lakin konu logo değişimi değil bunun bir gecede değişiminin olmasını istemeleri yani işin özüne gelirsek amaçları logolar değiştikten sonra logoları herkesin görmesiydi bunun için değişim yapacak firmalara saat 6 dan sonra başlamaları konusunda uyardılar ama daha saat öğlen 2 oldugu sırada tvlerde reklamlar dönmeye başlamıştı bile o kadar insana rezillik çektirmeside cabası..

www.Karanfilim.net | Karanfil'in Bloğu
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al