wmaraci reklam

11 yaşındaki öz kızını 2 kez hamile bıraktı!

31 Mesajlar 4.569 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

aispowrev aispowrev voynla.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 288
  • Beğeniler 35 / 71
  • Ticaret 2, (%100)
Hata? 1.si hata tamam 2. Demi hatadır hocam bırakın Allah aşkına..kötü kötü konusturmayın benı

www.voynla.com Yeni nesil sosyal içerik platformu!
wmaraci
reklam

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)

bahtiyar35 adlı üyeden alıntı

Adama napardınız siz olsanız işkencemi yapardınız, idammı ederdiniz, bağırsaklarınımı sökerdiniz? şuanki sistem en iyi sistem hocam biz kimseye ağır ceza kesemeyiz. Kesme, biçme, öldürmeyi insanlar çok seviyorlar. Hapiste yatsın işte o zaman akıllanacaktır.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir. Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.
Dorebar HeadCMoon Evkoleji

kişi bu mesajı beğendi.

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
1- Adam cezaevinde gebertilmesin diye tek kişilik hücreye koyulmuş. Hapiste gerekeni yaparlar vs diye tatmin etmeyin kendinizi, yıllarca bunu devlet bizim vergilerimizle doyuracak
2- Bu tip ırz düşmanları için idam getirilmesi gerekiyor, iran modeli vinçleyeceksin ibretlik olarak meydanda 2 gün duracak
3- Hapiste kimse akıllanmıyor, afla çıkanların yaptıkları ortada google ile haberlere bakın aftan çıkıp anasını, kardeşini, çocuğunu kesen ver, hırsızlığa devam edenler gırla
Dorebar Evkoleji

kişi bu mesajı beğendi.

DeepX DeepX PM ile ulaşın Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 218 / 218
  • Ticaret 1, (%100)

hocam hümanist düşünmüyorum. ben idama karşıyım işkenceyede. adam hata yaptıysa hapishanede düşünmeyle geçecek zamanı ve elbet hatasını anlayacak. Bu adamı idam etselerdi adama yazık olurdu günahkar olarak giderdi. biz kimiz de adam öldüreceğiz

Hümanist dusunuyorsunuz... Kimse sizin gibi değil o adamın vizyonu hata işlediğini anlamaya yetmez. Sizin aklınızla o adamın aklı bir değil...

Siz hapiste akillanacagini dusunuyorsunuz ama adamın dusuncesi 7sinde neyse 70indede o'dur.

Verilen cezanın işe yaramasi suça bağlı yani suç ne kadar zeka gerektiriyorsa ceza o kadar ise yarar.. bu adamin işlediği suç 0 zeka gerektirir yani bu adam beyinsiz. Hapiste hatasini düşünme ihtimali 0. Hapisten cikabilirse dünyaya katkısı 0 kendinde katkisida ayni şekilde 0
Tek hakettiği bir şey var o adamın oda bu dünyadan silinmesi, dusuncemi anlatabilmisimdir umarım.
Feyyaz Mrtcn Dorebar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

coffey58 coffey58 Cehalet Mutluluktur Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek freelance
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 16 / 8
  • Ticaret 9, (%100)
Bu pisliğin yargılanması olayın soruşturulması kovuşturulması vs vs.. Sonuçta bir şekilde cezaevine girecek. Bu işin hukuki kısmıdır.
Diğer bir yandan bakınca bu pisliğin sokak ortasında gunlerce can çekişe çekişe gebermesi ve bu zihniyette olanlara da ders olması gerekir. İste bu da adalettir.
Bence bu pisliğe tum hukuk yolları kapalı olmalı ki adalet yerini bulsun. İnsanların yürekleri ferahlasin
Dorebar

kişi bu mesajı beğendi.

HeadCMoon HeadCMoon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 364
  • Beğeniler 155 / 154
  • Ticaret 12, (%100)

hocam hümanist düşünmüyorum. ben idama karşıyım işkenceyede. adam hata yaptıysa hapishanede düşünmeyle geçecek zamanı ve elbet hatasını anlayacak. Bu adamı idam etselerdi adama yazık olurdu günahkar olarak giderdi. biz kimiz de adam öldüreceğiz

Sözlük açıklaması

Hata: bilmeyerek ya da istemeksizin yapılan yanlışlık, yanılma.

Pardon?

Buna cidden "HATA" mı diyorsunuz?!. Uçkuruna hakim olamayan bir "canlı"nın, öz kızına, 2 kere (neyin 2'si ya ayrıca? 2 kere hamile kalmış, ya hamile kalmadıkları?!) el uzatmasını hata olarak DE ĞER LEN Dİ RE MEZ Sİ NİZ!

Neyi hafifletiyorsunuz Allah aşkına? Yapmayın gözünüzü seveyim, neresinden tutarsanız elinizde kalıyor konu. Bu tarz yorumlar yapacağınıza susun rica ediyorum.

İdam veya işkence bir "canlı" için evet kötü, size bunda katılıyorum ancak eksik değerlendiriyorsunuz. İdam ve işkence bu tür sapkın düşünceleri olan DİĞER CANLILAR için bence gerekli. En azından bir çocuk bile kurtulsa benim nezdimde kârdır.
Mrtcn aispowrev bromed

kişi bu mesajı beğendi.

bahtiyar35 bahtiyar35 Burası cennet değil Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 69 / 77
  • Ticaret 2, (%100)
susuyorum ama benim düşüncem hiç değişmeyecektir.

Feyyaz Feyyaz MescidiHaram.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek IT
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 61 / 32
  • Ticaret 2, (%100)
Türkiyede haberleri abartıyolar. boyle birşey olmuşsa ALLAH Belasını versin o adamın. lakin adanada bir olay olmuştu adam kızı için birini öldürmüştü. link

bakınız habere... bu adama ooo helal olsun falan filan neler neler yazmıştık sonradan olay açığa çıkmıştı. dikkat edin arkadaşlar haberleri medya çok farklı yansıtıyor. o beldenin halkı gerçeği yansıtabilir. hemen olayı gündem edilmiş lakin biz arkada olanı tam bilmiyoruz. o yüzden bu medyadan nefret ediyorum gerçekten... toplumuza aykırı birşey kızına tecavüz eden bir baba türkiyede olamaz gibi !

HAKİKİ KARAKOVAN SÜZME BALIMIZ MEVCUDDUR. KONU LİNKİ İSTEYİNİZ.

Msasn Msasn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 50 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
Adalet sisteminin yeterince iyi olmadığı bir ülkeye idam gelirse sonucu çok ağır olur.

Türkiye'nin ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası gayet ağırdır.

Belki ülkemizde idam olsaydı bir fetö kumpası olan Ergenekon davasında masum halleriyle yüzlerce kişi idam edilecekti.
Feyyaz DeepX

kişi bu mesajı beğendi.

vaveyla vaveyla WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad R** C**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 107 / 71
  • Ticaret 3, (%100)
Bunla hümanistlige alaka kuramıyorum. Eğer izin verirseniz bu olaylar iyice artar. İslam hukukunda kısas sistemi vardır güzeldir. Alaçam bunun uzvunu kesecen yaptığının ne kötü bir iş olduğunu o vakit anlar. Bunu öğrenen yapmaya cesaret de edemez. Hapis pekde caydırıcı gelmiyor
Feyyaz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al