wmaraci reklam

40 Günde 40 Şehit Verdik

26 Mesajlar 3.419 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

osidosi osidosi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)

kankirmizi adlı üyeden alıntı

sizlerin savunduğu siyasi parti de başka oluşumların yandaşcısı,destekçisi. sözüm sana değil ama eleştirecekseniz toplu eleştirin. olumlu/olumsuz farketmez. senin bu eleştirdiğin parti diyelim ki p**'yı destekliyor(değil ama varsayalım ki öyle), aynı şekilde savunduğun sol partiler de dh*p-c gibi oluşumları destekliyor ve aynı zamanda p** adlı şerefsizlerin cenazesine katılıyor biliyorsun değil mi? veya hdp ile aynı ittifak'ta bulunuyor tek bir partiyi devirebilmek için...
şehitler üzerinden siyaset ve prim yapmayalım lütfen... şehitler üzerinden oy toplamayalım lütfen...
bu konuya girdiniz okudunuz, fatihanızı okuyun yani öyle tartışma yapmayın kendi aranızda çünkü siz bu milletin evladısınız. ülkemiz için hayırlısı olsun, Allah terör'ün ve destekçilerinin belasını versin. Allah şehitlerimizin ailesine sabırlar versin.

kaynak:
https://pbs.twimg.com/media/DpOHWDkWwAA8YLc.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=VnbNSL5uhfg
https://www.sabah.com.tr/gundem/2015/12/02/kilicdaroglu-barikat-kuran-arkadaslara-sesleniyorum-kaldirin
https://t24.com.tr/haber/kilicdaroglu-ypg-teror-orgutu-degil-vatanini-kurtarmak-icin-orgutlenmis-bir-olusum,274588
https://twitter.com/oztrk_aydn/status/1059477427053846528

@darknov4 iyi oku sende dostum,

iyi forumlar.

hiç bir yetkisi ve gücü olmayan bir muhalefet partisiyle, tüm medyayı tekelinde toplayan ve istediği algıyı istediği gibi yayma imkanı olan ve yetmezmiş gibi 17 yıldır ülkenin tüm kurumları tam yetkiyle elinde tutan bir partiyi eş tutmak, bir görmek zihniyetinizi özetliyor zaten. ne yazsak boş kalır, bu da ayrı bir gülünçlük işte.

zerre sorgulama yok, neden bu haldeyiz yok, neden bu insanların hayatı mahvoluyor yok, tsk'yi bile isteye fethullaha satmışlara, elini eteğini öpmüşlere laf etmek yok, ölen ölsün, bir fatiha oku geç. neyin tatavasını yapıyoruz değil mi? yazık vallahi.

ekleme: kurtuluş savaşıyla, bir ülke kuruluşuyla, bir milletin bağımsızlık mücadelesiyle; günümüzün,siyasi ideolojilerinin kendi elleriyle harladığı terörün sonuçlarını bir tutmayı da gördük ya, tüm şehitlerin kemikleri sızlatıyorsunuz.. şu 40 günde 40 aile mahvoldu, onları düşünün lan azıcık. yazık lan.

sene 2000: sayın öcalan düşüncelerinin değil almış olduğu kellelerin hesabını veriyor.
bunu söyleyen, bu ülkeyi 17 yıldır yönetiyor...

wmaraci
reklam

kankirmizi kankirmizi çay içerken aklıma geldi Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek çay ocağı işletmecisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 416
  • Beğeniler 217 / 150
  • Ticaret 1, (%100)

osidosi adlı üyeden alıntı

hiç bir yetkisi ve gücü olmayan bir muhalefet partisiyle, tüm medyayı tekelinde toplayan ve istediği algıyı istediği gibi yayma imkanı olan ve yetmezmiş gibi 17 yıldır ülkenin tüm kurumları tam yetkiyle elinde tutan bir partiyi eş tutmak, bir görmek zihniyetinizi özetliyor zaten. ne yazsak boş kalır, bu da ayrı bir gülünçlük işte.

zerre sorgulama yok, neden bu haldeyiz yok, neden bu insanların hayatı mahvoluyor yok, tsk'yi bile isteye fethullaha satmışlara, elini eteğini öpmüşlere laf etmek yok, ölen ölsün, bir fatiha oku geç. neyin tatavasını yapıyoruz değil mi? yazık vallahi.

ben herkesi eleştiririm olumlu veya olumsuz. umarım sizde bir gün mütemadiyen düşünmeye,sorgulamaya başlar ve hakkın yolunda, haklının yanında olursunuz. vesselam,iyi forumlar.
- ayrıca çok büyük konuşup yanlış yerlere çekiyorsunuz, dikkat edin. lütfen:)

ekleme: önceki yazımda fatiha okuyun yazmıştım 40 tane ŞEHİD'imiz için 1 tane bile fatiha okudun mu çok merak ediyorum? prim yapmada bir numarasın. kimin vatanı sevdiği,devletçi olduğu belli. Allah'a emanet ol.

Bilen söylemez, söyleyen bilmez.

metapak metapak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)
İnsan parasını kaybedince fakir, aşkını kaybedince şair, aklını kaybedince partizan olur.
Saçma sapan tartışmalara girmeyin herkes parti kötülüyor. siyasi kişiler milli benliklerini kaybetmiş bunun sonucunda veriyoruz bunca şehidi. İktidar ve muhalefetler bunlardan hiçbirine sempati beslemiyorum beslemem de. Türklüğünüzü, kişiliğinizi koruyun. Gereksiz tartışmalara lüzum yok.

Habur sınır kapısını
TSK'nın Ergenekon ile yargılanmasını
Dolmabahçe'de soytarının mektubunun okutulmasını unutmayın

Gerisi olur gider

Inchredible Inchredible WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek front-end developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1130
  • Beğeniler 318 / 359
  • Ticaret 15, (%100)
Bir millet büyük bir felaket yaşadıktan sonra akıllanır. Türkiye'nin çöküşü çok yakın. Artık gülüyorum. Yaz, söyle, dilimde tüy bitti. Ahlak, eğitim, adalet, ekonomi hızla çöküyor. Devlet günden güne itibarını kaybediyor. Her ne kadar "gelişmekte" olan bir ülke gibi gözükse de, durum gelecekte çok fena bir şekilde karşımıza çıkacak. Adalet yok, devlet yok, ahlak yok, eğitim yok, ekonominin başında damat var. Artık geri dönüş oldukça zor. Ben artık kendimi bu ülkenin bir vatandaşı olarak görmüyorum. Hiçbir şeye karışmıyorum, çünkü Türk halkı olacakları hak ediyor. Bildiğiniz gibi devam edin, gelecekte nelerin başınıza geleceğini net bir şekilde göreceksiniz (ki şu an çok net bir şekilde görüyorsunuz. Ekonomi çöktü, adalet yok, onlarca milleten, milyonlarca mülteci var, bunun tek sorumlusu iktidar.) Beş senedir tek bir şeyi savunuyorum: Ülke bu şekilde yönetilmeye devam ederse ortada devlet kalmayacak.

+ Eğitimli, aklını kullanan, vizyon sahibi herkes ülkeden kaçıyor. Yakın gelecekte ben de bunlardan birisi olacağım. Şu anda bir hiçim, ileride Türkiye için çok büyük bir kayıp olacağım.

Aklını hala koruyan insanlara saygılarımı sunarım.
FurkanCanoz darknov4 Backlinkcigeldi

kişi bu mesajı beğendi.

"En çok inandığımız şeyler, en az bildiklerimizdir."
- M.D. Montaigne.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

CoaX CoaX AmeleMaster Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek CoaXSEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 1049
  • Beğeniler 216 / 667
  • Ticaret 8, (%88)
Bu forumda neden her açılan konu aniden siyasete dönüşüyor anlamıyorum.
Rabbim mekanlarını cennet etsin. El fatiha

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Cehaleti yenemezsiniz arkadaşlar boşuna çaba sarf etmeyin. Seçim olmasa tvler Şehit haberleri ile yıkılıyor muhalefet 7/24 suçlanıyor olurdu Kürt oyları var diye kimsenin umrunda değiller. Hani nerde siyasiler? Bu ülkenin milliyetçi partisinin başındaki adam bile 11 mayısta öcalanın avukatları ile görüşülsün dedi. Bebek katili bir anda öcalana evrildi. Bunların kankileri sayın öcalan der zaten. Neyse neyse şehitlere kelle diyen zihneti savunanlarla da fazla polemiğe girmeyin. Bu ülkenin çok fazla problemi var bakalım zaman bize ne gösterecek. Batacak mıyız cikacak mıyız? Bu kutuplaşmanın bu cehaletin bu dogma ardına sığınılarak üretilen altı boş argümanların sonu nereye varacak.

Şunu da hatırlatmakta yarar var iktidar bu ülkeyi sıfir terörle aldı. Geldiğimiz noktayı da gorüyorsunuz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al