wmaraci reklam

40 Günde 40 Şehit Verdik

26 Mesajlar 3.406 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Nuri07 Nuri07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Askeri personel
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 17 / 77
  • Ticaret 2, (%100)
darknov4 rahat yaşantına klavye başında devam et sen kardeşim.

yatirimkulis.com
wmaraci
reklam

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
Al işte hemen hakaret edersiniz. Niye büyük parçayı görmek istemiyorsun?
Ucube

kişi bu mesajı beğendi.

osidosi osidosi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)

Nuri07 adlı üyeden alıntı

darknov4 haber sitelerinin her şehit haberi altında siyasete bağlayan kişiler var onlardan biri de anladığım kadarıyla sizsiniz. Şehitlerimizi siyasete alet etmek sizin gibi zihniyetlerin işi olmuş. Ben 5 senede 14 arkadaşımı şehit verdim daha şundan 6 gün önce kendim anlık kurtuldum. İnanın siyasetle bi alakası yok biz burda siyasete göre iş yapmıyoruz ülkemizin bekası için iş yapıyoruz bu zihniyetten vazgeçin.

komiksiniz, bu iş ''tamamen'' siyasi bir olay.. nice aileler, genç adamlar, babalar başımızdaki 3 5 siyasinin rezil ideolojileri yüzünden şehit oluyor. liyakatsiz yönetim ile bunun ardıarkası kesilmeyecek.

tsk denen kurumun düştüğü durum ortada, 15 temmuzda hiç bir şeyden habersiz 20 yaşındaki erlerinin boğazını kestiler.. nerdeydi yönetim? Suriyeliler sahillerde keyif yaparken, senin vergini çatır çatır yerken, nerde bu yönetim? bundan 4 5 sene öncesi, kürt açılımı diyerek tüm pkk kadrosuna elini kolunu sallaya sallaya askerin karşısında yürümesine izin verirken, nerdeydi bu siyasiler? habur sınır kapısında teröristleri davul zurnayla karşılayanlar bu siyasiler değil miydi? diyarbakırda 3 5 gün önce, diyarbakır ve çevre illeri kastederek, kürdistan diyen binali yıldırım değil miydi? kürdistan hayali kuran sanatçılarla kolkola giren ve türküler söyleyen recep tayyip erdoğan değil miydi? daha da binlerce olay..

ülke mahvolmuş, ama siz ve sizler zerre akıllanmayacaksınız. Ölen öldüğüyle kalacak.. o şehidin kanı da yerde kalacak.. beka masalına inanmaya devam edin, zira masalın yaratıcıları o bekanın yıkıcılarından başka bir şey değil.
darknov4 Ucube ergulproduction

kişi bu mesajı beğendi.

FuryQaos FuryQaos WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 30.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 115 / 110
  • Ticaret 1, (%100)
darknov4 zoruma giden bir şey yok , parti tuttuğum falan'da yok, senin baştaki olağanustu gereksiz yorumuna karşilik bir şey yazinca x partisini mi tutarak yorum atmam gerekiyor , bağnaz klavye delikanlisi seni.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 30.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 115 / 110
  • Ticaret 1, (%100)

osidosi adlı üyeden alıntı

komiksiniz, bu iş ''tamamen'' siyasi bir olay.. nice aileler, genç adamlar, babalar başımızdaki 3 5 siyasinin rezil ideolojileri yüzünden şehit oluyor. liyakatsiz yönetim ile bunun ardıarkası kesilmeyecek.

tsk denen kurumun düştüğü durum ortada, 15 temmuzda hiç bir şeyden habersiz 20 yaşındaki erlerinin boğazını kestiler.. nerdeydi yönetim? Suriyeliler sahillerde keyif yaparken, senin vergini çatır çatır yerken, nerde bu yönetim? bundan 4 5 sene öncesi, kürt açılımı diyerek tüm pkk kadrosuna elini kolunu sallaya sallaya askerin karşısında yürümesine izin verirken, nerdeydi bu siyasiler? habur sınır kapısında teröristleri davul zurnayla karşılayanlar bu siyasiler değil miydi? diyarbakırda 3 5 gün önce, diyarbakır ve çevre illeri kastederek, kürdistan diyen binali yıldırım değil miydi? kürdistan hayali kuran sanatçılarla kolkola giren ve türküler söyleyen recep tayyip erdoğan değil miydi? daha da binlerce olay..

ülke mahvolmuş, ama siz ve sizler zerre akıllanmayacaksınız. Ölen öldüğüyle kalacak.. o şehidin kanı da yerde kalacak.. beka masalına inanmaya devam edin, zira masalın yaratıcıları o bekanın yıkıcılarından başka bir şey değil.

Tsk'nin düştüğü durumu daha net açiklasana?

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)

FuryQaos adlı üyeden alıntı

darknov4 zoruma giden bir şey yok , parti tuttuğum falan'da yok, senin baştaki olağanustu gereksiz yorumuna karşilik bir şey yazinca x partisini mi tutarak yorum atmam gerekiyor , bağnaz klavye delikanlisi seni.

Önce üslup edin sonra klavye delikanlısı falan dersin ergen seni hadi işine.
Ucube

kişi bu mesajı beğendi.

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Şehitlerimiz üzerinden siyaset yapmayın!
CoaX Ucube UHNC10

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 115 / 110
  • Ticaret 1, (%100)
darknov4 shkdhsishdidh tartişayim mi diye düşünüyorum seninle . ama yok , kendi capinda takil , savaş ciksa kiçinin derdine düşüp kaçacak birine ne denir ki !

kankirmizi kankirmizi çay içerken aklıma geldi Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek çay ocağı işletmecisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 416
  • Beğeniler 217 / 150
  • Ticaret 1, (%100)

osidosi adlı üyeden alıntı

sizlerin savunduğu siyasi parti de başka oluşumların yandaşcısı,destekçisi. sözüm sana değil ama eleştirecekseniz toplu eleştirin. olumlu/olumsuz farketmez. senin bu eleştirdiğin parti diyelim ki p**'yı destekliyor(değil ama varsayalım ki öyle), aynı şekilde savunduğun sol partiler de dh*p-c gibi oluşumları destekliyor ve aynı zamanda p** adlı şerefsizlerin cenazesine katılıyor biliyorsun değil mi? veya hdp ile aynı ittifak'ta bulunuyor tek bir partiyi devirebilmek için...
şehitler üzerinden siyaset ve prim yapmayalım lütfen... şehitler üzerinden oy toplamayalım lütfen...
bu konuya girdiniz okudunuz, fatihanızı okuyun yani öyle tartışma yapmayın kendi aranızda çünkü siz bu milletin evladısınız. ülkemiz için hayırlısı olsun, Allah terör'ün ve destekçilerinin belasını versin. Allah şehitlerimizin ailesine sabırlar versin.

kaynak:
https://pbs.twimg.com/media/DpOHWDkWwAA8YLc.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=VnbNSL5uhfg
https://www.sabah.com.tr/gundem/2015/12/02/kilicdaroglu-barikat-kuran-arkadaslara-sesleniyorum-kaldirin
https://t24.com.tr/haber/kilicdaroglu-ypg-teror-orgutu-degil-vatanini-kurtarmak-icin-orgutlenmis-bir-olusum,274588
https://twitter.com/oztrk_aydn/status/1059477427053846528

@darknov4 iyi oku sende dostum,

iyi forumlar.
CoaX FuryQaos

kişi bu mesajı beğendi.

Bilen söylemez, söyleyen bilmez.

carasar carasar All ızz well... Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Konya
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1116
  • Beğeniler 499 / 498
  • Ticaret 16, (%100)
Bu bastakilerin suçu diyen arkadaşlar da haklı diğer arkadaşlar da. Sonuçta tarihimize bakınca Atatürk gibi dahi bir komutan bile Sakarya Melhame-i Kübrası'nda kaç tane şehit verdirmistir.
Bunlar tamamen askeri eğitimsizlik ve askeri mühimmatlarin yerli ve ileri seviyede olmaması.

Savaşta insanlar hayatlarını kaybeder. Kimisi bunu hakkıyla yapar ki biz bunlara şehit diyoruz. Kimisi de pisi pisine gider. Bunlara da leş diyoruz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al