wmaraci reklam

Ankaralıların 'Yaşar Abi'sine polis işkencesi

54 Mesajlar 6.773 Okunma
wmaraci reklam

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

grafimood adlı üyeden alıntı

Sen tarafsız olamazsın.Tarafın çok belli :)

Dediğinizde haklısınız bir siyasi görüşe, ya da düşünce sistemine taraf olabilirim. Ancak haberleri yayınlarken tam tarafsızlık ilkesine bağlı kaldığıma inanıyorum. Hiçbir haberimde özellikle bir partiyi öne sürmedim. Bunun arkasındayım. Zaten haberciliğin temel ilkelerinden biridir tarafsızlık. Bakmayın ülkemizde bu ilkenin görmezden gelindiğine. Ülkede anormal o kadar şey var ki buna sıra gelmiyor.
brown

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

MuratAltun MuratAltun www.webmarkt.net Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek WEBMASTER/GRAFİKER
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 277 / 189
  • Ticaret 0, (%0)
Yayınladığın haberler Devletimizi aciz gösteren belli kesimlerin haberleri.Ben senin haberlerinde hiç teröre destek veren diğer partilileri göremedim.Milletin ayrıca bende dahil olmak üzere sinirlendiğimiz taraf bu.

GrafiMarkt,Webmarkt,HostingBurda

konusal konusal Saygılı olmak lazım. Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Yazıcı - Okuyucu
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 470
  • Beğeniler 203 / 246
  • Ticaret 1, (%100)
Forum yönetimine sizi bir değil birden fazla şikayet ettim.
Forum yönetiminin bunca kişinin söylediği sözleri görmezden gelip hala sizi burada konuşturuyor olması da düşündürücü.
Bilgiden korkmuyorum , sizin gibi insanlar yüzünden ortamın bozulacağından endişeleniyorum.
Kendi düşünceme, yapıma uymayan bir çok konuda fikrimi belirtmişim, neden görmek istemeyeyim ki.
Size açıkça sorduğum zaten oydu, neden ithamda bulunuyorlar, acaba suç hep karşı tarafta mı onu düşündünüz mü ?
Size bu tavrınızın hoş olmadığını söylüyorum.
Ben aklımdakini, düşüncemi söyledim. Sizi tastamam yermek, hakaret etmek olsaydı çoktan yapardım.

wmaracı

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

konusal adlı üyeden alıntı

Forum yönetimine sizi bir değil birden fazla şikayet ettim.
Forum yönetiminin bunca kişinin söylediği sözleri görmezden gelip hala sizi burada konuşturuyor olması da düşündürücü.
Bilgiden korkmuyorum , sizin gibi insanlar yüzünden ortamın bozulacağından endişeleniyorum.
Kendi düşünceme, yapıma uymayan bir çok konuda fikrimi belirtmişim, neden görmek istemeyeyim ki.
Size açıkça sorduğum zaten oydu, neden ithamda bulunuyorlar, acaba suç hep karşı tarafta mı onu düşündünüz mü ?
Size bu tavrınızın hoş olmadığını söylüyorum.
Ben aklımdakini, düşüncemi söyledim. Sizi tastamam yermek, hakaret etmek olsaydı çoktan yapardım.

Şikayet etmek yerine biraz daha vizyonunuzu ve dünya görüşünüzü genişletip hoşgörüye ağırlık verirseniz hem benim için hem de sizin için daha hayırlı olur.

Fazlaca yüz göz olduğum hemen herkese kırdıysam özür dilerim minvalinde bir mesaj gönderdim. Hatta yanlış hatırlamıyorsam size de gönderdim ancak bir cevap alamadım. Hata ben de olduğu zaman size karşı olduğu gibi bunu kabul etmekten hiçbir zaman çekinmedim.

Tek ihtiyacımız olan hoşgörü ve samimiyet. Ben hala bu konu hakkında uzlaşabileceğimize inanıyorum yeter ki birbirimizin elini havada bırakmayalım.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 277 / 189
  • Ticaret 0, (%0)
kimi hoşgördüysek bizi.. bilmem ne etmeye kalktı.Bu tarihden beri böyledir bak osmanlı tarihine Hoşgörü Medeniyeti'ne hoşgörüyü fazla buldular tepe taklak ettiler asırlık imparatorluğu.Çözüm dedik hoşgördük daha çözüm devam ederken şehit ettiler mehmetçikleri.Hala saygı hala sevgi geçeceksiniz bu işleri.

Sizin vizyondan bahsettiğiniz ülke zor durumdayken devleti aciz göstermekse sizin vizyonunuz bayağ genişlemiş.Devlet Ak parti olsun Mhp olsun farketmez,her tarafdan saldırı alan bir devletin içindesiniz.İnsanlar sinirli yıpranmış şehitlerimize yanmaktan.

Siz bide kalkmışsınız İçinde sürekli Erdoğan Akparti Erdoğan Ak parti. Sıktı farkındamısın.?

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)
Şimdi bir de şöyle bir şey var sanki bu gündem bölümü büyük bir gazete ben de bu gazetenin genel yayın yönetmeniyim hangi haberin yayınlanıp hangi haberin yayınlanmayacağına ben karar veriyorum. Ülkede hiç mi olumlu gelişme yok. İllaki vardır ancak ben olumsuz aksayan noktaları ön plana çıkarmayı uygun görüyorum. Zira olumlu gelişmelerin reklamı bolca yapılıyor. Halı altına itilenler olumsuz gelişmeler. Asıl halkın öğrenmesi ve tepki koyması gerekenler de bunlar. Sansüre karşı en çok biz site yöneticileri ses çıkarmalıyız. Bu ülke zamanında sansürden çok çekti. Şimdi böyle bir platformda sansür istemek etik değil.

• Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 277 / 189
  • Ticaret 0, (%0)
Sanki olumlu milleti aydınlatıcı şeyler paylaşıyormuşsunda burdan beni sansürleyemezsin mesajı vermeye kalkıyorsun.İşin gücün ülkeyi aciz gösteren konular paylaşmak.

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Sanki olumlu milleti aydınlatıcı şeyler paylaşıyormuşsunda burdan beni sansürleyemezsin mesajı vermeye kalkıyorsun.İşin gücün ülkeyi aciz gösteren konular paylaşmak.

Ben olumlu şeyler paylaşıyorum demedim paylaşılmasına karşı çıkmıyorum çıkamam dedim. Defalarca yardım konuları paylaştım ancak bu konularda gösterilen hassasiyetin onda biri gösterilmedi.
Bir sakin olup anlayın ne dediğimi öfkeyle yaklaşmayalım birbirimize. Ülkeyi aciz göstermek gibi bir kastım yok. Bu ülke sizin olduğu kadar benim de ülkem.

• Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 277 / 189
  • Ticaret 0, (%0)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Ben olumlu şeyler paylaşıyorum demedim paylaşılmasına karşı çıkmıyorum çıkamam dedim. Defalarca yardım konuları paylaştım ancak bu konularda gösterilen hassasiyetin onda biri gösterilmedi.
Bir sakin olup anlayın ne dediğimi öfkeyle yaklaşmayalım birbirimize. Ülkeyi aciz göstermek gibi bir kastım yok. Bu ülke sizin olduğu kadar benim de ülkem.

Senin olan ülkende şanlıurfa'da suruçda ölen insanların ardından halkımız oalrak silahlanmalıyız diyen bu lafın ardından çok geçmeden polis şehit edilen ayrıca Pkk sizi tükürüğüyle boğar diyen bir partiyle ilgili tek haberiniz yok.Çoğu kanalardada bu haber verilmiyor.Niye biliyomusun "Aydın insan gibi gözüküp cahil propagandası yapan insan o kadar çok ki" şahsen kendi adıma görmeye de dinlemeyede tahammülüm yok!

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Senin olan ülkende şanlıurfa'da suruçda ölen insanların ardından halkımız oalrak silahlanmalıyız diyen bu lafın ardından çok geçmeden polis şehit edilen ayrıca Pkk sizi tükürüğüyle boğar diyen bir partiyle ilgili tek haberiniz yok.Çoğu kanalardada bu haber verilmiyor.Niye biliyomusun "Aydın insan gibi gözüküp cahil propagandası yapan insan o kadar çok ki" şahsen kendi adıma görmeye de dinlemeyede tahammülüm yok!

Öncelikle silahlanın diye bir çağrısı olmadı kimsenin. Doğrudan partiler ile ilgili haber yayınlayamıyoruz forum kuralları gereği. Ancak "PKK sizi tükürüğüyle boğar" açıklamasını son derece faşizan ve iğrenç bulduğumu burdan söyleyebilirim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al