wmaraci reklam

Anket : Seçim sonuçlarından memnun musunuz?

102 Mesajlar 14.051 Okunma
smmexpress

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 28.11.2013
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
    • Konum Afyon
    • Ad Soyad I** Ç**
    • Mesajlar 2633
    • Beğeniler 344 / 487
    • Ticaret 12, (%100)

Gerilim adlı üyeden alıntı

Bahçelinin istifasını bekliyorum..

Katılıyorum

wmaraci
    reklam

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
    • Üyelik 01.06.2015
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
    • Konum Niğde
    • Ad Soyad S** A**
    • Mesajlar 2005
    • Beğeniler 1489 / 657
    • Ticaret 15, (%100)

Türkiye'de istifa diye bir şey yoktur hocam. Biri çıkar partinin de milletin de anasını ağlatır, ama mümkün değil istifa etmez. Türkiye burası.

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 28.11.2013
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
    • Konum Afyon
    • Ad Soyad I** Ç**
    • Mesajlar 2633
    • Beğeniler 344 / 487
    • Ticaret 12, (%100)

Ömer Günay adlı üyeden alıntı

Ak partiyi zerre kadar sevmeyen oy bile kullanmayan biri olarak şunları söylüyorum. Yeter artık bu tartışmalar. Neyi tartışıyoruz. Cumhuriyeti bize kim hediye etti ? Hediye ederken sizin istediğiniz çıkmazsa cahil halk dersiniz mi dedi? Bırakın bunları arkadaşlar.

Halk kendi yöneticisini kendi seçiyor. İsteyen istediği yere oy veriyor. Bu durumda kazananı tebrik etmek varken. Yok bu ülke daha çok bela görür falan filan. Ha bende istemiyorum ak partiyi ama. Ak parti de kötünün iyisi kardeşim. Chp dinle uğraşır , mhp ırkçılık yapar , hdp pkk yı destekler.(Bunlar yapıyorlar diye demiyorum ama halktaki algı bu şekilde)

Birisi Osmanlı geliyor geriye gidiyoruz demiş. Avrupada Osmanlı geliyor diye titriyor resmen. Peki niye? Çünkü bir emirle ülkesindeki dansı kaldıran bir güçtü o osmanlı. Osmanlı gelmesin diyenleri hiç anlamıyorum zaten. Nedense hep Atatürk üzerinden gidiliyor. Atatürkle tayyip erdoğan kıyaslanıyor. Sen kıyasladıkça onlar da kıyaslar.

Atatürk Cumhuriyeti getirirken halka mı sormuş ? Sormamış da yanlış mı yapmış.? Neyi tartışıyoruz arkadaş. Olayları akışına bırakın biraz.

NOT: Şimdi sağdan soldan arkadaşlar cevap yazacaklar biliyorum ama benim bir taraf tutmadığımı gözeterek yazsınlar. Objektif olarak bakan biriyim ben. Yani yok sen dinsizsin yok atatürk düşmanısın falan yorumları olmasın. Bişey açıklamaya çalıştım sadece. Sürçi lisan ettimse affola.

Tebrikler bizde tartışma kavgalı oluyor ülkeye başbakan seçmiyoruz gs fb derbisinde kim kazanır muharebesi yapıyoruz herkes ben haklıyım deyince taşlar oturmuyor

Ek Olarak:

anonymated adlı üyeden alıntı

Türkiye'de istifa diye bir şey yoktur hocam. Biri çıkar partinin de milletin de anasını ağlatır, ama mümkün değil istifa etmez. Türkiye burası.

Para datlı geliyo :-D
    anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

YasinErgul YasinErgul www.yasinergul.net Kullanıcı
    • Üyelik 02.11.2014
    • Yaş/Cinsiyet 31 / E
    • Meslek Öğrenci/Çalışan
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad Y** E**
    • Mesajlar 1030
    • Beğeniler 157 / 226
    • Ticaret 43, (%100)
    Neden bu kadar kin dolusunuz? Neden kaybettiğinizi düşünerek sizinle aynı görüşte olmayan insanlara hakaret girişiminde bulunuyorsunuz? Biz savaşta değiliz farkında mısınız ? İnanın aynı taraftayız. Ülkemizin iyiliğini istiyoruz sizin gibi...

Biz düşman değiliz sadece görüşleri farklı insanlarız. Biz düşman olmamalıyız BİRLİK olmalıyız! "TÜRKÜN TÜRKTEN başka dostu yoktur!" diye bir söz var bilirsiniz, bizde birbirimize düşman olursak vay halimize!

UNUTMA! BİZ SADECE GÖRÜŞLERİ FARKLI İKİ KİŞİYİZ DÜŞMAN DEĞİLİZ!

Allah Türk'ü ve müslümanı korusun, ülkemize zeval vermesin inşallah. Seçim sonuçlarının ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Saygılar...
    isousluer Gerilim anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

Adsense Yerleşim ile Kazancını Arttır PM
    https://goo.gl/KJ2g4V
    wmaraci
    wmaraci

Alper Alper WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 16.08.2015
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Antalya
    • Ad Soyad A** B**
    • Mesajlar 254
    • Beğeniler 102 / 69
    • Ticaret 4, (%100)
    Koalisyona kalmadık ve HDP iktidar değil. Daha ne isteyelim?

AlperenAtasever AlperenAtasever I love SEO Kullanıcı
    • Üyelik 11.06.2014
    • Yaş/Cinsiyet 25 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad A** A**
    • Mesajlar 1269
    • Beğeniler 173 / 271
    • Ticaret 13, (%100)

AlperenAtasever adlı üyeden alıntı

Uyanın artık, bu ülkenin zihniyeti değişmedikçe bizden bir b.. olmaz. Dinle devlet yönetmek gibi martavallara gönül veren aptallar oldukça daha çok trollenirsiniz. Dini ileri atıp yükselebilen bir tane ülke gösterebilir misiniz? Tabii ki hayır. Bir ülke -hele Türkiye gibi 50 yıl geriden gelen bir ülke- ancak din ve diyanete harcanan parayı en asgari seviyeye indirip, teknolojiye ve bilime en yüksek bütçeyi vererek bir şeyler yapabilir. Ülkeye hoca mı lazım mühendis mi? Her yere imam hatip açacaklarına gitsinler ülkemizdeki bilim adamlarını paraya boğsunlar (dış ülkelere gitmemeleri için) , yurtdışından bilim adamı getirsinler. Adam burada yaşasın Türkiye vatandaşı olsun, bir şeyler bulsun. Türkiye'de olanak 0 olduğu için Türk bilim adamları başka ülkelere gidiyor, ee adam ne yapsın? Orada hem olanak bol hem de adam 1-2 senede Türkiye'de 10-20 yılda kazanamadığını kazanıyor.
    Diyanet işlerine 5.7 milyar lira bütçe verip, Teknoloji Bakanlığına 600 milyon lira bütçe veriyorlar. Arkadaşlar, din mi önemli bilim mi?
    Din dediğimiz şey insan ile yüce yaratıcı arasındadır. En optimum düzeyde harcama yapılmalıdır. Din dediğimiz şey, normalde bağlayıcı ve birleştiricidir ama biz Türkiye'de sadece devlet kasasına darbe, başka bir şey değil.
    Adamlar uzaya gidiyor, Marsta su buluyor, biz ise sakallılara "Marstaki suyla abdest alınır mı?" diye soruyoruz.
    3 yıl Amerikada yaşadım, 3 ay önce TR'ye geldim ama burada daha fazla duramayacağım galiba.
    Bu ülkeden bi cacık olmaz.

Başka bir konuya yazdığım mesajdır. AkParti'yi sevmememin, seçmeni körlükle suçlamamın sebebidir.

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 04.07.2014
    • Yaş/Cinsiyet 40 / E
    • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad A** K**
    • Mesajlar 4777
    • Beğeniler 1139 / 2068
    • Ticaret 297, (%99)
    Allah'a çok şükür, hak edilen yer umut edilen yerdir.
    Allah utandırmasın.
    Kingjames

kişi bu mesajı beğendi.

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 30.01.2012
    • Yaş/Cinsiyet 31 / E
    • Meslek Software Developer
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad M** A**
    • Mesajlar 2434
    • Beğeniler 686 / 1150
    • Ticaret 1, (%100)
    Benim gönlümden geçen sonuç başkaydı ama hayırlısı olsun diyelim. Seçim sonucundan da ne memnunum, ne de memnun değilim.
    Ama bir şey var ki, her şey olması gerektiği gibi ilerliyor. Az çok bunu görebiliyorum.

bozbey38 bozbey38 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 06.02.2014
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Kayseri
    • Ad Soyad M** Y**
    • Mesajlar 78
    • Beğeniler 12 / 16
    • Ticaret 3, (%100)
    Sezai KARAKOÇ'un bir yazısı geliyor aklıma
    "
    Sakın Kader Deme, Kaderin ÜSTÜNDE BİR KADER VARDIR. Ne yapsalar BOŞ, Göklerden gelen bir KARAR vardır. Gün BATSA NE OLUR, Geceyi onaran bir mimar vardır..
    "

Yoruma gelirsek tanıdığım Ana Muhalefet sonuçtan memnun ve şuanki istatisliklerden hiç bir şikayeti yok, ancak eski 3. parti olan mhp 4. sıraya geriliyerek yerini HDPye bıraktı, MHPnin Merkez Yürütme Kurulu en yakın zamanda kurularak yeni istişareler olmasını diliyorum ve MHP'de başkanlık yarışı olacağını buradan sizlere açıklıyorum..

konusal konusal Saygılı olmak lazım. Kullanıcı
    • Üyelik 25.04.2015
    • Yaş/Cinsiyet 47 / E
    • Meslek Yazıcı - Okuyucu
    • Konum İzmir
    • Ad Soyad A** G**
    • Mesajlar 470
    • Beğeniler 203 / 246
    • Ticaret 1, (%100)
    Muhalefet yine beceriksizliğini gösterdi.
    Ve muhalefetin başında oturanlar koltuklarından kalkmayacak.
    Ve siz de burada birbirinizi yemeye devam edeceksiniz.

wmaracı
    wmaraci
    Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al