freelance iş ilanları

Artık yabancılara prim vermeyi bırakalım

37 Mesajlar 5.227 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

tashift00 tashift00 WebYapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek SEO & Grafik
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1447
  • Beğeniler 188 / 280
  • Ticaret 62, (%100)

birsevda adlı üyeden alıntı

Bizde bu bencillik
Bizde nasıl birilerini yolarim
Bunu nasıl paraya ceviririm
Şu adam dan yolu ogreneyim kıçına bir tek me de ben atarım
Sinsilik
Uyaniklik
İnsanları geri zekalı yerine koyma
Ve sayamadigim bir çok şey var bunlar olduğu sürece destek değil ancak köstek oluruz

Tamam haklısınız ama bunu genel olarak söylememiz çok yanlış olur.

Diğer konuya gelecek olursak neden yapılmış bir projenin alternatifini yapalım? Biz daha yenilikçi olmalıyız. Daha farklı projeler yapmalıyız. Ki onlar bizi örnek alsın. ;)
Bunun içinde başta güvenilir ve sağlam bir ekip gerekiyor. Daha sonra maddiyat vs..

wmaraci
reklam

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1151
  • Ticaret 1, (%100)
Hizmeti iyi olmayana destek yok, desteği olmayana da hizmet yok. Dolayısıyla ülkede ne destek ne de hizmet var.
Sadece tek bir tarafı suçlamayalım.

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
dünyaya hükmeden (konu ne olursa olsun) bir internet projesi linki lütfen
Kafkef

kişi bu mesajı beğendi.

emre29 emre29 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek işçi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 38 / 27
  • Ticaret 2, (%100)
google yıllık 10 milyar aşkın para kazanıyor elinde çok ama çok büyük para var bu iş için önce büyük çözüm masası oluşturulup 1-2 yıl öyle bir şey yapmalıyız ki herkes sitemize girsin olmalı myle bir hikayen olmalı ki iyice ziyaret çekebilesin facebook dan bahsetmek gerekirse tamamen insanları düşünerek yapılmış bir platform önceden google aramalarda kız msn adresleri çok du :) öyle bir şey olmalıki patladı gitti olmalı türklerin kurdugu sosyal ağ sitesi var hemde çok ismin bile duymadığımız en popüleri ahsar arama motoru yok olması için çok büyük yazılımcılara ihtiyaç var çünkü millet googleden başka arama motoru kullanmak istemiyor çünkü çok sade adsenseden farklı reklam ağı kullanmak istemiyor çünkü reklam verenleri çok......

www.gunceltarifler.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 02.10.2024
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Ticaret , (%)
Bu platformdaki çoğu geliştirici, lider olabilecek birinin çıkıp;

"hadi arkadaşlar projemiz şu, şu şu şekillerde çalışacağız, planımız şu, şu kadar süre tanıyorum kendimize, şunu şunu önce yapmalıyız, şunları beta'da geliştiririz"

vs.. gibi bir şekilde belirtilmesini bekliyor.

ilk kıvılcım bir yansa, alev alacak ama işte hiç samimi bir şekilde projeyi düşünüp ben bu işi yaparım arkadaş diyebilecek girişimci arkadaşlar çıkmıyor. e ortada yenilikci bir proje olmayınca geliştiriciler de amerikayı tekrar keşvetmek istemiyorlar.

Gerçi birkaç kişi Türk yapımı sosyal ağlardan bahsettiler, iyi destek geldi fakat onlarda yeterince girişimci değillermiş demekki, hala bekliyoruz ekip toplanacak diye. :)

ilginciz ilginciz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ceyrancı
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 521
  • Beğeniler 76 / 123
  • Ticaret 1, (%100)
Yabancıları geçmemiz çok zor, çünkü onları hem ülkesinin vatandaşları hem medyası hemde hükümeti dünyaya yayılması konusunda büyük destek veriyor.
Bizde bu tür büyük proje yapsan, vatandaşlarımızdan tebrik yerine ,yerin dibine sokana kadar eleştiri gelir. Medya desen seni dünyaya tanıtmak yerine sürekli açıklarını kovalıyıp haber yapar. Hükümetse destek vermez ancak büyüde bizede sakal at diye bakar.
Biz primci bir toplumuz, eğer karşıdaki kişinin bize yararı yok ise tenezzül bile etmeyiz. Ama işimize yarıyorsa o padişahtır.
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

atmaca18 atmaca18 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek hidroelektrik santral makinaları montaj bakım ve arıza
  • Konum Çankırı
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 5, (%100)
beni tanıyanlar az çok bilir 2 yıl ne kadar çok mücadele ettigimi turkiyede bazı degişik siteler açarak ilkleri yaptım turklerden destek degil hep köstek gördüm hep köstek hep köstek niye
ya çekemediler ya çok para kazandım sandılar yabancı sitelerin reklamını yaptılar sitelerimde
turk yapmışsa kötüdür ama elin vietnamlısı yaparsa amerikalısı yaparsa kesin iyidir diye düşündüler ve düşünmeyede devam ediliyor amerikalı yapar altın olur turk yapar yuzune bakan olmaz olay bu. sitelerime dunyanın heryerinden gelen kullanıcılar vardı hani sevmedigimiz israilliler varya onlar bile geliyordu ve çogu userim şahittir o israilli çocugun
sen guzel iş yapıyorsun ben sana destek olmak istiyorum dedigini :) ben hiç bir turkten böyle bir cümle duymadım hep aşagıladılar kötülediler karaladılar utanmadan birde yabancı sitelerin reklamlarını yaptılar bende en sonunda allahınızdan bulun deyip sitelerimin birini kapattım face sayfasından şimdi keşke kapanmasaydı falan filan diye hikaye okuyolar :)

demek istedigim bizim turkler nankör hizmet vermek faydalı olmak istersin ya kötülenirsin ya saldırılara magruz kalırsın yada istedigin destegi göremez ve boşuna zaman kaybetmeyim diye başka işlere yönelirsin turkiyedeki bu bilinç altını degiştirmek uzun zaman
alacak diye bende başka işlere yöneldim :) yanlışım varsa düzeltin..
Kafkef birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

ExelDragon ExelDragon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 388
  • Beğeniler 73 / 38
  • Ticaret 4, (%100)
Güzel demişsin fakat keşke bu kadar kolay olsa :) Bizde 2-3 kişi sosyal medya için çalıştık fakat ücretsiz temayı editlemesi bile zor oldu. Daha da eksikleri var onları halletmeye çalışıyoruz tanıtım işini ayarladık siteyi bir kullanım aşamasına getirsek güzel olacak.
Çok çok zahmetli iş bunlar birde arkanda 2-3 arkadaş dan başka bir şey yok sonuçta öğrenciyiz birde maddi sıkıntılarda oluyor. Yapcağımız çok şey değişik bir şey olmayacak. Ha aklımızda bir kaç fikir var yapmayı denedik ama yapamadık. Bunları yaptırmak için de maddi güç lazım. Fakat daha pes etmedik küçük de olsa bir umut var içimizde bakalım hayırlısı.

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)
Özgün olan projeler zaten hak ettiği yere ulaşıyor. Örnek: Ekşi Sözlük, Yemek Sepeti, Connnected2. Hepsinin ortak özelliği özgün olması.
Çöp bloglar, çakma sosyal ağlar, binlerce oyun film sitesi ile olmuyor.

spinabifida spinabifida Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 46 / 89
  • Ticaret 0, (%0)
net ortamında türkler kadar sahtekar hileci ve hırsız bir millet yok. ayrıca türk sitelerinin %99u birbirinin kopyası ordan burdan çalma. bu nedenlerle de hak ettiğimiz yerdeyiz. adam 3 günlük siteye adsense reklamı koyup hile hurdayla para kazanma peşinde. amaç reklamdan para kazanmak olunca kalite düşüyor. bu zihniyetle bir yere varılmaz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al