beni tanıyanlar az çok bilir 2 yıl ne kadar çok mücadele ettigimi turkiyede bazı degişik siteler açarak ilkleri yaptım turklerden destek degil hep köstek gördüm hep köstek hep köstek niye
ya çekemediler ya çok para kazandım sandılar yabancı sitelerin reklamını yaptılar sitelerimde
turk yapmışsa kötüdür ama elin vietnamlısı yaparsa amerikalısı yaparsa kesin iyidir diye düşündüler ve düşünmeyede devam ediliyor amerikalı yapar altın olur turk yapar yuzune bakan olmaz olay bu. sitelerime dunyanın heryerinden gelen kullanıcılar vardı hani sevmedigimiz israilliler varya onlar bile geliyordu ve çogu userim şahittir o israilli çocugun
sen guzel iş yapıyorsun ben sana destek olmak istiyorum dedigini :) ben hiç bir turkten böyle bir cümle duymadım hep aşagıladılar kötülediler karaladılar utanmadan birde yabancı sitelerin reklamlarını yaptılar bende en sonunda allahınızdan bulun deyip sitelerimin birini kapattım face sayfasından şimdi keşke kapanmasaydı falan filan diye hikaye okuyolar :)

demek istedigim bizim turkler nankör hizmet vermek faydalı olmak istersin ya kötülenirsin ya saldırılara magruz kalırsın yada istedigin destegi göremez ve boşuna zaman kaybetmeyim diye başka işlere yönelirsin turkiyedeki bu bilinç altını degiştirmek uzun zaman
alacak diye bende başka işlere yöneldim :) yanlışım varsa düzeltin..