wmaraci reklam

Ayyıldız Tim Yalanı

33 Mesajlar 9.499 Okunma
wmaraci reklam

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
İnsanları güzelce salak yerine koydular ifşa eden arkadaşın eline sağlık .

Ek Olarak: Denemek isteyenler için 2013de olan world of tanks hackinin paylaşıldığı site http://zhacker.net/razdacha-akkauntov/89-azdacha_akkauntov_ot_world_of_tanks#sel=

Ayt lamerlerinin listesi http://www.ayyildiz.org/Russian/liste.html

iki listede aynıdır rastgele mailleri denedim hepsi aynı çıktı .
CrimsonKinq

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
8 yaşındaki çocukların oynadığı Panda jump oyunu oynanışını paylaşan liseli bir ufaklığın bu videosu pekte samimi gelmedi be :) Neden ülkemizdeki en büyük hacker grubu olan Ayyıldız Tim'e destek olmak yerine köstek oluyorsun?
Referee19 uzunlarpc TRomantik

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
AhmetCakmak34 Kendinize inanmayı deneyin ben altta linkleri verdim girin bakın panda jump oynuyor diye de bir insanı aşağılayamazsınız.Ülkenin en büyük hacker grubu demenizin sebebi bu sazanları insanlara medya aracılığıyla yedirmeleri
melankolia brkrtp Emre

kişi bu mesajı beğendi.

metin2bloguns metin2bloguns Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad B** Z**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 41 / 42
  • Ticaret 11, (%73)

AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

8 yaşındaki çocukların oynadığı Panda jump oyunu oynanışını paylaşan liseli bir ufaklığın bu videosu pekte samimi gelmedi be :) Neden ülkemizdeki en büyük hacker grubu olan Ayyıldız Tim'e destek olmak yerine köstek oluyorsun?

Hersey ortada hocam, destek de olurduk insanlari kandirmaya çalismasalardi. Ülkemiz insanida bu konularda cahil oldugu icin anonymoushackers.org un anonun gercek sitesi olduguna inaniyorlar.
brkrtp

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
metin2bloguns o siteyi kullanıyorlardı kullanmıyorlardı o tartışmalı ama 90 bin rus bilgisi olayı tamamen yalan konu altında link var istediğinizi deneyin aynı hesaplar world of tanks olayı 2013 te oldu üst kısımda yazının paylaşıldığı tarih yazıyor haberlere çıktı be bu adamlar !

ZenginAnil ZenginAnil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 185 / 274
  • Ticaret 20, (%95)
AhmetCakmak34

Şurdaki; https://wmaraci.com/forum/1728158-mesaj22.html mesajımı okuyun hocam. Yanlış anlamayın niyetim asla Ayyıldız Tim gibi bir oluşumu kötülemek değil sadece olanları temiz ve sade haliyle yazdım.

Öte yandan kendi şahsi fikrimdir; attığı index'te "çocuk gibi kumda oynayın" ifadesine yer veren Ayyıldız Tim bana hiç samimi ve inandırıcı gelmiyor hack konusunda.

Yüzük satma olayına hiç girmiyorum bile.
brkrtp AtaturkunAskeri

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
AnılZengin bu timinin önceden çok yaptığı aptallıkları vardı hatta bi ara sitesini ve forumunun dosyaları çalınmıştı 2013 dü sanırsam bu adamlar milliyetçiliği sömürüyor böylece insanların sahiplenmesine neden oluyorlar RedHack de Türk bildiğim kadarıla hadi bunlarıda sahiplensin herkes (REd Hackden nefret ederim ) ama iki Türk bayrağı koy Atatürk resmi koy güzel bir index millet gaza geliyor.Konuda kanıtlı olarak milleti sazanladığı var artık saygı duyulacak sahiplenecek bir yanı var mı ?

ZenginAnil ZenginAnil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 185 / 274
  • Ticaret 20, (%95)
@AxX66 dediğim gibi hocam niyetim asla Ayyıldız Tim'e yönelik bir kötüleme değil yani kim istemez ki Türkiye'nin güçlü bir siber ordusu olmasını? Ama insanlarımıza medyanın pohpohlamasıyla ufacık bir şeyi dünyanın en büyük şeyi gibi göstermek zoruma gidiyor. Yanlışı doğru göstermede medyadan daha iyisi yoktur zaten.
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

hyppia hyppia Web - SEO - Reklam Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 316
  • Beğeniler 89 / 88
  • Ticaret 21, (%100)
yav herkes de ayyıldız tim'e kötüleme yapmak niyetinde değilim demek zorunluluğu hisseder gibi başlamış mesajına. sanki kötülemek suçmuş, günahmış gibi bir algı mı var acaba.

bu illegal bir oluşum arkadaşlar, sizlere de, bizlere de, devlete de tehdit oluşturuyorlar kendi egoları yüzünden. iki html, bir shell kullanmayı bilen liseliler bunların forumlarında alıyor soluğu sürekli pohpohlandıklarından dolayı.

bu herifler yüzük satan, ne idüğü belirsiz kitap satan, ve belki de bizlerden daha tecrübesiz eşimizin dostumuzun bilgisayarına malware sokan, kredi kartı bilgileri çalan tipler. çoğu da vakti çalınan, daha faydalı şeyler öğrenmesi gerekirken bu tarz boş işlerle uğraşan henüz ergenlik çağındaki insanlardan oluşuyor.

nasıl insan kazandıklarını da gördünüz işte. yalan dolan şeylerle, vatan millet sakarya diyerek, iktidara yalakalık yaparak insan topluyor etrafına.

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)
Ayyıldızı çoğunuzdan daha iyi tanıdığımı düşünüyorum. En basit c99 ve r57 shelleri bile kullanamayan insanlardan bahsediyoruz. Geçecekler bunları başkalarını kandırsınlar. :)

Nerden tanıyorsun diyenler olursa özelden detaylı anlatabilirim. :)
Dijiseo

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al