wmaraci reklam
lidertakipci

BDDK kurucu üyesi: Alım-satım işlemleri iptal edilemez, Halkbank yönetimi istifa etmeli

14 Mesajlar 1.379 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Gerilim Gerilim alokapida.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1918
  • Beğeniler 496 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

Karikatürname adlı üyeden alıntı

bankanın içini boşaltmak için yapılan bir operasyon. ABD'de devam eden davada Halkbankasına ceza kesilmesi vb sözkonusu olabilir. Önceden bankanın içini boşalttılar. Tabii o anda farkeden pek çok kişi de bu üçkağıttan faydalanmış oldu.
İşlemleri geri alamazlar. Adam halkbanktan aldığı parayı trasfer etmişse nasıl geri alacaksın?

Saat 22.00 da oluyor işlem. EFT yapamaz kimse. Yarım saat sonrada işlemlere bloke konuyor.

İşlemlerin iptalini de sadece insanları susturmak için basına söylenmiş bir yalan olduğunu düşünüyorum. İşlem yapan biri netleştirebilir konuyu. Parası duruyor mu noldu vb.

Hemenjet - Market Alışverişin Jet Hızında Kapıda (hemenjet.com)
wmaraci
reklam

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)

simkartsatiscom adlı üyeden alıntı

Sorun oldu ki islemleri geri aldılar kendimizden düşünmek gerekirse 50liraya sattiginiz bir ürünü yanlış fiyatlandırma yapıp 15liraya guncellediniz bunu 1-2gun boyunca farketmediniz ve 100tane sipariş geldi siz gönderir misiniz ben gondermezdim .

Sen göndermezsin.

Bu forumda bir arkadaş Teknosadan 50-60 tl 5 tane Samsung Note 5 almıştı. Teknosa geri istedi arkadaş da ben aldım fiyatı neyse dedi ve göndermedi.

Sen satın alınmış bir hakkı senin kendi hatan yüzüden satışını durduramazsın. Etik değil bir kere.

cagdaskorkmaz.com.tr

VolkanYildiz VolkanYildiz www.volkanyıldız.net Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Geliştirici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad V** Y**
  • Mesajlar 412
  • Beğeniler 723 / 141
  • Ticaret 30, (%100)
Ahahah ben de diyordum neden iptal ettiler ucuza dolar alanların hesaplarını :D Banka düzgün bir şey yapmış onu da engelleyecekler :D

Karikaturname Karikaturname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)
Etik açıdan da geri alamaz satılan dolarları. Bence hukuki açıdan da yapamaz.
Süpermarkette çalışırken nadiren de olsa eski etiketi değiştirilmemiş, ama kasadaki bilgi sistemine yeni etiket fiyatı eklenmiş ürünler çıkardı. Müşteri reyonda bakıyor 3,90, kasaya geliyor 4,25. O ürün müşteriye 3,95 olarak verilirdi. Ayrıca adam zorla almamış, sen koymuşsun fiyatı, sen satmışsın.
Zaten bu açıklamanın da gerçek olmadığını düşünüyorum. Bankanın içini boşaltmak için operasyon yapıldığı bana gayet mantıklı geliyor.

Ağacı Sev Yeşili Koru Ayıyı Öp!
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al