wmaraci reklam

Berat Albayrak Görevden Alındı :) Dolar Düşer Domainlere Abanırız

52 Mesajlar 7.228 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Undercover Undercover English Web Solutions Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 612
  • Beğeniler 155 / 154
  • Ticaret 90, (%100)

carasar adlı üyeden alıntı

Undercover yanlış anladın dostum çektikleri sadece ekonomik değildi. Tamam ülke yeni kurulmuş savaştan çıkmış amenna uçmasını beklemez kimse ama;

Atatürk sonrasi Atatürk'un ilkelerini sözde dayanak yaparak zulmeden bir muhalefet zihniyeti var.

Osmanli da beşik ulemaligi ile gelen dalkavuklarin yaptığı işe yaramaz ve hamaset duygusunu kabartan uygulamalar Atatürk sonrası siyasette muhafazakar kesime uygulandi (1939-~). Hala bunun etkisini görüyoruz.

Ben gözlerimle gördüm bayanların başlarında muhalefet icin gericilik olarak görülen, ama muhafazakar kesim icin baş taci olan baş örtüsü (türban yoktur islamda , malum turbandan ne kastettigimi anladınız ). var diye okula alınmadı, kapıda beklediler,

hatta mantıksız bir uygulama daha söyleyim yil 2008 Marmara İlahiyat Fakültesi okuyan tanıdığınız varsa sorun bayanlar okula nasıl giriyordu. Ben soyleyim dekan başörtüsü ile alamayiz ama başörtusu üzerine bir şapka takarsaniz başörtülü olmazsiniz ve girebilirsiniz dedi (Zamanin dekani Zekeriya Beyaz arastirabilirsiniz ).

Benim bulunduğum yer köy yeri. Çok sevdiğim yaşlı bi amcam var. Oğlum diyor biz eski harflerle Kuran okuyoruz diye zabitler alıp götürüyordu. Biz de çocukları samanliklarda okuttuk, zabitler gelince eğer yakarsa yasak olduğu icin cezasi vardi diyor.
O eski harf dediği Osmanlica ve Arapca değil. Kuran , kuran. Yani çocuklara Arapça konuşmayı ogretmiyorlar Laik devlet anlayışına göre din ve vicdan hürriyetini kullanıyorlar.

Ha siz bunlari gormediyseniz ya bu yolun yolcusu değilsiniz ya da takiye yaptınız ve kurtuldunuz. Sadece bunları ben yaşadım. Başka şeyler yaşayanlarda var.

Ha demiyorum ki bu sadece o dönemde vardi. Her iktidar gücünü elinde tutabilmek için karşı tarafı yıldırma ve önünden cekilmeye zorlama icin farkli tedbir ve cezalar uygular. Günümüzde de görebilirsiniz bunu, 1400 yıl once de, 2000 yıl önce de.

Bahsettiklerinizin hepsi tartışmaya açık hassas konular ve tabi ki burası yeri değil, konu maksadını aşmasın. Düşüncelerinize saygı duyuyorum.
carasar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

VoltajKA VoltajKA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Grafik Tasarım,Blog Yazarlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 109 / 185
  • Ticaret 0, (%0)
İnternet sitelerine baktığımda Chp yandaşı medyalar Naci Ağbal geleceğini yazmışlar. (Doğruluk payı... 😀 )
Denizbank genel müdürünün gelebileceğini yazan medyalar da var tabi.
Hangisi doğru ilerleyen günlerde göreceğiz.
Bana göre de ekonomiden anlayan, gerçekten bu işi layıkıyla yapabilen birinin gelmesi yerinde olur.
AYJANS

kişi bu mesajı beğendi.

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Tartışma yaratacak bir söylemde bulunmuyorum kimse yanlış anlamasın ama bu haber asılsızdır, yapılan haberlerin hangi kesim tarafından yapıldığını hemen hemen herkes biliyor. Nasıl ki x haber ajansları x parti yanlısı ise, şuan da yapılan da x kesimin haber siteleri de bu haberi asılsız olarak yayınlamıştır.

Yalanlama yakın zamanda gelir.

Seçim olayında muhasebe yapan partiler elbet de halkın mesajını almış ona göre düzenlemeler gelir ama şu ortamda kimse Berat Albayrak ve Süleyman Soylu'nun görevden alınmasını beklemesin.

Bu seçimde Kazanan taraf çok çalıştı bunu şahsen gördüm gece gündüz demeden sokaklarda, kapı kapı gezerek gönül kazanmak için uğraştılar. Her cadde başlarında çadırlar kurdular, yani teferruata girmeden adamlar çalıştı ve gönül kazandılar.

Bu seçimin iktidar için kaybı 3 politikadan ibarettir.

Sığınmacılar (Suriye, Afkan, Pakistan daha bilmediğimiz bir çok sığınmacı)
Ekonomi
Yandaşlık ( Millet olarak zaaflarımızdan biride bu olsa gerek pek teferruata girmeyeceğim)

Bu politikalar yüzünden bir mesaj gönderildi.
UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

Yusuf18 Yusuf18 $86 18.01.2019 Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Asker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Y** M**
  • Mesajlar 939
  • Beğeniler 167 / 171
  • Ticaret 1, (%100)

Fearles1453 adlı üyeden alıntı

Şöyle 2 tl ye düsse dolar başka bişey istemem 😂😃

Direkt ver elini avrupaya :)

👑 Duolingo Öğretmen Hesabı
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Haber doğruysa da yanlışsa da bu ülke ekonomisi hicbir sekilde bu zihniyetle düzelmez.

Hemen Einstein'ın bir sözüyle noktayı koyayım.

Hiçbir sorun onu yaratan bilinç seviyesiyle çözülemez.(NOKTA)
AYJANS

kişi bu mesajı beğendi.

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
Umarım Soyluda alınmıştır.
AYJANS

kişi bu mesajı beğendi.

TolgaYilmaz TolgaYilmaz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Wordpress Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 909
  • Beğeniler 394 / 399
  • Ticaret 3, (%100)
Şuan için sadece söylenti. Kulislerde konuşulduğu söyleniyor ancak resmi bir açıklama yada görev değişimi yok. Ayrıca yerine düşünülen kişi olarak bazı kaynaklar eski maliye bakanı derken bazıları da deniz bank genel müdürü diyor.
Özetleyecek olursak; Asparagas (:
AYJANS

kişi bu mesajı beğendi.

lastpavel lastpavel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad P** A**
  • Mesajlar 1146
  • Beğeniler 339 / 339
  • Ticaret 2, (%100)
ilkinin iftira olduğunu düşünüyorum ama ekonominin vasıfsız insanlar yerine daha önce çeşitli bankalarda ve yurtdışında yüksek kademelerde görev yapmış birinin getirilmesi çok önemli.

ahmetce33 ahmetce33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 257 / 261
  • Ticaret 150, (%100)
17 Aralık 1927'de Mustafa Kemal Atatürk Mecliste şunu diyor: "Efendiler, biz tekke ve zaviyeleri din düşmanı olduğumuz için değil; bilakis, bu tip yapılar din ve devlet düşmanı olduğu, Selçuklu ve Osmanlı'yı bu yüzden batırdığı için yasakladık. Çok değil, yüz yıla kalmadan, eğer bu sözlerime dikkat etmezseniz göreceksiniz ki bazı kişiler bazı cemaatlerle bir araya gelerek bizlerin din düşmanı olduğunu öne sürecek, sizlerin oyunu alarak başa geçecek ama sıra devleti bölüşmeye geldiğinde birbirine düşeceklerdir. Ayrıca, unutmayın ki o gün geldiğinde her bir taraf diğerini dinsizlikle suçlamaktan geri kalmayacaktır."
AYJANS darknov4

kişi bu mesajı beğendi.

Bir yalana inanmak sizi aptal yapmaz Saf olmak Şerefsiz olmaktan iyidir...

TheAnalyzer TheAnalyzer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Özel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 134 / 415
  • Ticaret 5, (%100)
Saçma sapan haber sitelerinin verdiği mi kaynak yoksa dayınız mi kaynak anlamadım? Şuan g20 zirvesi var ve böyle Bi karar çıkmaz. Ki özge Ulusoy ile aldatma nedir? Kaynak yok açıklama yok yine aynı alt tavan haber siteleri yazıyor. Kişiyi savunmuyorum fakat sevmiyorsunuz diye "namus" kavramını hiçe saymayın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al