wmaraci reklam

Berat Albayrak Görevden Alındı :) Dolar Düşer Domainlere Abanırız

52 Mesajlar 7.202 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

AYJANS AYJANS Webmaster & Sosyal Medya Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Webmaster & Öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1210
  • Beğeniler 511 / 356
  • Ticaret 83, (%100)

TheAnalyzer adlı üyeden alıntı

Saçma sapan haber sitelerinin verdiği mi kaynak yoksa dayınız mi kaynak anlamadım? Şuan g20 zirvesi var ve böyle Bi karar çıkmaz. Ki özge Ulusoy ile aldatma nedir? Kaynak yok açıklama yok yine aynı alt tavan haber siteleri yazıyor. Kişiyi savunmuyorum fakat sevmiyorsunuz diye "namus" kavramını hiçe saymayın.

Kişiyi savunmuyorum diyorsunuz ama MaşAllah avukatı gibi gelip burda açıklama yapmışsınız. Özge Ulusoy meselesine halen inanmayan kaldı mı bilmiyorum. Yayın yasağı gelmese daha çok gündemde kalırdı.

Diğer forumlarda bile şuan herkes bundan bahsediyor haber siteleri vermeye başladı bizde sevinçle paylaştık. Eğerki yine bu adam bakan olarak kalırsa zaten o zaman halimize vah ekonomi yerin dibinde geziyor gelmiş halen burda bana milyarlarca liralık saraylarda oturup altında milyonlarca liralık arabayla gezen din iman bilmeyen ama meydanlarda hoca kesilen kişileri savunuyorsunuz. Cidden yazık size.
Arestr

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Valkyrie Valkyrie Interface Designer / IT Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Interface Designer / IT
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 1365
  • Beğeniler 20 / 195
  • Ticaret 2, (%100)
Valla hocam bu devlet her zaman komplolara maruz kalmıştır. Hep karanlıkta kalan bir çok durum vardır. Büyüklerin ne dediğini yazmak istemiyorum ( 89 yaşında dedem sağ, Allah ömür versin ). 29 yaşında biri olarak türbanlılara neler yapıldığını hep haberlerden izledik, vakti zamanında. Evet sınav yerlerine bu şekilde girmek kurumsal olmayabilir kulaklık telsiz kullanımı vs için. Ama bu kişiler için de özel bir sınıf yapabilirsin. Sonuç bu senin kendi halkın, ki şuan sığınmacılara ne haklar veriliyor görüyoruz.

Mevcut gündemde bir çok tv kanalına konu olmuştur. Bir diğer konu doğuda yaşayan kardeşlerimiz hakkında. Evet bazıları kendiliğinden Türk düşmanlığı yapmakta ama bir çoğu da çok zulüm görmüşler. Hep tvlerde var bunlar. Çok detaya girmek istemiyorum çünkü forum tehlikeye girebilir, üyeliğim bir kenarda dursun.

Bizim siyasetimiz bana göre kötü. Siyasetin üstünde bir denetim sistemine ihtiyacımız var. Ama bu denetim mekanizmasına nasıl güveneceksin orası da muallakta.

Tek diyebileceğim sınavsız olsun, sınavlı olsun fark etmez. Torpile bile okeyim. Ama iş ehline verilsin, denetim mekanizması ile kontrol edilsin.

Kimseyi savunduğumdan değil altını çiziyorum. Ama Türk siyasetinin geçmişine bakın. Ne insanların neleri çıktı ve hala bu olayların içindeler.

the World shall know Pain
Interface Designer / IT
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al