lostyazilim

Bugüne kadar hangi katliamın failini buldunuz?

34 Mesajlar 5.050 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

HakikatTR HakikatTR Nizamettingumus.Com.TR Kimlik Onayı
  • Üyelik 09.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Müsteşar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 275 / 162
  • Ticaret 1, (%100)
Terör örgütü ile doğrudan bağlantısı bulunan bir sözde siyasi partinin sözde yöneticisi açıklama yapmış. Buradan sormak lazım 30 bin insan ve ailesi ve ülkenin kaybolan yılları işte bütün bunların failleri ortada. Şimdi siz hangi yüzle konuşuyorsunuz. İnsanların ölmesine sebep olan silahlanın çağrınızı nereye koyalım. Gazete sahiplerini ve çalışanlarını hedef göstermenizi ne yapalım?

Bu konu terör örgütüne doğrudan destek olan bir şahsın yüceltilmesidir. WMAracı bu duruma nasıl müsade ediyor anlamıyorum. Evet herkesin söz söyleme hakkı vardır. Ancak Hdp ve içinde bulunan unsurlar herkes değil terör destekçisidir.
SerkanERGUN zenko56

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

zenko56 zenko56 Seo Bir Sanattır Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek 2005 Tarihi İle Seo Uzmanlıgı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 65 / 97
  • Ticaret 15, (%87)
Terör örgütü ile doğrudan bağlantısı bulunan pkk lı demirtaş'ın , tüm gerekçeleri ile tamamı ıle haklı olsa bile, hiç bir söylemi kesinlikle kaale alınmadan forum,mecre,portal,dergi, yazılı basın,tv benzeri hiç bir yerde yayınlanmamalıdır...

Wmaraci yönetimi bu tür konulara dikkat ederek, istemeden yada bilmeden konu girişlerine izin vererek pkk sözcülerinin açıklamalarını yayınlamamalıdır..

Ölenlere rahmet yakınlarına ise baş saglıgı dılerız millet olarak ama ne ölenleri ne de ailelerini bu pkk sözcüsü temsil ederek hakkını arayamaz..

Saygılar

47003 47003 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 12.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 46 / 205
  • Ticaret 16, (%100)
3 gün yas, bir kaç hüzünlü anma, sonra aynı düzene devam.

Not : umarım yanılırım.

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)

zenko56 adlı üyeden alıntı

Terör örgütü ile doğrudan bağlantısı bulunan pkk lı demirtaş'ın , tüm gerekçeleri ile tamamı ıle haklı olsa bile, hiç bir söylemi kesinlikle kaale alınmadan forum,mecre,portal,dergi, yazılı basın,tv benzeri hiç bir yerde yayınlanmamalıdır...

Wmaraci yönetimi bu tür konulara dikkat ederek, istemeden yada bilmeden konu girişlerine izin vererek pkk sözcülerinin açıklamalarını yayınlamamalıdır..

Ölenlere rahmet yakınlarına ise baş saglıgı dılerız millet olarak ama ne ölenleri ne de ailelerini bu pkk sözcüsü temsil ederek hakkını arayamaz..

Saygılar

"Tamamı haklı olsa bile hiçbir yerde yayınlanmamalıdır."
ARKADAŞLAR GÖRÜN İŞTE AKP SEÇMENİNİN ZİHNİYETİ BU. ÜLKEYİ BUNLAR YÖNETİYOR OKUYUN BU YAZIYI İYİ OKUYUN.

Ek Olarak:

HakikatTR adlı üyeden alıntı

Terör örgütü ile doğrudan bağlantısı bulunan bir sözde siyasi partinin sözde yöneticisi açıklama yapmış. Buradan sormak lazım 30 bin insan ve ailesi ve ülkenin kaybolan yılları işte bütün bunların failleri ortada. Şimdi siz hangi yüzle konuşuyorsunuz. İnsanların ölmesine sebep olan silahlanın çağrınızı nereye koyalım. Gazete sahiplerini ve çalışanlarını hedef göstermenizi ne yapalım?

Bu konu terör örgütüne doğrudan destek olan bir şahsın yüceltilmesidir. WMAracı bu duruma nasıl müsade ediyor anlamıyorum. Evet herkesin söz söyleme hakkı vardır. Ancak Hdp ve içinde bulunan unsurlar herkes değil terör destekçisidir.

akabelilerin de hiçbir söz söyleme hakkı yok o zaman hırsız destekçileri. Bana göre asker polis vurmakla bu memleketin paralarını çalmak da terörizimdir hiç bir farkı yok.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Müsteşar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 275 / 162
  • Ticaret 1, (%100)
nettebilgi önce yazmayı öğren. Belki daha sonra Pkk'yı ve uzantılarını sevmemenin senin deyiminle akabeli olmak olmadığını öğrenirsin. Bu arada bu yazıyı okuyup seni ciddiye aldığımı düşünme. Diğer arkadaşlar için yazıyorum.

• Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)

nettebilgi önce yazmayı öğren. Belki daha sonra Pkk'yı ve uzantılarını sevmemenin senin deyiminle akabeli olmak olmadığını öğrenirsin. Bu arada bu yazıyı okuyup seni ciddiye aldığımı düşünme. Diğer arkadaşlar için yazıyorum.

Bu memleketin paralarını çocukların geleceğini halkı yoksulluğa itenlerede terörist diyeceksiniz. Klavye ile vatanseverlik olmuyor malesef

• Üyelik 09.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Müsteşar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 275 / 162
  • Ticaret 1, (%100)
Konunun ciddiyetinin farkındayım ancak sana Yaw he he diyerek geçip gidiyorum..
SerkanERGUN

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)

Konunun ciddiyetinin farkındayım ancak sana Yaw he he diyerek geçip gidiyorum..

güle güle

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Bu meydan kanlı meydan... Ellerinde bixiler, düşüyor skorskyler... Önderleri apo...
Bu sloganları atan birisi benim askerim şehit olduğunda gıkını çıkarmazken ben bugün neden yas tutuyorum?
Sinan SerkanERGUN Yusuf

kişi bu mesajı beğendi.

konusal konusal Saygılı olmak lazım. Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Yazıcı - Okuyucu
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 470
  • Beğeniler 203 / 246
  • Ticaret 1, (%100)
Tüm ideolojileri bir kenara bırakarak yorum yapan kişi sayısı kaç ?
Kaç kişi orada ölenlerin "insan" olduğunu görerek yanlışı söyleme peşinde ?
Kaç kişi bu tür olayların bir daha yaşanmaması için elini taşın altına koyuyor ?

Devletin istihbaratı artık hangi işle uğraşıyorsa ülkenin kalbinde, başkentinde bomba patlıyorsa sorumlusu istihbarattır bana göre.

Devletin güvenlik güçleri, sabah meydana girecek olanları "terör saldırısı" olabilir, insanları meydan dışında bir yerde tutmama adına bir an evvel üst araması yapıp meydana almaz ?

Şehir dışından gelecek olan insanların araçları, üstleri başları neden aranmaz ?
Kuşkulanılan insanların gbtsine neden bakılmaz ?

Olayların farkına varılması açısından söylüyorum. Ak Parti mitingi olmuş olsa Ankara'da ki tüm güvenlik gücü orada olmaz mıydı ? Kuşun uçmasına izin verilmezdi öyle olsa.

İşin biraz da üzücü tarafına bakıyorum.
Ve ne yazık ki hayretle okuyorum yapılan yorumları.

Şehit edilen polisler, askerler.
Şehit cenazesine gidemeyen hdpliler. Terörist cenazesine giden hdpliler.
Kardeşlik, barış narası atan, Türkiye partisiyiz diyen bir güruh, neden inandırıcı değil ?
Kardeşiz diyorsun sadece terörist cenazesinde gözüküyorsun.
pkk sözcülüğünü yapıyorsun, yiyecek içecek götürüyorsun, hadi biraz da milliyetçi olayım ; miting, toplantı yaptığın yerlerde Türk bayrağı asmaktan çekiniyorsun, korkuyorsun.
Ve hal böyleyken, çıkıp "devlet suçludur, ölümlerin suçlusu bilmem kimdir" diyerek sözde! üste çıkmaya çalışıyorsun.
Kim inanır ?

Sizler vicdan sahibi insanlar olarak; şu açıklamalarını dinlediğiniz, okuduğunuz Demirtaş'ın hiç suçu olmadığına mı inanıyorsunuz hala ?
Demirtaş kadar aynı partinin mensuplarının açıklamalarını nasıl görmezden geliyorsunuz gerçekten anlamıyorum.

Olayların buraya kadar gelmesinin en büyük suçlularından birisidir Demirtaş.
Aynı kefeye koyacağımız diğer isim de bir zamanlar Başbakanlık yapmış şimdi Cumhurbaşkanı olan kişidir.

Hükümetler gelip geçicidir, aslolan devlettir arkadaş.
Devlet vatandaşlarının hakkıyla hukukunu bir tutmak ve gözetmek zorundadır.

Ne yazık ki devleti kontrol eden hükümet sınıfta kalmıştır bana göre. Diğer hükümetler gibi.

Dünkü saldırı sonrası polise taş atan, savaş naraları atan insanlar acılıydı ondan öyle yaptılar demesin kimse, zira onlar savaşın çıkmasını isteyen gruptan başka bir şey değil.

Artık şunun anlaşılması lazım.
Bu olay partiler üstü, seçim üstü bir olay.
Partilerinizi atın çöpe, koyun bir kenara.
Düşüncesi ne olursa olsun, hangi dine inanıyorsa inansın, ister beyaz olsun derisi isterse siyah. İnsanlar öldü olarak görülmeli bu olay. Devlet devletliğini bilmeli, vatandaş vatandaşlığını.

Siyasiler ulu orta savaş naraları atarak, birilerini suçlayarak bu işin içinden sıyrılmamalılar.

Siyaset işin içine girince en iyi dostlar bile birbirine düşman oluveriyor.
O yüzden bırakın siyasi propagandayı.

Az biraz insan olma yoluna girin.

Senin ölün, benim ölüm diyerek ayrımcılık yapmayın.

wmaracı
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al