lostyazilim

Bugüne kadar hangi katliamın failini buldunuz?

34 Mesajlar 5.063 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Neden bu kadar lafını yapıyorsunuz ki? Bir tek olan olay bu mu?
Yeni Türkiye nin temel prensipleri kan ve göz yaşı değil mi? Yeni Türkiye lafı ağızdan çıktıktan sonra ülke normale döndü mü? Daha da beter oldu. Hergün şehit haberleri her gün bir olay. Padişahımızın isteklerine uymayınca hükümette kurdurulmadı.
Bu zamanlar daha iyi zamanlarimiz şaşırmayın. Daha da kotulesecek. Sen hiç bir bağın olmayan esad a eyy esad biz seni uyardık dersen iç işlerine karışırsan onlarda senin iç işlerine karışır. Komşusu güvende olmayan kendisi nasıl güvende olacak?
Hani hep Osmanlı Osmanlı diyoruz ya. Bırakın artık şu kafayı. Osmanlı İmp. o zaman hata yapmamış nefsine yenik düşmemiş olsaydı çağa ayak uydurup gericiliği bıraksaydı ya da izin verilseydi şu an hala devam ediyor olurdu. O zaman nefsine yenik düşen hata yapanlar yüzünden devlet ne hale geldi. Şimdi aynısı tekrar ediliyor. Biri dur demezse 100. yılımızı dahi göremeyiz. Bu olaylar daha başlangıç. Türkiye devleti dünyanın sahibi değil ya da padişah değilsin be adam. Kimse senin valin değil. Karıştırma ortalığı.
Siyasetle alakası yok o yok bu yok demeyin.
En başta suclu belli. Peki soruyorum sır küpüm dediğin adam ve teşkilatı nerede hani? Binlerce kişi vardı orada bu tarz şeylerin olma ihtimali daha çok olduğu belli peki niye böyle?
çok bi şey beklemiyoruz artık 301 madencimizin ölümüne fıtrat bu kaderlerinde varmış diyenlerden insanlarımızın halinden anlamalarını beklemiyorum.
erkolay

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Onvr Onvr # Root Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek AR
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 88 / 166
  • Ticaret 1, (%100)
Katiller apacık ortada !!!!!
Demirtaş'ın siyasi danışmanının twitter'ı çok dikkat çekici. "Twitter'da Dinebereday (@DrBereday) isimli sahıs "Bomba Ankara'da patlayacak" şeklinde bir tweet paylaşıldığı ortaya çıktı. Olayın hmen ardından hesabını kapatti.i

zenko56 zenko56 Seo Bir Sanattır Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek 2005 Tarihi İle Seo Uzmanlıgı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 65 / 97
  • Ticaret 15, (%87)

nettebilgi adlı üyeden alıntı

"Tamamı haklı olsa bile hiçbir yerde yayınlanmamalıdır."
ARKADAŞLAR GÖRÜN İŞTE AKP SEÇMENİNİN ZİHNİYETİ BU. ÜLKEYİ BUNLAR YÖNETİYOR OKUYUN BU YAZIYI İYİ OKUYUN.

Ek Olarak:

akabelilerin de hiçbir söz söyleme hakkı yok o zaman hırsız destekçileri. Bana göre asker polis vurmakla bu memleketin paralarını çalmak da terörizimdir hiç bir farkı yok.

Bana bak arkadas forum filan dinlemem senın kafanı buldugum yerde kırarım haberın olsun..bu hayatta kımse bana akp lı dıyemez..bugune kadar ne akp ye oy verdım ne de akp lı bırı ıle oturup çay kahve içtim..bu partiye oy verenlere tiksinerek baktım..sen o yuzden kalkıpta bana akp lisin diyemezswin..

ayrıca 30 bın kişinin katili teror örgutunun sözcülügünü yapan demırtas ın bu ulkede soz soyleme hakkı yoktur..önce o kanlı eller yıkanacak ,sonra tövbe edilecek,ondan sonra vatan mıllet için birilerinin söz söyleme hakkı olabılır...bu ulkede yollarda bombalar patlayınca ve onlarca asker ölünce tek bir söz söyleyemeyen demır tas ölen kürtler hakkında ver yansın ediyorsa eger bu onun ırkçı oldugunu gösterır çunku olenler sadece kurt oldugunda sesi gür ve net bir sekılde çıkabılıyor ancak..

Bu ulkede asker, polis,çocuk ögretmen,doktor öldürerek yolları mayınlayarak, şehirlere silah yıgınagı yapanları bir parti savunup sözcülügünü yapıyorsa eger,o parti terorun ta kendısıdır...insanların ölmesi baska birsey ,ölenlerin ardından terore destek veren birinin açıklama yapması baska birsey, sen önce bu ıkı denklemın farkına var öyle konus..bırak bu ucuz devrımcı ayaklarını fılan...

Yazdıgımın tamamı ıle arkadasındayımi orda ölenleri sen, ben yada afrikadakı yamyamlar savunarak hakkını arayabılır fakat terorden ve kandan beslenen ve aynı zamanda terorere destek verıp sözculugunu yapan demırtas savunamaz..

bu ulkenın ölen vatandaslarını ne zamandan beri teroristler savunur oldu?

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 6008
  • Beğeniler 3911 / 3916
  • Ticaret 6, (%100)
Buraya kadarmış. Konu kilitlendi.

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 11 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 11 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al