wmaraci reklam

Çukurca'da hain saldırı: 26 şehit, 22 yaralı

34 Mesajlar 6.965 Okunma
smmexpress

HasanHuseyin HasanHuseyin wagonn.net Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 6 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Allah şehit ailelerine sabır versin ne diyelim... Allah rahmet eylesin.

wmaraci
reklam

SemihT SemihT Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Stajyer Muhasebeci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1252
  • Beğeniler 103 / 134
  • Ticaret 28, (%100)
Sabah okula gittiğimde olayı öğrendim,çok üzüldüm :(

Teröristlerin Allah belasını versin ! :@

BurakTurali BurakTurali Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 10 / 71
  • Ticaret 8, (%100)
Başımız sağolsun öncelikle.Forumda malesef konuşamıyoruz.Yoksa söylenecek çok şey var bu hainlere.Allah şehit ailelerine ve bize sabır versin,şehitlerimizin mekanları cennet olsun.

Bariswp Bariswp ZM Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ZM
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 2267
  • Beğeniler 316 / 445
  • Ticaret 15, (%100)
Adil gardaşım ziraatbilgisine kaç wmaracine günde kaç kişi ulaşıyor haberin varmı ? kendi siteme koymamamla buraya koymamalarını eleştirmem arasında ne gibi bir alaka var.. ben dersten gelmişim foruma bu konuyu açmışım hemen yemek olayına girişmişim sen bana böyle diyorsun.öğrenci evinde kalıyorum Bayrağımı koyacak zamanım olmadı işte bak daha bu mesajına yeni cevap veriyorum evet şimdi koyacağım.Ama her internete girdiğimde takıldığım bir sitenin böyle birşey yapmamasını ŞAHSEN BEN KENDİ ADIMA ESHEFLE KINIYORUM

KLAVYEMİDE ÖNÜME ALDIM DİYE BİRŞEYLER SALLAMIYORUM.. KLAVYESİZDE BİR ÇOK ŞEY SALLAMIŞLIĞIM VAR SEN KAFANI YORMA

wmaraci
wmaraci

alicin12 alicin12 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 70
  • Ticaret 5, (%100)

Sinan adlı üyeden alıntı

Cumhurbaşkanı Gül, "intikam acı olacak" demiş. İnşallah, şehitlerimizin intikamını fazlasıyla alırlar.

2001’de teröre verdiğimiz şehit sayısı sıfırdı. 2002’de ise sadece 6 askerimiz terör saldırılarında şehit düştü. İşte rakamlar.
2003 yılında 21 şehit
2004 yılında 73 şehit
2005 yılında 92 şehit
2006 yılında 121 şehit
2007 yılında 118 şehit
2008 yılında 150 şehit
2009 yılında 135 şehit verdik.
2010 yılına gelindiğinde terör saldırıları bir anda artarken, eylemlerin yalnızca Güneydoğu bölgelerinde sınırlı kalmadığı, Karadeniz Bölgesi başta olmak üzere, Batı’ya doğru bir kaymanın başladığı dikkat çekiyordu.
2010 yılına geldiğimizde, karşımıza çıkan tablo şu:
18 Nisan tarihinden bu yana geçen iki aylık sürede güvenlik güçlerine 224 saldırı düzenlendi. Son dört aylık dönemde, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin bölücü terör örgütüyle mücadelesinde, öldürülen terörist sayısı 159 oldu. Yine bu dönemde, her gün bir çatışma haberi aldık, hemen her gün en az bir şehit verdik. Son terör saldırısında ise 26 vatan evladımızı yitirdik.

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)

NoNe adlı üyeden alıntı

Adil gardaşım ziraatbilgisine kaç wmaracine günde kaç kişi ulaşıyor haberin varmı ? kendi siteme koymamamla buraya koymamalarını eleştirmem arasında ne gibi bir alaka var.. ben dersten gelmişim foruma bu konuyu açmışım hemen yemek olayına girişmişim sen bana böyle diyorsun.öğrenci evinde kalıyorum Bayrağımı koyacak zamanım olmadı işte bak daha bu mesajına yeni cevap veriyorum evet şimdi koyacağım.Ama her internete girdiğimde takıldığım bir sitenin böyle birşey yapmamasını ŞAHSEN BEN KENDİ ADIMA ESHEFLE KINIYORUM

KLAVYEMİDE ÖNÜME ALDIM DİYE BİRŞEYLER SALLAMIYORUM.. KLAVYESİZDE BİR ÇOK ŞEY SALLAMIŞLIĞIM VAR SEN KAFANI YORMA

Sizin işiniz oluyorda bizim olmuyor mu? Bencilce konuşmadan önce bir bunuda düşünün.

Bende şehit haberini sabah gördüm ve gördüğüm gibi konuyu açtım. Şuanda şehir dışındayım ve telefondan giriyorum. Şehit haberine bende çok üzüldüm. Zaten bu yüzden bir konu açıp bu haberi sizlerle paylaştım.

Gereksiz tartışmalara girmeye gerek yok. Kaldıki böyle acı bir habere sadece bir logo ile tepki verip sonra sessiz kalmakla da olmuyor. Onun yerine icraat yapmak gerekiyor.

Tüm şehit ailelerinin ve Türkiye'nin başı sağolsun. Umarım önceki saldırı gibi sözde bir tepki verilmez ve icraate geçilir.

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Hepimizin başı sağolsun.
Bir subay şehit oldu diye "Menemen'i yakın" diyen Mustafa Kemal'i özledim..

Bariswp Bariswp ZM Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ZM
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 2267
  • Beğeniler 316 / 445
  • Ticaret 15, (%100)

Burak adlı üyeden alıntı

Sizin işiniz oluyorda bizim olmuyor mu? Bencilce konuşmadan önce bir bunuda düşünün.

Bende şehit haberini sabah gördüm ve gördüğüm gibi konuyu açtım. Şuanda şehir dışındayım ve telefondan giriyorum. Şehit haberine bende çok üzüldüm. Zaten bu yüzden bir konu açıp bu haberi sizlerle paylaştım.

Gereksiz tartışmalara girmeye gerek yok. Kaldıki böyle acı bir habere sadece bir logo ile tepki verip sonra sessiz kalmakla da olmuyor. Onun yerine icraat yapmak gerekiyor.

Tüm şehit ailelerinin ve Türkiye'nin başı sağolsun. Umarım önceki saldırı gibi sözde bir tepki verilmez ve icraate geçilir.

sizin işiniz tabiki olabilir bu sitedeki tek yönetici sizmisiniz.icraat evet icraat şu anda bu forumda siyaset konuşmak serbest olsaydı bu konuda çok söylyeceklerim vardı.

herneyse istediğime istiyeceğime pişman oldum.sağolun benim forumum dediğim forum.. çok önemli birşey değil değilmi 1 kişi nede olsa tersleyin gitsin..

Pasa Pasa Gelecek Bizim Yönetici
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum 🖤 Hatay
  • Ad Soyad S** P**
  • Mesajlar 14503
  • Beğeniler 3057 / 3057
  • Ticaret 356, (%100)
Türkiye Cumhuriyeti Irak'taki, Lübnan'daki, Mısır'daki, vs.. ve son olarak gerçekte hiç bir olay yaşanmayan ve resmen terörist ülke ilan edilen Suriye'ye müdahale edeceğine önce kendi sorunları çözmesi gerekmez mi?

Ve yine Türkiye Cumhuriyeti ufak bir kaç operasyon ve sözde sınırötesi operasyonlarla bu pkk'yı temizleyebileceğini mi sanıyor gerçekten? Pkk'nın bütün yetkili mercilerinin Harvard, Stanford, Boston, Columbia, Cambridge gini dünyada isim yapmış üniversitelerde eğitim görmüş kişiler olduğunu ve bütün planlı operasyonlarının her adımı düşünülerek ve mekanlar milim milim incelenerek aylar boyu takibin ardından düzenlendiğini biliyor muydunuz?

Kısacası PKK "bu sefer çok kızdık" diyerek, sitelere bayrak koyarak yada diğer sanal tepkilerle yada daha silah tutmasını bilmeyen kısa dönemini yapmış 20 25 yaşındaki gençlerimizi sınırlara yığarak yok edilemez, edilemeyecek. TC, pkk'yı yok etmek istiyorsa üzülmekten başka bişeyler yapmalı...

Hayatını kaybeden askerlerin yakınlarının başı sağolsun... Allah o kınalı kuzuların yakınlarına ve tüm sevenlerine sabırlar versin...

Deneyim demeyin, deneyin!

isodmin isodmin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Waiter / Writer / Webmaster
  • Konum Suudi Arabistan
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 223 / 159
  • Ticaret 4, (%100)

NoNe adlı üyeden alıntı

sizin işiniz tabiki olabilir bu sitedeki tek yönetici sizmisiniz.icraat evet icraat şu anda bu forumda siyaset konuşmak serbest olsaydı bu konuda çok söylyeceklerim vardı.

herneyse istediğime istiyeceğime pişman oldum.sağolun benim forumum dediğim forum.. çok önemli birşey değil değilmi 1 kişi nede olsa tersleyin gitsin..

Foruma koyulacak bir Bayrak veya arka planın siyahlaştırılması dediğiniz gibi tepkiyi göstermenin farklı bir yolu. Ancak biz o yolu değil konu açarak yazılı biçimde tepkimizi göstermeyi tercih ettik. Diğer forum ve sitelerinde aynı yolu takip ettiği bir gerçek.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al