wmaraci reklam

Dersaneler kapatılmayacak! AYM İptal Kararı Verdi!

58 Mesajlar 5.673 Okunma
wmaraci reklam

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Powersuit adlı üyeden alıntı

Merak ediyorsan bir öğretmene sorman daha iyi olur şuanki eğitim sistemi hakkında bilginizin olmadığı kesin. Forumda özellikle sizin çok siyaset yaptığınızı düşünüyorum. Herşey Dozunda Güzel...

Forumlar tartışmak fikirlerimizi beyan etmek için var. Ben sizden duymak istiyorum madem eğitim sistemimiz hakkında sizin bilginiz var öğrenmek istiyorum. Aydınlatın beni.

wmaraci
reklam

Powersuit Powersuit WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 30 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Forumlar tartışmak fikirlerimizi beyan etmek için var. Ben sizden duymak istiyorum madem eğitim sistemimiz hakkında sizin bilginiz var öğrenmek istiyorum. Aydınlatın beni.

Burası web master formu olduğunu unutma ilk okula başlayan bir yiğenin veya kaç yaşında olduğunu bilmiyorum fakat bir kardeşin filan varsa ondan öğrenebilirsin. Onuda yapamıyorsan aç kitaplarına bak sana bile yeniden okumayı öğretir. :) Gelip burda millete maydonoz olup forumu karıştırmazsın en azından.

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Burası web master formu olduğunu unutma ilk okula başlayan bir yiğenin veya kaç yaşında olduğunu bilmiyorum fakat bir kardeşin filan varsa ondan öğrenebilirsin. Onuda yapamıyorsan aç kitaplarına bak sana bile yeniden okumayı öğretir. :) Gelip burda millete maydonoz olup forumu karıştırmazsın en azından.

Öncelikle kimseye maydonoz olduğumuz yok. Siz ortaya bir şeyler atmışsınız ben de açıklamanızı rica ettim. Ancak açıklayamadınız tahmin ettiğim gibi.
BostanVA

kişi bu mesajı beğendi.

MertKoseoglu MertKoseoglu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek x
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 659
  • Beğeniler 120 / 168
  • Ticaret 3, (%100)
Hukumet olmadan daha mutluyuz beyler
BostanVA

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

brown brown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)

Bu forumdaki kullanıcılar webmaster filan değil siyasetçi boş boş devleti kötüleyip duruyorlar eğitim geriye gitmiş felanmışda falanmış hadi ordan. ! "Ali Ata Bak" " İpek Topu Tut" diye ezber yapan sanki kendisi değildi. Bu kadar nankör bir millet görmedim arabayla gidecek yollu yoktu ülkenin şimdi duble şeritli yollardan gidiyorsunuz sıkışıncada istanbul trafiği halk mağdur filan. Şu muhalefet partileri gelsede görseniz hükümet nasıl yönetiliyor. Adamlar ilçe yönetemiyor bir kualisyon kuramadılar izmir 15 sene önceki Toplu taşıma sistemine döndü herşey açık ve ortada hayla zıplayıp hoplayanları anlamak imkansız zaten bu forumda bu tür konuları fişekleyen bayağa bir gerici zihniyet var !

Güldüm okurken. İzmir'de bahsettiğiniz olay ihalede sistem el değiştirince eski şirketin sıkıntı çıkarması sonucu gerçekleşti. Belediye buna rağmane halkı mağdır etmemek için bir süre ücretsiz toplu taşıma sağladı. Çok iyi dediğiniz eğitim sisteminde 1100 tane imam hatip lisesi varken spor lisesi ve güzel sanatlar liselerinin toplamı 100'ü geçmiyor. Fen ve sosyal bilimler liselerinde de durum aşağı yukarı aynı. Okuma hala bahsettiğiniz şekilde öğretiliyor bu arada. Duble şeriyli yol yapmak devlet yönetmekse haklısınız.

Ha unutmadan "kualisyon" kuramamakla muhalefet partilerini suçluyorsunuz ya, o zaman çok beğendiğiniz insanlar kursun.

Powersuit Powersuit WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 30 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

brown adlı üyeden alıntı

Güldüm okurken. İzmir'de bahsettiğiniz olay ihalede sistem el değiştirince eski şirketin sıkıntı çıkarması sonucu gerçekleşti. Belediye buna rağmane halkı mağdır etmemek için bir süre ücretsiz toplu taşıma sağladı. Çok iyi dediğiniz eğitim sisteminde 1100 tane imam hatip lisesi varken spor lisesi ve güzel sanatlar liselerinin toplamı 100'ü geçmiyor. Fen ve sosyal bilimler liselerinde de durum aşağı yukarı aynı. Okuma hala bahsettiğiniz şekilde öğretiliyor bu arada. Duble şeriyli yol yapmak devlet yönetmekse haklısınız.

En azından Yapılıyor hocam hiç yapmayanlarıda biliyoruz ayrıca öyle yada böyle bir sürü insan İzmir'de mağdur kaldı istanbul Ulaşımı hiç duydunuzmu? Duymadığınız belli :) çünkü İzmir'de becerilemeyen şeyi istanbul ulaşım ve iett oldukça kaliteli bir şekilde devam ettiriyor. Imam Hatip liselerine gelince tamamen talep e göre açılmakta bunu artık tavuklar bile biliyor şimdi kalkmış sanki devlet bilerek diğer liseleri açmıyormuş gibi konuşuyorsunuz asıl konuştuklarınıza ben güldüm çünkü hayla aynı zihniyet ! Daha cevap yatmicam sonu gelmicek çünkü

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

En azından Yapılıyor hocam hiç yapmayanlarıda biliyoruz ayrıca öyle yada böyle bir sürü insan İzmir'de mağdur kaldı istanbul Ulaşımı hiç duydunuzmu? Duymadığınız belli :) çünkü İzmir'de becerilemeyen şeyi istanbul ulaşım ve iett oldukça kaliteli bir şekilde devam ettiriyor. Imam Hatip liselerine gelince tamamen talep e göre açılmakta bunu artık tavuklar bile biliyor şimdi kalkmış sanki devlet bilerek diğer liseleri açmıyormuş gibi konuşuyorsunuz asıl konuştuklarınıza ben güldüm çünkü hayla aynı zihniyet ! Daha cevap yatmicam sonu gelmicek çünkü

Yahu ne talebinden bahsediyorsunuz siz:
http://www.egitimajansi.com/haber/gayrimuslimler-imam-hatipe-yerlesti-haberi-31999h.html

Yüzlerce öğrenci istemediği halde imam hatiplere yerleşti. Geçiniz bunları.

brown brown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)

Yine bir "hayla" geldi. İstanbul'da yaşıyorum. İstanbul'un çalışan sistemindeki mağdurların sayısı İzmir'in hata çıkmış bir sisteminde oluşan mağdur sayısından fazla. Talebe göre falan açıldığı yok. Okuyacak okul bulamıyor insanlar. Siz bir süre sonra başınızı taşa vururken "biz size söylemiştik" diyecek insanlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al