wmaraci reklam

hatay/antakya belediyesinin rezaleti

16 Mesajlar 2.802 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

LifeTime LifeTime WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 42 / 14
  • Ticaret 2, (%100)
Hatayda üniversite öğrencisiyim nereden geldiysem buraya. Burada yıllardır süren sürekli elektrik ve su kesintileri mevcut. Çeşme suyu içilmiyor zaten sürekli damacana ile su siparişi veriyoruz.

Ev arkadaşım yani kuzenim besyo öğrencisi derste terliyor normal olarak hergün banyo yapması gerekiyor ama su olmadığı için olsada çok az aktığı için banyo yapamıyoruz. Artık evlerde jeneratör var elektrik kesintileri için o derece olmuş şehir.

Hatayın hiçbir yerinde fiber yok zaten (superonline müşteri hizmetlerinin dediğine göre) öğrenci evime de alt yapı olmadığı için normal internet bile çektiremiyorum. Bilgisayar programcılığı bölümü öğrencisiyim sürekli internette işim oluyor internetimiz yok. telefonun internetini kullanıyorum her ay 150tl fatura vermekten bıktım. BTK ya şikayet ettim *****in verdiği cevap; bulunduğunuz konumda 2017 senesi için herhangi bir alt yapı çalışması yapmayacağız.

BTK dan sonuç çıkmadı şimdi belediyeyi bimere bildirdim %99 oradan da sonuç çıkmayacak. çıksa bile allah bilir kaç yıl sürecek yapmaları.

wmaraci
reklam

Gmsyn Gmsyn www.apkmerkezi.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek otomotiv sektörü
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 22 / 13
  • Ticaret 4, (%100)
Kardeşim şikayet etmişsinde bizde hatayda yaşıyoruz ama ne elektrik kesintisi ne su kesintisi be başka birşey fiber diyorsun fiber alt yapı için 1 ay önce. Başvurdumve dün baglantı yaptılar.
LifeTime aliveli

kişi bu mesajı beğendi.

www.apkmerkezi.net

wpuzman wpuzman WordPress Developer Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 2773
  • Beğeniler 293 / 949
  • Ticaret 33, (%100)
Daha merkesi bi yere taşın.
LifeTime aliveli

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 42 / 14
  • Ticaret 2, (%100)

Gmsyn adlı üyeden alıntı

Kardeşim şikayet etmişsinde bizde hatayda yaşıyoruz ama ne elektrik kesintisi ne su kesintisi be başka birşey fiber diyorsun fiber alt yapı için 1 ay önce. Başvurdumve dün baglantı yaptılar.

nerede kalıyorsunuz ? kampüsün önünde zülüflühan mahallesinde kalıyorum ve bu söylediğim sorunların hepsi mevcut burada

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Cud Cud ADS Method Hiz. Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Medya
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1963
  • Beğeniler 482 / 483
  • Ticaret 51, (%100)
Allah yardımcınız olsun biz burada senede bir elektrik kesilse kıyameti kopartıyoruz. Demekki şükretmek lazım…
LifeTime

kişi bu mesajı beğendi.

Stores Stores WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 75 / 531
  • Ticaret 55, (%98)
Dediğimiz yerde kalıyorum inci sitesinde. Kaldığımız ev veya site ile ilgili bir durum hocam. Elektrik kesintisi sürekli mevcut ama çoğu apart jeneratör kullandığı için kalan kişilere yansıtmıyor. Fiber olarak internet yok ama yinede 24 hıza kadar internet çekiliyordu sanırsam. Ben sitenin verdiği interneti kullanıyorum şuan bir sıkıntıda yaşamıyorum. Kaldığınız yeri değiştirerek bu sorunları çözebilirsiniz. Su kesintisi olarak ta bir sorun yok. Tabi dediklerimiz doğru yaşananlar gerçek ama bunun önüne apartların çoğu geçmiş durumda.

• Üyelik 15.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 42 / 14
  • Ticaret 2, (%100)

Stores adlı üyeden alıntı

Dediğimiz yerde kalıyorum inci sitesinde. Kaldığımız ev veya site ile ilgili bir durum hocam. Elektrik kesintisi sürekli mevcut ama çoğu apart jeneratör kullandığı için kalan kişilere yansıtmıyor. Fiber olarak internet yok ama yinede 24 hıza kadar internet çekiliyordu sanırsam. Ben sitenin verdiği interneti kullanıyorum şuan bir sıkıntıda yaşamıyorum. Kaldığınız yeri değiştirerek bu sorunları çözebilirsiniz. Su kesintisi olarak ta bir sorun yok. Tabi dediklerimiz doğru yaşananlar gerçek ama bunun önüne apartların çoğu geçmiş durumda.

kaldığınız site diğer sitelere göre çok lüx ve pahalı zaten. sizin sitenin yaptığını diğer sitelerden beklemek çok yanlış olur :) (palmiye apartmanında kalıyorum)

Stores Stores WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 75 / 531
  • Ticaret 55, (%98)
Hocam çevrede birçok apartta bu özellikler mevcut. Dilerseniz özel mesajdan konuşalım. Size birkaç yer önerebilirim bu konuda.

• Üyelik 15.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 42 / 14
  • Ticaret 2, (%100)

Stores adlı üyeden alıntı

Hocam çevrede birçok apartta bu özellikler mevcut. Dilerseniz özel mesajdan konuşalım. Size birkaç yer önerebilirim bu konuda.

10aylık kira sözleşmesi var maalesef çıkamıyorum evden :(

tugrayaldiz tugrayaldiz tugra.dev Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci, Web Developer
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 98 / 140
  • Ticaret 10, (%100)

LifeTime adlı üyeden alıntı

10aylık kira sözleşmesi var maalesef çıkamıyorum evden :(

Hocam eve oturuken ev sahibi evin kusurlarıyla ilgili size bilgi verdi mi? Büyük ihtimalle vermemiştir, eğer size bilgi vermediyse sözleşmeyi iptal edebilirsiniz. Ben öyle biliyorum ama siz yinede bilen birine sorun.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al