freelance iş ilanları

Hindistanlı Adamdan Dünyaya İnsanlık Dersi

33 Mesajlar 4.987 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)

Merhaba arkadaşlar, facebook'ta dolaşırken böyle bir video'ya denk geldim ve çok beğendim. Video'yu indirip youtube'a upload ettim. Herkesin izlemesi gerektiğini düşünüyorum.

soulmy demonline ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Percus Percus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Coder
  • Konum ABD
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 47, (%100)
cok guzel begendim
Roycolt

kişi bu mesajı beğendi.

elbistanli elbistanli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek webtasarım
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 498
  • Beğeniler 102 / 87
  • Ticaret 17, (%100)
evet bunu gecen yaz izlemiştim taktir edilecek bir adam paylaşım guzel
Roycolt

kişi bu mesajı beğendi.

dogukanktc dogukanktc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 109 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
Bu adam iyi bir müslüman olursa Allah ın takdiri ama cennete gider
soulmy Roycolt teknoonur

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

TetraYazilim TetraYazilim TetraYazilim.com Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 63 / 86
  • Ticaret 1, (%100)
iyi bir insan olmak başka bişey..
Roycolt

kişi bu mesajı beğendi.

Tetra Yazılım - Web Tasarım ve Yazılım Uygulamaları

demonline demonline WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 15 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
Adam dünyayı bırakmış ahirete çalışıyor. Ama müslüman değilse hiç faydası yok. Cennetin kapısından geçemeyecek. Ama yaptığını bir müslüman yapsa Cennete yedi sülalesini götürür.

Bir yerde zenginler kusmak için ilaç kullanıp tekrardan hayvan gibi yemek yerler, diğer yandan o zenginlerin çöpe attıklarını karıştırarak karınlarını doyurmaya çalışırlar.

Bizim dinimiz gerçekten mükemmel dindir. İslam ilk insan ilk peygamber dünyaya geldiği andan itibaren vardı. Allah'ın şeriatı her zaman vardı.

Bakın eğer tüm zenginler zekatlarını verseydi, Türkiye'de bırakın Türkiye'yi Dünyada fakir kalmazdı. Tüm zenginler malının 40 da 1 ini fakirlere verse açlık fakirlik diye bişi kalmaz.

Git bakalım büyük bir otobüs firmasından zekat iste, veya büyük fabrikatörlerden zekat iste. Kimse vermez. Onun için yerimizde sayıyoruz.

Bükemediğin Eli Öpeceksin...

Zuperman Zuperman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğretmen Adayı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 531
  • Beğeniler 55 / 97
  • Ticaret 5, (%100)

demonline adlı üyeden alıntı

Adam dünyayı bırakmış ahirete çalışıyor. Ama müslüman değilse hiç faydası yok. Cennetin kapısından geçemeyecek. Ama yaptığını bir müslüman yapsa Cennete yedi sülalesini götürür.

Bir yerde zenginler kusmak için ilaç kullanıp tekrardan hayvan gibi yemek yerler, diğer yandan o zenginlerin çöpe attıklarını karıştırarak karınlarını doyurmaya çalışırlar.

Bizim dinimiz gerçekten mükemmel dindir. İslam ilk insan ilk peygamber dünyaya geldiği andan itibaren vardı. Allah'ın şeriatı her zaman vardı.

Bakın eğer tüm zenginler zekatlarını verseydi, Türkiye'de bırakın Türkiye'yi Dünyada fakir kalmazdı. Tüm zenginler malının 40 da 1 ini fakirlere verse açlık fakirlik diye bişi kalmaz.

Git bakalım büyük bir otobüs firmasından zekat iste, veya büyük fabrikatörlerden zekat iste. Kimse vermez. Onun için yerimizde sayıyoruz.

Yanlış anlamayın ama olaya din algısıyla bakmayın dinimiz bize sevgi , şevkat ile yaşayın diyor yani insan yaşamı böyle olursa zaten hiç bir dinede gerek kalmaz insan yaşamı doyumsuz olduğu için bu hallere düşülüyor video güzel keşke sadece zenginler değil bizlerde biraz sevgi aşığı olsaydıkda bir gün kendimiz yemek yerine bir fakirin karnını doyursaydık :)

Hayat seni yıkabilir ama önemli olan yıkıldığın zaman daha sağlam ayağa kalka bilmektir.

reklamsiz reklamsiz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Programlama (öğrenci)
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 31 / 43
  • Ticaret 2, (%100)

demonline adlı üyeden alıntı

Bizim dinimiz sadece zekat ver demiyor. Kaç kez sokakta yaşayan kişileri alıp karnını doyurduk ? Kaç kez onlara yardım ettik. Yapan bir çok kişi vardır ancak ben dahil maalesef bir çok kişi yardım etmiyoruz.
ismail03

kişi bu mesajı beğendi.

TheLacivert TheLacivert Invictus Maneo Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Psikolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1400
  • Beğeniler 497 / 496
  • Ticaret 0, (%0)
Bu adam sırf Müslüman olmadığı için cehennemde yanacaksa ben bu adamın yanında yanarım seve seve.
Ogulcan BerkantKONAC izleyerekogren

kişi bu mesajı beğendi.

TetraYazilim TetraYazilim TetraYazilim.com Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 63 / 86
  • Ticaret 1, (%100)

TheIce adlı üyeden alıntı

Bu adam sırf Müslüman olmadığı için cehennemde yanacaksa ben bu adamın yanında yanarım seve seve.

bu adamla oradaki herhangi birinin cehennemdeki yeri farklıdır.. ( doğrusunu Allah bilir)

Tetra Yazılım - Web Tasarım ve Yazılım Uygulamaları
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al