wmaraci reklam

İlluminati (Aydınlanmışlar) Araştırmaları - 1

45 Mesajlar 9.784 Okunma
wmaraci reklam

saltuntas saltuntas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek blog yazarlığı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 42 / 391
  • Ticaret 92, (%99)

LeoneKG adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar bunu milliyetçilik olarak algılamayın ama sizler Türk toplumunu biraz hafife alıyorsunuz anlaşılan. Yıllardır hatta yüzyıllardır süre gelen Türk düşmanlığının ve Türk coğrafyası üzerinde oynanan oyunların en önemli sebebi, ilk oyunda-ikinci oyunda ya da herhangi bir oyunda çözülmemiş olmamızdır. Yani bu gerçekten de bizlere "düşman" olmalarını açıklıyor bence. Bir frenk ya da anglo-sakson milleti kolayca zapt edilebilirken bizdeki durum uzun yıllar süren bir mücadeleyi gerektiriyor. Tabii onlar adına. Bu yüzden benim diyebileceğim tek bir şey var ve bunu her zaman söylerim, Türkiye'nin başındaki dertler hiçbir zaman bitmeyecektir. Bugün terör biter yarın başka bir şey başlar. Yarın o biter diğer gün başka bir şey başlar.

İlluminati mi? Bildiğim kadarıyla rothschildler amerikanın bile parasını basan merkezdir. Buda Yahudi lobisidir. Yahudi'nin hedefleri için yanlış hatırlamıyorsam 7 maddesi vardır ve bunlardan biri "borçlandır" hükmüdür. Bankaların icadı.. Lakin dünya sadece bunların ışığında böyle bir örgütü komplolaştırmıştır. Bence bir halt değiller! Belki de böyle bir gücün varlığına inandırılarak 2. ve 3. dünya halklarına şüphe ve korkuyu salgılamak istiyorlar... Velhasıl-ı kelam, “Bizim kudretimizin ulaştığı yerlere onların hayalleri bile ulaşamaz..!” FATİH SULTAN MEHMET HAN

Tartışma oluşturma amaçlı yazım içermemektedir!***

Bizi ayakta tutan şey aile ve toplum yapısıydı. Şu an bu temellerden çok hızlı bir şekilde ayrılıyoruz. Açıkçası ileride bu konular ile ilgili çok sıkıntı yaşayabileceğimizi düşünüyorum.
Newjack

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

LeoneKG LeoneKG WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 251
  • Beğeniler 55 / 74
  • Ticaret 4, (%100)

nispet adlı üyeden alıntı

Bizi ayakta tutan şey aile ve toplum yapısıydı. Şu an bu temellerden çok hızlı bir şekilde ayrılıyoruz. Açıkçası ileride bu konular ile ilgili çok sıkıntı yaşayabileceğimizi düşünüyorum.

Evet haklısınız son dönemde tamda bu değerler üstüne gidilmekte. Lakin şimdide AKP sempatizanı gibi görüneceğim ancak bu konuda ortaya sunulan bazı teşvikler ve uygulanan politikalarda bu durumu telafi etme-tedavi etme ve önleme çabalarıdır. Ben bize güveniyorum. Geçmişte nasıl galip geldiysek, her türlü mücadeleden yine galip geliriz. Arkadaşın konusundan fazlaca uzaklaştık sanırım... =)

Newjack Newjack Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 998
  • Beğeniler 48 / 282
  • Ticaret 10, (%90)
Nispet arkadaşımızın dediği çok doğru bir konu, bu konu kesinlikle makalelerimde değineceğim bu amaçlarının arasında var, aile yapısı bozmak onlar için büyük bir arzu çünkü aile ve toplum yapısı bozulmuş milletler yozlaşır bir çocuk düşün annesinden hoşlanıyor ya da akrabalarıyla ilişki arzulayan... Bunlardan konularımda bahsedeceğim inşallah.

saltuntas saltuntas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek blog yazarlığı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 42 / 391
  • Ticaret 92, (%99)

LeoneKG adlı üyeden alıntı

Evet haklısınız son dönemde tamda bu değerler üstüne gidilmekte. Lakin şimdide AKP sempatizanı gibi görüneceğim ancak bu konuda ortaya sunulan bazı teşvikler ve uygulanan politikalarda bu durumu telafi etme-tedavi etme ve önleme çabalarıdır. Ben bize güveniyorum. Geçmişte nasıl galip geldiysek, her türlü mücadeleden yine galip geliriz. Arkadaşın konusundan fazlaca uzaklaştık sanırım... =)

Evet biraz uzaklaştık gibi :D Devletin biraz da tv kanallarına el atması lazım. Toplum yapısını bozan çok dizi var.

wmaraci
wmaraci

LeoneKG LeoneKG WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 251
  • Beğeniler 55 / 74
  • Ticaret 4, (%100)
O nokta da farklı bir yere varacaktır... :D Arkadaşa daha fazla ayıp olmasın isterseniz.

Yazımına başladığım Devlete Giden Yol yazı dizimle ilerleyen günlerde buradan da tanıtım yapacağım. Takviye ve yorumlarınızı beklerim.

Bu yazı dizisinin de devamını beklemekteyim.
Newjack

kişi bu mesajı beğendi.

Onur89TR Onur89TR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2376
  • Beğeniler 704 / 791
  • Ticaret 1, (%100)
Savaşların temel sebeplerine bakın. Din, ırk, mezhep, takım farklılıklarından gelir. Fanatizmden daha tehlikeli bir şey olamaz bence.
notpower

kişi bu mesajı beğendi.

Alpazen Alpazen Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 48 / 114
  • Ticaret 0, (%0)
Konunun takibindeyim.
Newjack

kişi bu mesajı beğendi.

Untouchable Untouchable Kendimim Kendim Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 18 / 84
  • Ticaret 0, (%0)
Bende bu konuda biraz araştırmam olmuştu. Benim bildiğim kadarı ile şeytana tapma olayı yok bunlarda Allaha inanmaktalar ama Allahın kendilerini dünyayı yönetmesi için gönderildiğine inanırlar. Genel olarak bu insanlar hala aktifler mi bilmiyorum ama notpower arkadaşında dediği gibi bilderberg ailesi tarafından ciddi bir ekonomi yönetim şekli var malum ekonomi kimin güçlü ise o dünyayı yönetir.

Ayrıca zeitgeist belgeselini de izlemenizi tavsiye ederim genel olarak dünya ekonomisini kimler tarafından yönetildiği ve nasıl yönetildiği hakkında ciddi iddialar ve belgeler göstermektedir.

Newjack Newjack Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 998
  • Beğeniler 48 / 282
  • Ticaret 10, (%90)
İlluminati Araştırmaları - Kuran'dan Örnekler

Rahman ve Rahim olan Allah'ın Adıyla, (Şeytan/İblis) Dedi: "Rabbim ! Beni azdırmana yemin ederim ki, yeryüzünde onlar için mutlaka süslemeler yapacağım ve onların tümünü kesinlikle azdıracağım." (Hicr Suresi 39.Ayet) "İçlerinden riyaya sapmamış, samimi kulların müstesna." (Hicr Suresi 40.Ayet)

O zamandan beri insanlık uğruna savaş ne yazık ki devam etmiştir etmektedir... Allah'ın inayetiyle kaç kişi arındırılmıştır ? Kaç kişi Şeytan'ın kötü tasarılarına hizmet etmeye hayatını adamıştır ?

Kabala tasviri;

Rahman ve Rahim olan Allah'ın Adıyla: "Süleyman'ın mülk ve saltanatı konusunda onlar, okuyup durduklarına uydular. Halbuki Süleyman küfre sapmamıştı. Ancak şeytanlar küfre sapmıştı; insanlara büyüyü öğretiyorlardı. Ve Babil'de Harut ve Marut iki meleğin iki melikin üzerine indirileni öğretiyorlardı. Oysaki o ikisi, "Biz imtihan aracıyız, sakın küfre sapma!" demedikçe hiç kimseye birşey öğretmiyorlardı. İnsanlar onlardan erkekler eşinin arasını açacakları şeyleri öğreniyorlardı. Ne var ki onlar onunla Allah'ın izni olmadıkça hiç kimseye zarar veremezler. Onlar kendilerine zarar vereni, yarar vermeyeni öğreniyorlardı. Yemin olsun ki, onu (büyüyü) satın alanın ahirette hiçbir nasibi olmayacağını açıkca bilmişlerdir. Öz benliklerini sattıkları şey ne kötüdür ! Bir bilebilselerdi ! (Bakara Suresi 102.Ayet) / Kur'an-ı Kerim

Peki bu surenin önemi nerededir ? Kudus'ün fethinden 20 yıl sonra Kubbetüs Sahra "Süleyman'ın Tapınağının Şövalyeleri ya da kısaca Tampliye Şövalyeleri adlı bir savaşçı rahip topluluğu tarafından ele geçirilmiştir. Kudüse gelen şövalyeler Hristiyanlık öğretilerinden git gide uzaklaşma başladı. Eski Yahudi büyücülüğü sanatı, kabalayı, karanlık gizemleri ve ritüellerini öğrenmeye başladılar. Yahudiler bu sanatı firavunun esiri oldukları dönemde Eski Mısır putperestlerinden öğrenmişlerdir ve Nebukadnezar'ın döneminde Babil'de geliştirmişlerdir. 1307 'de Fransa kralı Philippe İsa'yı reddetme, eşcinsellik, putperestlik ve büyücülük suçlamaları ile hapsetmiştir. Ancak bu sonlarını getirmemiştir. Babil ve Eski Mısır'da başlayanlar açık bir biçimde bugün de yapılmaktadır.

Eski ABD Başkanlarından Baba Bush (George Bush'un Babası) Senato'da konuşurken şu sözleri sarfetti:
- Söz konusu küçük bir ülkeden daha fazlasıdır. Büyük bir amaç, yeni bir dünya düzenidir.

Yüzyıllardır bunları yapmaktalar... Gölgelerden bütün büyük savaşları, devrimleri ve ekonomik gerilemeleri düzenlemişlerdir. Okuduğunuz, duyduğunuz ve gördüğünüz herşeyi kontrol ediyorlar. Toplumlara kendi düşünce ve doktrinlerini kalıplaşmış bir şekilde empoze ediyorlar. Gölgelerden yeni bir politik, ekonomik ve sinsice bir dini düzen yaratmışlardır. Yapılandırdıkları küresel denetim ve Deccal'in gelişi için yaptıkları hazırlıkların delilleri her tarafta görüşmektedir.

Konunun devamı gelecektir...
Konu Kaynağı; http://goo.gl/VtqFkL

Ek Olarak: Konu güncellenmiştir...

EmreKutlug EmreKutlug WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sürekli Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 64 / 22
  • Ticaret 0, (%0)

nispet adlı üyeden alıntı

Evet biraz uzaklaştık gibi :D Devletin biraz da tv kanallarına el atması lazım. Toplum yapısını bozan çok dizi var.

Devletin uyguladığı ve özellikle **** sitelerini kapsayan sansüre "internetime dokunma diye" ortalığı birbirine katıyolar bırakın Tvleri, nasıl anlatacaksın Atatürkçü zihniyete Aile kurumunun önemini :confused:

#öğreniyor{display:none;}
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al