lostyazilim

İnternetten Para Kazanma Yöntemleri

9 Mesajlar 924 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
Selam dostlar bu yazımda sizlere internetten para kazanma yöntemleri nelerdir bunlardan bahsedeceğim.İnternetten para kazanmak için bir çok yöntem bulunmaktadır fakat siz bunu hobi haline getirirseniz ve sevdiğiniz yöntemi kullanırsanız geliriniz daha fazla olacaktır bunu hiç bir zaman unutmayın. İşini severek yaparsan daha çok verim alırsın bunun gibi düşünebilirsin.Şimdi gelelim yöntemlere;

1.Web Sayfası oluşturarak sitenizden para kazanmak:

Kendinize ait bir kişisel blog olabilir veya ilgi alanınıza göre teknoloji,bilim,magazin,moda konuları hakkında bir web sayfası hazırlayabilirsiniz.Web sayfanızı oluşturduktan sonra özgün içerikler ile hit artışı sağlaya bilir yine bunun ardından belli bir kitleye ulaştığınız zaman Google Adsense başvurusunda bulunabilir reklam alabilirsiniz. Size önereceğim en iyi reklam firmasıdır.Peki daha neler yapabilirim ? Blog açabilirsiniz veya bir forum sitesi kurabilirsiniz. Blog olarak tercihim Wordpress'den başkası değildir. Forum sistemi olarak ise ücretsiz Mybb ücretli Vbulletin tercihimdir.Tabi size kalmış neyi nasıl yapacağınız her şey sizin elinizde unutmayınki başarıda sizin elinizde.

2.Youtube video yüklüyerek adsense ortaklığında para kazanmak:

Telif hakkı oluşturmadan dilerseniz kendi çektiğiniz videolarınızı belli bir kitleye yaydıktan sonra adsense başvurusu yapabilir çok iyi gelirler elde edebilirsiniz.Bir web sayfasına vereceğiniz vakiti buraya harcayarak kendi videolarınızla hem popüler olun hemde para kazanın cidden web sitelerine göre adsense youtube ortaklığında daha çok para bıraktığı gözden kaçmıyor değil.Bu işi büyütenlerde var.Peki Nasıl Yapıyorlar ? Bu işi parasal konuya tamamen dökecek kişi çok sağlam bir download sunucu alıp bir çok telif hakkı içermeyen videoyu indirerek yine sağlam bir upload sunucular ile youtube yüklüyorlar.Daha sonrasında işin önemli kısmı olan adsenseden reklamı alınca gerisi çorap söküğü gibi geliyor ve yapan kişi amacına ulaşıyor.

3.Bitcoin sayesinde para kazanmak:

Bitcoin sanal para olarak da geçmektedir.Fakat her türlü para birimine çevirilebilir diye biliyorum ben hiç kullanmadım fakat yakın arkadaşlarım bu işe girmişlerdi oradan kalan bilgileri şuanda buraya yazıyorum arkadaşımın sağlam bir bilgisayarı vardı orada bitcoin programını açık bırakarak para kazanıyordu. Yani bitcoin programı orada sizin raminizi ve işlemcinizi kullanıyor kendi sunucusundan kullanıcağına bir nevi bilgisayarınızı kiralıyorsunuz farz edin.Daha sonrasında bilgisayarda programın açık kalma süresine göre bir miktar para belirlenip hesabınıza yatıyor.

Şuanda aklıma gelen bunlar sayın takipçiler ama daha fazlasını öğrenirsem mutlaka siz değerli ziyaretçilerim ile paylaşacağım şüpheniz olmasın.Kişisel Blog'umu takip ettiğiniz için ayrıca teşekkür ederim.

Kaynak: İnternetten Para Kazanma Yöntemleri

wmaraci
reklam

fersev fersev Keyfekeder Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 401
  • Beğeniler 92 / 62
  • Ticaret 23, (%100)
hayırlısı olsun kardeşim. benimde imzamda bulunan site böyle

Sitedaş sayılırız :)
Crewx

kişi bu mesajı beğendi.

site alımı yapılır.

• Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
Allah razı olsun hocam çok teşekkür ederim sitenizi inceledim benimki kişisel blog kişilere yöntemleri sunuyorum sizinki tamamen o meslek üzerine :) İyi çalışmalar.
fersev

kişi bu mesajı beğendi.

majorkun majorkun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ameke
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 20 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
hocam iyi güzel yazmışsında bitcoin ile şuan elektrik faturasını çıkaramazsın, o senin dediğin iş bi 5-10 yıl önceydi :)
Crewx

kişi bu mesajı beğendi.

Ömrün sigara gibi eriyip sönecek. bastıracaklar topraga bir sigarayı kül tablasına bastırır gbi
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
Valla hocam bilgim neyse o iyikide yazmisim en azından yanlışlarını gordum

cudjex cudjex ozergul.net Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1647
  • Beğeniler 347 / 570
  • Ticaret 8, (%100)
Bitcoin başlığında yanlış bilgi vermişsiniz hocam keşke bi araştırsaydınız :)

Bitcoin mining işleminde ekran kartı kullanılır. Bitcoin para değildir online para birimidir

ozergul.net/com

• Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
ekran kartı yanı sıra cpu kullandıgını biliyorum + bitcoinin online para oldugunu biliyorum hocam online parayı tl çevirebildiğini anlattım orada yinede değerli yorumunuz için teşekkür ediyorum.

lenovo lenovo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Dövmeci - Tattooist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 2 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
program adı filan yok mu ? :)

• Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
Hocam çok detaylı bilmiyorum bitcoin bildiğim kadarını yazdım yanlış bilgi vermek istemediğinden ötürü

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al