wmaraci reklam

İstanbul'da bir hastaneye çoğu Suriyeli 392 hamile çocuk getirildi

15 Mesajlar 2.063 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
'İstanbul'da bir hastaneye çoğu Suriyeli 392 hamile çocuk getirildi, savcılık 59 doktor hakkında soruşturma başlattı.

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 2017 yılı boyunca 348'inin gebeliği kesinleşmiş 392 çocuk gebeliği vakasının, adli makamlara kanuna uygun şekilde bildirilmediği ortaya çıktı. Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı skandalın ortaya çıkmasının ardından olay hakkında soruşturma açtı.

İstanbul Küçükçekmece’deki Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 5 ayda gelen 115 çocuğun hamile olduğu halde adli makamlara bildirilmediğinin saptanmasının ardından, Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde de benzer bir skandalın yaşandığı bildirildi.

348'İ KESİNLEŞMİŞ 392 ÇOCUK GEBELİĞİ

ODA TV'den Barış Terkoğlu'nun haberine göre, 7 Mayıs 2018 tarihinde yapılan şikayetle ortaya çıkan skandalda, 2017 yılı boyunca 348'inin gebeliği kesinleşmiş 392 çocuk gebeliği vakasının, adli makamlara kanuna uygun şekilde bildirilmediği ortaya çıktı. Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı skandalın ortaya çıkmasının ardından olay hakkında soruşturma açtı. İstanbul Valiliği'nden de olayda sorumluluğu olan doktorlar hakkında soruşturma yürütmek için izin istedi.

59 DOKTOR HAKKINDA SORUŞTURMA
İstanbul Valisi Vasip Şahin, Başhekim Profesör Ahmet Yaser Müslümanoğlu'nun da aralarında bulunduğu kamu görevlisi 59 doktor hakkında soruşturma izni verdi. Vali Şahin, 20 Haziran tarihinde aldığı 2018/110 sayılı kararı, Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği'ne de bildirdi.
Kararda doktorlar için; "2017 yılında 18 yaş altı gebeliğini teşhis ve tespit ettikleri çocuk gebeleri, bildirim yükümlülüğüne rağmen bildirmeyerek 'sağlık meslek mensuplarının suçu bildirmemesi fiilini' işledikleri" iddiasıyla soruşturma açılmasına izin verildiği hatırlatıldı.

Kaynak: https://tr.sputniknews.com/amp/turkiye/201807151034289400-istanbul-hastane-suriyeli-hamile-cocuk/?__twitter_impression=true

wmaraci
reklam

Weyso Weyso Seslendirme Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad V** Ç**
  • Mesajlar 1140
  • Beğeniler 259 / 260
  • Ticaret 5, (%100)
Umarım biran önce ülkelerine geri dönerler.
bQnyy rainsquad ismetsahan

kişi bu mesajı beğendi.

Seokoloji Seokoloji WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Freelancer SEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 144 / 196
  • Ticaret 15, (%100)
Öncelikle ben bu tür konuları faydalı buluyorum, çok yoğunum arkadaşımızın açtığı konu olmasa ben bu konuyu bilmeyecektim mesela.

Arkadaş eleştiri yapabilir, bu en doğal hakkı. Eleştiriler yanlışları görmemizi sağlar .Ülkenin piyasasını mahveden suriyeliler'den bunuda beklerdim bu kadar suriyeli alınmaması gerekiyordu ne kadar pisliği varsa biz aldık, değerli olanlar beyin göçü ile diğer ülkelere gitti zaten.
Backlinkcigeldi

kişi bu mesajı beğendi.

webmastercihef webmastercihef Teknolize Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mimarlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 54 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
Webmaster portalı olarak bilinen wm araci suriyelilerden ve web siteleriyle alakası bile olmayan haberlerin paylaşıldığı bir yer oldu..

teknolize.com - teknolojiyi analize et
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

webmastercihef adlı üyeden alıntı

Webmaster portalı olarak bilinen wm araci suriyelilerden ve web siteleriyle alakası bile olmayan haberlerin paylaşıldığı bir yer oldu..

Dün üye olmuşsun bugün analiz kasıyorsun. Yahu tek tek bilale anlatır gibi anlatıyorum. Güncel kategorisinde haberler paylaşılabilir. Ticaret forumu yan tarafta diğer kategorilerin de yerleri belli. Modlar yönetim aykırı bir durum olsa konuyu kaldırır zaten eğer haberden rahatsız oluyorsan okur geçersin yorum yapmazsın. Polemik yaratmaksa amacın bunu açık açık söyle. Aksi durumda konuda da konuyu açtığım kategoride de hiçbir problem yok.
SefaCanDemir webisyo Mad

kişi bu mesajı beğendi.

webisyo webisyo Merhaba, ben Ali :) Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 851
  • Beğeniler 801 / 328
  • Ticaret 16, (%100)
Backlinkcigeldi Bilal e anlatır gibi anlat bana üstad :D :D

Adameksik.com | Halı Saha Oyuncu Bulma Sitesi.

• Üyelik 03.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mimarlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 54 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
Backlinkcigeldi amacım polemik değildi, wm aracında suriyeli haberleri değilde web sitelerimizde karşılaştığımız sorunları çözdüğümüz alan olarak biliyordum. 392 hamile çocuk haberini buraa görmek mantıksız geldi hocam. Wm aracında daha önce hamile çocuk haberi görmemiştim ama daha farklı konularda uzaktan da olsa teknoloji niteliği taşıyan en azından teknolojiyi anımsatan başlıklar görmek daha normal hocam.

onurkaplan onurkaplan Bilgi Paylaştıkça Çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Senior Email Marketing Special
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)
Bu ülkede olanlar beni şaşırtmıyor artık

Bu arada araştırılması gereken neden hepsi aynı hastane şans eserimi hayır değil o doğan bebeklere ne olsu kim bilir

emre7 emre7 emreguney.info Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 192 / 189
  • Ticaret 26, (%100)

webmastercihef adlı üyeden alıntı

Backlinkcigeldi amacım polemik değildi, wm aracında suriyeli haberleri değilde web sitelerimizde karşılaştığımız sorunları çözdüğümüz alan olarak biliyordum. 392 hamile çocuk haberini buraa görmek mantıksız geldi hocam. Wm aracında daha önce hamile çocuk haberi görmemiştim ama daha farklı konularda uzaktan da olsa teknoloji niteliği taşıyan en azından teknolojiyi anımsatan başlıklar görmek daha normal hocam.

diğer kategorisi altındasın dostum farkında değilsin heralde :) senin canını sıkan başka konular var galiba :)
webmastercihef

kişi bu mesajı beğendi.

InfiniTheme Profesyonel Magazin - Teknoloji Wordpress Teması Çıktı (Konularımdan ulaşabilirsiniz.)

• Üyelik 03.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mimarlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 54 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
diğer kategorisi altındasın dostum farkında değilsin heralde senin canını sıkan başka konular var galiba
canımı sıkan böyle konular herhalde hocam Allah'a şükür başka sıkıntımız yok ya :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al