wmaraci reklam

İstanbulda yarın okullar tatil mi?

9 Mesajlar 2.482 Okunma
smmexpress

Scrite Scrite WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek SEM - İnbound Marketing
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 747
  • Beğeniler 27 / 214
  • Ticaret 8, (%100)

[COLOR=#222222][FONT=verdana]
[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=verdana]Yoğun kar yağışı İstanbul’u etkisi altına aldı. İstanbul Valiliği bu gün yani 20 Aralık 2012′de yaptığı bir açıklama ile yarın yani 21 Aralık 2012′de ilk ve orta dereceli okulların tatil edildiğini açıkladı. İşte beklenen haber İstanbulda okullar tatil mi? sorusunun cevabını ve kar tatili olan okulların listesini aşağıda veriyoruz.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=verdana][COLOR=#2E2E2E][FONT=Arial][COLOR=#333300]
[/COLOR]
[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][COLOR=#222222][FONT=verdana][COLOR=#2E2E2E][FONT=Arial][COLOR=#333300]Yoğun kar yağışı nedeniyle İstanbul’da öğrenim gören öğrencilerin beklediği ‘tatil’ haberini valilik açıkladı. [/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][COLOR=#222222][FONT=verdana][COLOR=#2E2E2E][FONT=Arial][COLOR=#333300]
[/COLOR]
[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=verdana][COLOR=#2E2E2E][FONT=Arial][COLOR=#333300]İstanbulda yarın yani 21 Aralık 2012 tarihinde tüm ilk ve ortadereceli okullar tatil oldu.[/COLOR] [/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]
[FONT=Arial][COLOR=#2e2e2e]
[/COLOR][/FONT][COLOR=#222222][FONT=verdana]Ayrıca Tekirdağ’da da etkili olan kar yağışı nedeniyle yarın, bir gün süreyle merkez ve ilçelerde ilk ve orta dereceli okullar tatil edildi.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=verdana]İstanbul Valiliği, kar yağışı nedeniyle yarın ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verildiğini duyurdu.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=verdana]Edle edilen bilgilere göre, İstanbul Valiliği’nin kentte sabah saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışı nedeniyle aldığı karar uyarınca, yarın ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verilecek.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=verdana]Hamile ve engelliler de bir gün süreyle idari izinli sayılacak.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=verdana]İstanbul’da bazı üniversiteler de yarın tatil olduğunu açıkladı.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=verdana]İstanbul’da bu sabah başlayan kar yağışı eğitimi de olumsuz etkiledi. Karın akşam şiddetini arttıracağını bildirildi.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=verdana]Eğitime ara veren üniversiteler ise şöyle:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=verdana]Koç Üniversitesi (bugün tatil),[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=verdana]Yeni Yüzyıl Üniversitesi[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=verdana]Fatih Üniversitesi[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=verdana]Gelişim Üniversitesi[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=verdana]Beykent Üniversitesi[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=verdana]Kadir Has Üniversitesi Selimpaşa Kampüsü’nde yarın tatil edildi.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=verdana]Bilgi Üniversitesi bugün saat 16.00′dan sonra eğitime ara verildi. Yarın için henüz bir karar alınmadı.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=verdana]Arel Üniversitesi[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=verdana]Haliç Üniversitesi[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=verdana]Işık Üniversitesi Şile ve Maslak kampüsleri[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=verdana]Okan Üniversitesi[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=verdana]Kar tatili olan diğer iller…[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=verdana]Hakkari’de kar yağışı: Okullar 2 gün tatil edildi[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=verdana]Hakkari ve ilçelerinde etkili olan kar yağışından dolayı okullar 2 gün tatil edildi.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=verdana]Yüksekova ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünden alınan bilgilere göre Hakkari merkez ve ilçelerinde metorolojiden alınan bilgiler doğrultusunda il ve ilçelerde kar yağışının önümüzdeki 2 gün içinde şiddetini artırarak devam edeceği, bunun üzerine eğitime 2 gün ara verilme kararı alındı. İl, ilçe ve köylerde okullar Perşembe ve Cuma günü tatil edildi.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=verdana]Arapgir’de yoğun kar yağışı dolayısıyla eğitime 2 gün daha ara verildi[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=verdana]Arapgir ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime 2 gün daha ara verildi.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=verdana]İlçe Kaymakamı Ercan Turan, yaptığı açıklamada, yoğun yağış nedeniyle kar kalınlığının 75 santimetreye ulaştığı ilçede, yatılı bölge okulları hariç, ilköğretim ve lise okullarının bugün ve 21 Aralık Cuma günü tatil edildiğini bildirdi.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=verdana]Kars’ta okullar kar tatili[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=verdana]Kars Valiliği, yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle il düzeyinde tüm okulları yarın tatil etti. Öğrencilerle birlikte resmi kurumlarda çalışan engelli ve hamilelerin yarın izinli sayılacağı bildirildi.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=verdana]Valilikten yapılan yazılı açıklamada, tatil kararında son günlerde etkili olan yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşullarının dikkate alındığı belirtildi. İl genelinde faaliyet gösteren bütün örgün ve yaygın eğitim kurumlarında eğitime 21 Aralık günü ara verildiği kaydedildi. Kamu kurum, kuruluşlarında çalışan hamile ve engelli personelin de Cuma günü idari izinli sayılacağı ifade edildi.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=verdana]Okulların tatil edildiği, vatandaşlara belediye hoparlörlerinden yapılan anonslarla duyuruldu.[/FONT][/COLOR]
[FONT=Arial][COLOR=#2e2e2e]
[/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=#2e2e2e]Kaynak: [/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=#2e2e2e]http://serhatgunes.com/istanbulda-yarin-okullar-tatil-mi[/COLOR][/FONT]

wmaraci
reklam

storybaron storybaron Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster/Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 19 / 88
  • Ticaret 4, (%100)
Evett :D

umutr umutr Project Development Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Digital Marketing
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad U** T**
  • Mesajlar 455
  • Beğeniler 113 / 146
  • Ticaret 78, (%100)
Kar günlük yaşamı olumsuz derecede aşırı etkiledi, tatil edilmesi isabetli oldu.

MstDrsn MstDrsn Yine Yeni Yeniden Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1872
  • Beğeniler 188 / 361
  • Ticaret 15, (%100)
Devamı için link eklemek yasak.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 21.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 747
  • Beğeniler 27 / 214
  • Ticaret 8, (%100)

MstDrsn adlı üyeden alıntı

Devamı için link eklemek yasak.
Farkındaysanız, başlığın açıklaması konuda ben konuyu kesmedim, devamından kastım yüksek öğretim okulları onları ekleme gereği duymadım, şu durumda yasaksa düzenleyebilirim, sorun yok.

MstDrsn MstDrsn Yine Yeni Yeniden Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1872
  • Beğeniler 188 / 361
  • Ticaret 15, (%100)

Scrite adlı üyeden alıntı

Farkındaysanız, başlığın açıklaması konuda ben konuyu kesmedim, devamından kastım yüksek öğretim okulları onları ekleme gereği duymadım, şu durumda yasaksa düzenleyebilirim, sorun yok.

Ne olursa olsun "Devamı" şeklinde link eklemek yasak. :)

• Üyelik 21.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 747
  • Beğeniler 27 / 214
  • Ticaret 8, (%100)
@MstDrsn; uyarınız için teşekkürler :) düzenledim sanırım kaynak göstermekte yasak değil :D

ChuckBartowsKi ChuckBartowsKi www.mustafacelikm.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 45 / 124
  • Ticaret 1, (%100)
Vay arkadaş Kayseri'de eskiden ( hala öyle ama tatil duymuyorum ) 3 katı kar yağıyordu bazen biz okula giderdik ki o zamanlar servisler bu kadar lüks bile değildi...

ChuckBartowsKi

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)
Ankara'ya niye hala bir şey olmuyor yahu? Geçen sene bu zamanlarda lapa lapa olurdu.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al