wmaraci reklam

İşte 1 Ocak İtibari İle Yeni Tarife [Türktelekom]

27 Mesajlar 3.268 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

Taahhütü olan müşteriler Mart ayında eski AKK kotaları kaçsa o şekilde limitsiz iptal edilip KOTA'ya çevrilecek derken? Bunu kim nerede neye dayanarak haber yaptı, bilgi dağıttı? Benim en son gördüğüm ve net cevabı veren kişi "Türk *******, Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun" du ve Taahütü bulunan tüketicilerde kesinlikle 1 kuruş dahi zam olmaksızın 1 Ocak itibariyle AKN ya da AKK neyse artık ortadan kalkacak tamamen limitsiz olarak sözleşmelerinin sonuna kadar kullanacaklar. Sözleşmeleri bittiğinde ise güncel fiyatlar üzerinden kampanyalardan yararlanmaya devam edebilirler diye canlı yayında açıklama yaptı.

wmaraci
reklam

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Engin07

Bana ilk önce sınırsız sonra 300 gb AKN li paket fiyatı attılar.

75 tl den 202 tl oldu.

cagdaskorkmaz.com.tr

• Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)
Korkmaz
Fakat sizin bahsettiğiniz konu sözleşmenizin bitmiş / bitmek üzere olması ve yeni sözleşme yapılacak olması. Fakat Mrtcn hocamın 2-3 mesaj önce attığı yazıda sözleşmem 2020 Martta bitecek olsa bile 2019 Mart'tan sonra sözleşmeyi dikkate almayıp beni kotalıya geçireceklerini belirtiyor ki bu yanlış haber. Zaten yasal olarak da bunu yapmaları mümkün değil. Böyle bir korkuya gerek yok yani. Senin durumun farklı sözleşmen bitmiş ama benim sözleşmem 14 Kasım 2020 de sona erecek örneğin (TT müşterisi değilim) ama yani her firmada durum aynı o sözleşme gününe kadar benim fiyatıma karışamaz, benim zararıma olacak bir hamle gerçekleştiremezler.

Korkmaz adlı üyeden alıntı

Engin07

Bana ilk önce sınırsız sonra 300 gb AKN li paket fiyatı attılar.

75 tl den 202 tl oldu.

Ek olarak, Superonline alt yapısı varsa fiyatları nasıl güncel bilmiyorum ama yıl sonuna kadar Vodafone'a başvurursan Superonline alt yapısından eski fiyatlarla AKK'lı paketleri bağlıyorlar. Yeni yılda AKK'yi kaldırıp tamamen sınırsız yapıyorlar bizim arkadaşlar öyle yaptı.

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Engin07 Siz paketleri incelediniz mi. 2019 paketlerinde Hala Kota mevzusu var. Paketin ismi öyle zaten.

2019 da madem kalkacak. Bana sattığı paket niye kotalı.

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Şimdi olanları şöyle açıklayayım, gerek forumlarda gerekse diğer mecralarda gev gev gev *************un başının etini yedikleri için adamlara farklı yaptırım kararı aldırdılar. Aslına bakarsanız farklı uygulama kapıları araladılar.

Mevcut akn'li limitsiz paketlerin tamamı 01.01.2019 ve 31.03.2019 arasında kampanyalı olarak kaldırıldı. Bu tarihler arasında limitsiz tarifelere geçmeyecek abonelere ek GB tanımlayıp paketlerinden akn ve kota ibaresini kaldıracaklar Paketin adı 24 Mbit LIMITSIZ 100GB şeklinde geçecek kota aşım ücretleri ise mb başına 0.014 krş olacak. Ek kurul kararı çıkartılırsa bilemem ama durum şu an da bu pazar payı düştü adamların pastadaki payları azaldı kullanıcı çekmeye çalışıyorlar deniliyor ki bencede öyle :)

Bunun dışında akıllı sınırsız paketlerde yolda örneğin 00.00 ile 18.00 arasında 25 mbit kullanım tanımlayıp 18.00 ile 00.00 arasında 16 mbit hıza düşürme paketleri geliyor fiyat bandıda 2 yıl taahhüt verirsen 89 TL

Ayrıca sözleşmelere eklenen dosya paylaşımı(p2p) ve mesajlaşma servisleri,ses servisleri vb trafiğinin mutat kullanımı geçmesi dışında internet hızlarında ve abonelikte yaptırım getirmeyi saklı tutan maddeler var güncel abonelik sözleşmelerini mutlaka inceleyin.

BTK kararı direk olarak bağlayıcı sayıldığı için otomatik olarak tarifelerde istedikleri gibi oynama hakları doğdu
Korkmaz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

Korkmaz adlı üyeden alıntı

Engin07 Siz paketleri incelediniz mi. 2019 paketlerinde Hala Kota mevzusu var. Paketin ismi öyle zaten.

2019 da madem kalkacak. Bana sattığı paket niye kotalı.

Kota var zaten hocam ben mevcut müşterilerden bahsediyorum sözleşmesi devam eden. 20.11.2018 de 2 yıl sözleşme yapan kullanıcı 20.11.2020 ye kadar sınırsız olarak kullanacak.

• Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

Şimdi olanları şöyle açıklayayım, gerek forumlarda gerekse diğer mecralarda gev gev gev *************un başının etini yedikleri için adamlara farklı yaptırım kararı aldırdılar. Aslına bakarsanız farklı uygulama kapıları araladılar.

Mevcut akn'li limitsiz paketlerin tamamı 01.01.2019 ve 31.03.2019 arasında kampanyalı olarak kaldırıldı. Bu tarihler arasında limitsiz tarifelere geçmeyecek abonelere ek GB tanımlayıp paketlerinden akn ve kota ibaresini kaldıracaklar Paketin adı 24 Mbit LIMITSIZ 100GB şeklinde geçecek kota aşım ücretleri ise mb başına 0.014 krş olacak. Ek kurul kararı çıkartılırsa bilemem ama durum şu an da bu pazar payı düştü adamların pastadaki payları azaldı kullanıcı çekmeye çalışıyorlar deniliyor ki bencede öyle :)

Bunun dışında akıllı sınırsız paketlerde yolda örneğin 00.00 ile 18.00 arasında 25 mbit kullanım tanımlayıp 18.00 ile 00.00 arasında 16 mbit hıza düşürme paketleri geliyor fiyat bandıda 2 yıl taahhüt verirsen 89 TL

Ayrıca sözleşmelere eklenen dosya paylaşımı(p2p) ve mesajlaşma servisleri,ses servisleri vb trafiğinin mutat kullanımı geçmesi dışında internet hızlarında ve abonelikte yaptırım getirmeyi saklı tutan maddeler var güncel abonelik sözleşmelerini mutlaka inceleyin.

BTK kararı direk olarak bağlayıcı sayıldığı için otomatik olarak tarifelerde istedikleri gibi oynama hakları doğdu

Sizin dediğinizi yaparak nasıl pazar payını arttırabilir? Pazar payını düşürür sınırsız müşteriyi sözleşmede açık var diyerek kotaya çevirirse (mevcut müşteriyi). Bu durumda müşteri sözleşmeyi iptal eder ve hakem heyetine bizi başta kandırdılar diye başvurur %90 üzeri ihtimalle haklı bulunur ve ceza ödemez rakip firmaya geçer. Son durumda halihazırda 20 payı varsa 10 a düşer.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al