freelance iş ilanları

Kayseri'de Hain Saldırı

16 Mesajlar 2.593 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ozantepe ozantepe Sinemasever Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek özel sektör
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 17 / 26
  • Ticaret 1, (%100)
"Allah'ım mübarek üç aylarda terörü helak et" gibi yorumlar var haber sitelerinde ve burada bolca. Keşke böyle bi ülke haline gelmeseydik. Her işimiz Allah'a kalmış durumda. Kafada Allah ile ilişkilerimiz o kadar sıkı fıkı ki, bize zarar veren herkesi helak etmesini bekler hale gelmişiz. Sen eşeğini sağlam kazığa bağlayacaksın önce sonrada Allaha havale edeceksin. Bu başkanlık sistemi gelirse adamlar iyice at koşturacaklar maalesef
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)

ozantepe adlı üyeden alıntı

"Allah'ım mübarek üç aylarda terörü helak et" gibi yorumlar var haber sitelerinde ve burada bolca. Keşke böyle bi ülke haline gelmeseydik. Her işimiz Allah'a kalmış durumda. Kafada Allah ile ilişkilerimiz o kadar sıkı fıkı ki, bize zarar veren herkesi helak etmesini bekler hale gelmişiz. Sen eşeğini sağlam kazığa bağlayacaksın önce sonrada Allaha havale edeceksin. Bu başkanlık sistemi gelirse adamlar iyice at koşturacaklar maalesef

Hocam konu dışına taşmasın diye yazmamıştım siz yazmışsınız benim yerime...

ibrahimTatar ibrahimTatar öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 1106
  • Beğeniler 283 / 282
  • Ticaret 35, (%100)

ozantepe adlı üyeden alıntı

Şuan için işimiz ALLAH'a kalmış durumda elden gelen hiçbir şey yok.Ne yazıkki milletimiz rahata alıştırıldı.TÜRKlerin savaşçılık özelliği yok edilmek isteniyor.Masa başında oturmak için ve maaşım olsun cebim para görsün gerisi ne olursa olsun diyerek Polis,Asker,Yönetici olmak isteyen insanlar oldukça hiçbirşey ileri gitmez.Fırsatım olsa kanımın son damlasına kadar savaşırım kahraman ceddimize layık olmaya çalışırım.Etrafıma bakıyorum çoğu kimsenin umrunda değil bana dokunmayan yılan bin yaşasın havasındalar.ALLAH'A hergün dua ediyorum.Her ezan saatinde dualarım oluyor.Nolur bana bir fırsat ver ALLAHIM bizim için ölen kardeşlerimizin üstümde hakkı kalmasın bende savaşayım bende VATAN için birşeyler yapayım diye...
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

fatihmurat fatihmurat WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Radyoloji
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 19 / 18
  • Ticaret 21, (%100)

Deli Ruzgar adlı üyeden alıntı

Şuan için işimiz ALLAH'a kalmış durumda elden gelen hiçbir şey yok.Ne yazıkki milletimiz rahata alıştırıldı.TÜRKlerin savaşçılık özelliği yok edilmek isteniyor.Masa başında oturmak için ve maaşım olsun cebim para görsün gerisi ne olursa olsun diyerek Polis,Asker,Yönetici olmak isteyen insanlar oldukça hiçbirşey ileri gitmez.Fırsatım olsa kanımın son damlasına kadar savaşırım kahraman ceddimize layık olmaya çalışırım.Etrafıma bakıyorum çoğu kimsenin umrunda değil bana dokunmayan yılan bin yaşasın havasındalar.ALLAH'A hergün dua ediyorum.Her ezan saatinde dualarım oluyor.Nolur bana bir fırsat ver ALLAHIM bizim için ölen kardeşlerimizin üstümde hakkı kalmasın bende savaşayım bende VATAN için birşeyler yapayım diye...

Hocam herkes bunu söylüyor savaşçı özelliğimiz yok edilmek isteniyor diye ama yanlış düşünüyorsunuz.Osmanlı da aslında bu sebepten batmıştır.Zamana ve gelişmiş ülkelere ayak uyduramamaktan oluyor herşey.Almanyada japonyada vs ülkelerde asker mi var? 10Milyon askerimiz olsa bu sorun çözülecek mi? tabiki hayır.Güç asker sayısı ile ölçülmüyor.Güç parayla, gelişmekle, bağımsızlıkla ölçülüyor artık.Herşey masa başında bitiyor.10 milyon asker yerine 10 milyon mühendisin olsa daha iyi.Dün Suriyeye ya onlarda müslüman neden onların iç işlerine karışıyorsun neden onlara karşı olduk diyenlere cevaplar geliyor.Esadın pkk ya desteğini duymayan kaldımı?PKK 3-5 çapulcu şerefsiz ama ona destek veren ülkeler 3-5 çapulcu değil,bu işler siyasetle çözülecek işler bence.

wmaraci
wmaraci

Ghost Ghost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 751 / 310
  • Ticaret 24, (%100)
Zalimler için yaşasın CEHENNEM.
Yalan ve iftiraya bina edilen zulüm, bir gün zalimlerin üstüne yıkılır...

homfa homfa Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 478
  • Beğeniler 26 / 69
  • Ticaret 3, (%100)
Allah Belalarını, Askerimize tüfek tutanın parmakları,kolları kırılsın.Şerefsizler.Yaralı olan Polis,Jandarma,Sivillerimize Allah Şifa Versin.

wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al