Deli Ruzgar adlı üyeden alıntı

Şuan için işimiz ALLAH'a kalmış durumda elden gelen hiçbir şey yok.Ne yazıkki milletimiz rahata alıştırıldı.TÜRKlerin savaşçılık özelliği yok edilmek isteniyor.Masa başında oturmak için ve maaşım olsun cebim para görsün gerisi ne olursa olsun diyerek Polis,Asker,Yönetici olmak isteyen insanlar oldukça hiçbirşey ileri gitmez.Fırsatım olsa kanımın son damlasına kadar savaşırım kahraman ceddimize layık olmaya çalışırım.Etrafıma bakıyorum çoğu kimsenin umrunda değil bana dokunmayan yılan bin yaşasın havasındalar.ALLAH'A hergün dua ediyorum.Her ezan saatinde dualarım oluyor.Nolur bana bir fırsat ver ALLAHIM bizim için ölen kardeşlerimizin üstümde hakkı kalmasın bende savaşayım bende VATAN için birşeyler yapayım diye...

Hocam herkes bunu söylüyor savaşçı özelliğimiz yok edilmek isteniyor diye ama yanlış düşünüyorsunuz.Osmanlı da aslında bu sebepten batmıştır.Zamana ve gelişmiş ülkelere ayak uyduramamaktan oluyor herşey.Almanyada japonyada vs ülkelerde asker mi var? 10Milyon askerimiz olsa bu sorun çözülecek mi? tabiki hayır.Güç asker sayısı ile ölçülmüyor.Güç parayla, gelişmekle, bağımsızlıkla ölçülüyor artık.Herşey masa başında bitiyor.10 milyon asker yerine 10 milyon mühendisin olsa daha iyi.Dün Suriyeye ya onlarda müslüman neden onların iç işlerine karışıyorsun neden onlara karşı olduk diyenlere cevaplar geliyor.Esadın pkk ya desteğini duymayan kaldımı?PKK 3-5 çapulcu şerefsiz ama ona destek veren ülkeler 3-5 çapulcu değil,bu işler siyasetle çözülecek işler bence.