wmaraci reklam

Kemal Kılıçdaroğlu Çiftlik Bank mağdurlarının paralarını nasıl geri alabileceğini açıkladı.

14 Mesajlar 2.536 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

fyzyc fyzyc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Raporlama Uzmanı
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 336
  • Beğeniler 39 / 90
  • Ticaret 20, (%100)
Backlinkcigeldi çok haklısınız tebrik ederim, tamamen olmasa da kısmen katılıyorum bu söylediklerinize ve vatandaş olarak bu konulardan bende rahatsızım ancak sizin sorununuz şu;

Birisi muhalefete CHP ye vs bir eleştiri yönelttiği zaman söylediği doğrumu diye bakmaktan ziyade ya yukardaki hadsiz gibi çomar, koyun, makarnacı, kömürcü diye yaftalıyorsunuz, yada senin yaptığın gibi hakaret etmeden karşınızdakinin Ak Partili olduğunu varsayıp Ak Partinin yanlışlarına dikkat çekiyorsunuz. Bu hastalıktan kurtulduğunuz zaman daha berrak düşüneceksiniz.

Ben konu Kılıçdaroğlu ile alakalı olduğu için bunları yazdım yazdıklarıma katılmıyorsanız belirtebilirsiniz. Hemen cephe almanıza gerek yok, ben siyasi parti tutmuyorum doğru gördüğüme doğru yanlış gördüğüme yanlış demeyi tercih ediyorum.
Emraacr Heisenberg0133

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

turkmaxi turkmaxi Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Planlama
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 253 / 253
  • Ticaret 4, (%100)
Ben çiftlikbanka para yatırmadım ki Kemal Kılıçdaroğlu'nu bende sevmem bu işi beceremiyor ama hemen açıklama getirince niye savunmaya geçiyonuz.Bunu akapeli biri söylese kimsenin sesi çıkmazdı.Ama Kemal Kılıçdaroğlu söyleyince sorun.Ben onun bunun elektrik parasını ödüyorum verginin vergisi kesiliyor.Devlet bizden alacağını bırakmıyor.Her yaptığı harcamayı misli misli bizden çıkartıyor onlara niye konuşmuyorsunuz.
Crewx

kişi bu mesajı beğendi.

https://www.turkmaxi.org Webmaster Forumu

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1309
  • Ticaret 152, (%100)
turkmaxi Konuda okuduğum en güzel yorum ağzınıza sağlık.
turkmaxi darknov4

kişi bu mesajı beğendi.

ilkayy ilkayy ucrmyslnmsmdstgmdeanldm Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Gösteriş olsun diye yapılan köprülere verilen ... milyon araç geçecek sözünün %80ni tutmamasına rağmen neden ben geçmediğim köprünün saçma sapan verilen bir sözün vergisini ödüyorum?

Günlüğü 5 10 bin tl elektrik yakan bir sarayın vergisini neden ben ödüyorum?

Yatlara katlara verilmeyen 10 bin tlye araba alana bile fahiş fiyatlara çekilen vergileri neden ben ödüyorum?

Musluğu açınca 7 8 farklı adet vergiyi neden ben ödüyorum?

Madem sorgulama ve düşünme YETİSİNE sahipsiniz bu tür konularıda düşünün.

Körler ülkesinde tek gözü olan kraldır. Görmemeye devam edecekler gözü olan zaten kraldır.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al