wmaraci reklam

Kemal Kılıçdaroğlu Çiftlik Bank mağdurlarının paralarını nasıl geri alabileceğini açıkladı.

14 Mesajlar 2.523 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

hesapucreti hesapucreti İyilik kazandı Gümüş Üye
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Profesyonel Kameraman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 558 / 560
  • Ticaret 23, (%100)
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuştu. Kılıçdaroğlu, Çiftlik Bank mağdurlarına seslenerek, "Paranızı rahat alabilirsiniz. Ama o tosundan değil, parayı BDDK'dan alabilirsiniz. Dava açmanız lazım. BDDK kanununun 150. maddesi var" dedi

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Çiftlik Bank mağduru kişilere seslenen Kılıçdaroğlu, " BDDK'ya dava açarak paralarınızı alabilirsiniz" dedi. CHP lideri, "Görev BDDK'nın. Adam bankayı ünvan olarak kullanmış. Devletin kurumu görüyor. Davayı açarsın, bu kanunu (BDDK Kanunu 150. madde) gerekçe gösterirsin. Ver mahkemeye faiziyle beraber paranı alırsın" diye konuştu.

KILIÇDAROĞLU ÇİFTLİK BANK MAĞDURLARINA SESLENDİ: "PARANIZI BÖYLE GERİ ALABİLİRSİNİZ"

Çiftlik Bank **************lığıyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan ve mağdurlara çağrıda bulunan Kılıçdaroğlu şunları söyledi:

Çiftlik Bank kuruldu. Adam kalkıyor, hepsinin önünde, Bakan, Başbakan önünde Çiftlik Bank'ı kuruyor. 77 bin 843 kişiyi dolandırıyor. 511 milyon lira tokatlıyor. Hükümet seyrediyor. SPK seyrediyor, BDDK, Ticaret Bakanlığı seyrediyor. Tıpkı Jet Fadıl gibi. İslami holdingler gibi. Kuruyor Çiftlik Bank'ı, biraz dua, millet parayı verebiliriz diyor. Bu 77 bin 843 kişiye sesleniyorum. Paranızı rahat alabilirsiniz. Ama o tosundan değil, parayı BDDK'dan alabilirsiniz. Dava açmanız lazım. BDDK kanununun 150. maddesi var. Bu kanuna göre alınması gereken izinleri almaksızın, her türlü belge veya kamuoyuna yaptıkları açıklamalarda banka adını ya da banka gibi katılım fonu topladıkları izlenim uyandıran kişiler cezalandırılır. Görev BDDK'nın. Adam bankayı ünvan olarak kullanmış. Devletin kurumu görüyor. Recep Bey görüyor. Davayı açarsın bu kanunun gerekçe gösterirsin, şikayet edecek olan BDDK. Ver mahkemeye faiziyle beraber paranı alırsın. Bakan diyor ki, vatandaşlar uyanık olsun diyor. Aldığı önlem bu. Sen uyanık değil misin ya. Sen bakansın. Bakan ama görmeyen. Ne biçim bakansın sen. 77 bin kişi soyuluyor. Törenlerle açılıyor, herkes gidiyor kimse demiyor, sen banka ünvanını kullanamazsın diyemiyor. Daha 11 tane benzer kuruluş var diyor, bekliyor onlar da ne zaman yurt dışına kaçacaklar.

"URUGUAY'DAN BU TOSUNCUĞU GETİREMEZSİN"

Adalet Bakanı onu Uruguay'dan isteyeceğiz diyor. Uruguay'da büyükelçiliğimiz yok, Uruguay ile suçluların iadesine ilişkin sözleşme de yok. Uruguay'dan besmelesiz et getirebilirsin, inek, tosun getirebilirsin ama bu tosuncuğu getiremezsin kardeşim.

Kaynak
Crewx webkartali

kişi bu mesajı beğendi.

3000 Adet İnstagram Özel İsimli Kullanıcı Adları SATILIKTIR - PM ATABİLİRSİNİZ
wmaraci
reklam

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Ben alabileceklerini çok zannetmiyorum ama inşallah paralarını alabilirler.

kdrshn kdrshn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ş**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 27 / 36
  • Ticaret 2, (%100)
vakit soğuk su vakti hocam.

Ne Mutlu Türk'üm Diyene !!!

Economist Economist Bla, bla, bla.. Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Frankresh Frankresh WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 350
  • Beğeniler 40 / 73
  • Ticaret 15, (%100)
O kadar parayı ülke dolandırılanlara dağıtsa krize girer. Dolandırılanlar bi soğuk su içsin yeter.

STEAM; HOURBOOST l ACCOUNT SELLING l RANK BOOST l LEVEL UP

ismail89 ismail89 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek berber
  • Konum Bayburt
  • Ad Soyad I** H**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Bir de Mahkeme masrafları eklensin.

Victoryksk Victoryksk Aracdk-Yakında Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Z** Ö**
  • Mesajlar 1599
  • Beğeniler 306 / 523
  • Ticaret 34, (%100)
Hocam bence hiçbir mahkeme böyle bir karar vermez. Çünkü sonrasında emsal teşkil edecek, geriye dönük dolandırılan kim var kim yok ise mahkeme açacak para isteyecek.

the the Mekatronik.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 892
  • Beğeniler 282 / 269
  • Ticaret 0, (%0)
Bizim paramız bu dolandırılan koyunlara gitmemesi lazım

Mekatronik.net - Haber.red - Begeni.net - sms onay

fyzyc fyzyc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Raporlama Uzmanı
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 336
  • Beğeniler 39 / 90
  • Ticaret 20, (%100)
Yemin ederim bu adam ağzından çıkanı duymuyor, ulan ben bu safların parasını niye ödüyorum, biz niye ödüyoruz, kime kaptırdılarsa ondan istesinler, karlarını paylaşmışlar mı ki zararlarını devletten (milletten) isteyecekler? Sırf hükumete muhalefet olsun diye bazen saçmalıyor, bu safları da devlet aleyhine kışkırtıyor. Biz burda çiftlikbank ************** derken bu saflar bize hakaret derecesinde sözler sarfediyordu, sonuçlarına katlanacaklar.
HakikatTR Elite webkartali

kişi bu mesajı beğendi.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

fyzyc adlı üyeden alıntı

Yemin ederim bu adam ağzından çıkanı duymuyor, ulan ben bu safların parasını niye ödüyorum, biz niye ödüyoruz, kime kaptırdılarsa ondan istesinler, karlarını paylaşmışlar mı ki zararlarını devletten (milletten) isteyecekler? Sırf hükumete muhalefet olsun diye bazen saçmalıyor, bu safları da devlet aleyhine kışkırtıyor. Biz burda çiftlikbank ************** derken bu saflar bize hakaret derecesinde sözler sarfediyordu, sonuçlarına katlanacaklar.

Gösteriş olsun diye yapılan köprülere verilen ... milyon araç geçecek sözünün %80ni tutmamasına rağmen neden ben geçmediğim köprünün saçma sapan verilen bir sözün vergisini ödüyorum?

Günlüğü 5 10 bin tl elektrik yakan bir sarayın vergisini neden ben ödüyorum?

Yatlara katlara verilmeyen 10 bin tlye araba alana bile fahiş fiyatlara çekilen vergileri neden ben ödüyorum?

Musluğu açınca 7 8 farklı adet vergiyi neden ben ödüyorum?

Madem sorgulama ve düşünme YETİSİNE sahipsiniz bu tür konularıda düşünün.
ilkayy zekaigulin akcesmeli

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al