wmaraci reklam

Koronavirüs 60 Derecede Yayılmaya Devam Etti

7 Mesajlar 955 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

abdakgl abdakgl YouTube Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Hemşire
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 562
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 13, (%100)
Koronavirüs sıcak havalarda azalacak deniyor fakat Fransa'da yapılan deneyde Covid-19 60 Derece sıcaklıkta yayılmaya devam etti. Yeni Açıklanan vakalar ile birlikte Türkiye Çin'i geçti.

wmaraci
reklam

elfmns elfmns WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 19 / K
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 0 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
Sıcaklar nedeniyle azalmayabilir. ancak yaza kadar bağışıklık kazananlar çoğalacağı için azalmaya başlar diye düşünüyorum. Belki sıcaklardan bileceğiz ama gerçekte öyle olmayacak.
abdakgl

kişi bu mesajı beğendi.

BySaNCeZ BySaNCeZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ö.g.g
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 1195
  • Beğeniler 405 / 330
  • Ticaret 9, (%100)
Açıklanan vakalarla diyorsunuz açıklanmayan vakalar kısmını atlamayın insanları yanlış bilgilendirip ülkemizi kötülemeyin.

Her Kul Kendi Kaderini Yaşarmış..

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Ben haberlere çok fazla güvenmiyorum açıkcası. İlk vaka çıktığından bu yana önce sıcaklarda geçmiyor denildi, sonra yazın coronadan eser kalmayabilir dendi. Şimdi ise aynı döngü tekrar ediyor 92 dereceye kadar yaşıyor diyorlar bir kısmı da yine sıcaklarda geçeceğini düşünüyor.

Sadece sıcaklar değil konu. Türkiye’de ilk vaka görülmeden önce aşısının bulunduğuna dair en az 3 tane haber hatırlıyorum. İran dahil farklı devletler aşı buldu diye haberler çıkmıştı.

Yalan oğlu yalan yani haber takibini bıraktım bir tek vaka sayısını takip ediyorum, olabildiğince kendi önlemimi almaya çalışıyorum.

Çoğu eposta aboneliğini de iptal ettim. Corona ile hiçbir alakası olmayan siteler bile Corona ile ilgili bir şekilde içerik üretip eposta yağmuruna tutuyor. Bıktırdı artık.
abdakgl

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Karikaturname Karikaturname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)

BySaNCeZ adlı üyeden alıntı

Açıklanan vakalarla diyorsunuz açıklanmayan vakalar kısmını atlamayın insanları yanlış bilgilendirip ülkemizi kötülemeyin.

Haklısınız. Bir açıklanan var bir de tespit edilmeyenler. Tespit edilenlerin kat be kat fazlası da tespit edilmeyenler var. Hayatını kaybedenler için de geçerli bu elbette. Mesela trabzon ve istanbulda son 5 yılın mart ve nisan aylarındaki vefat sayılarını karşılaştırın, aradaki ciddi farkı göreceksiniz.

Haberi incelemeni öneririm.
https://www.haberturk.com/defin-verilerine-gore-olum-oranlari-istanbulda-yuzde-10-trabzonda-yuzde-25-oraninda-artti-2651444

Ağacı Sev Yeşili Koru Ayıyı Öp!

LastWebmaster LastWebmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 859
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 28, (%100)
bu iş kötüye gidiyor insanlar hala uyanamadılar. Endişe hakim fakat kimse tehlikeyi anlamadı.

AzveNet AzveNet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 367
  • Beğeniler 69 / 147
  • Ticaret 0, (%0)
Şu an yaz sıcağı yaşadığı halde büyk değişim olmayan ülkeler var zaten. Sıcakların tek etkisi çabuk buharlaştırması olacaktır. Ancak yazla birlikte gerileten sıcaklar birde sinek faktörü getirecektir ki pek değişen bişey olmayacak hatta belki dahada kötü olacak daha çabuk taşıyan sineklerle.

İmkansız olduğunu düşünürsen hiç birşey başaramazsın.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al