freelance iş ilanları

Korsan film yayana 'yavaş internet' cezası!

17 Mesajlar 2.535 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ChesterFiel ChesterFiel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İnşaat Teknikeri
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 86 / 274
  • Ticaret 7, (%100)
Zaten yavaş. Daha ne kadar yavaşlatabilecekler.

wmaraci
reklam

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
I ♥ VPN

VPN sunucusu alın. İndirme yapacağınız cihaza bağlayın bitti gitti.

cagdaskorkmaz.com.tr

Mertkas Mertkas Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Sektörü
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 470
  • Beğeniler 3 / 93
  • Ticaret 0, (%0)
Çok saçma bir düşünce yine daha... Blu TV açıldığından bu yana bütün sitelere aşırı telif atar oldu. Bunların başı hepsi BLUE TVden geliyor. Adamlarda para var, hakim savcı bütün herkesi tanıyorlar. Gariban insanlar nasıl gitsin 100 tl filme para versin ?. Onu geçtim özgürlüğümüz elimizden ALINIYOR !!. Neymiş gençleri topluma yönetmen için,, ya arkadaş sizene isteyen istediği mesleği seçer buna engel olamazsınızki. Demem oki biz devletimize sahip çıktıkça, Politikacılar halkı sömürme peşinde !!.
Herkes okuyamıyor veya zengin olamıyor !!. Asgeri ücret 1.5 tl iken günde 5 ekmek abur cubur derken günde 20 tl para gidiyor, bunun suyu var elektiriği var.. Gelde sitem etme !!. Memurlar 5 milyar alırken eşşek giib çalışan emekcilerimiz 1.5 tl alıyor ve gidip 100 tl filme paramı verecek?. Çok sitem ediyorum halkı düşünen hiç kimse yok. Böyle olursa bende gider başka ülkede yaşarım.. Hiç yoktan haklı düşünse devlet, mesela vergiyi düşürse asgeri ücreti yüksetse, Milli piyango veya suriyeye yardımlar etmese şimdiye ülkemiz büyümüştü. Benim gibi binlerce kişi aynı düşünce de ZENGİNE HAVA Hoş, Baba parası yer geçer umursamaz ama garibanları kim umursayacak ?

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
Saçmalığa gel... Ben alan adını yöncüden almıştım herhangi bir durumda sorun çıkarmı acaba?

wmaraci
wmaraci

DeepGloss DeepGloss Bir programcının notları Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 970
  • Beğeniler 485 / 236
  • Ticaret 42, (%100)
Arkadaşlar gayet mantıklı. Bakın indiren veya izleyen değil bunu internet ortamında yayana yapılacak diyor. Bu filmlerin hepsinde telif hakkı ve bir dünya emek var. Eğer yaymaya çalışırsa yavaşlatarak bir daha yapmasını engelliyor o internet üzerinden. Neresi saçma anlamadım. Bir w4rez tema paylaşılmaya çalışılsa herles ayağa kalkar emek emek diye, tabi bende :D Buda aynı şey.
MesuT

kişi bu mesajı beğendi.

MesuT MesuT Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1831
  • Beğeniler 1585 / 557
  • Ticaret 2, (%100)

Internetional adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar gayet mantıklı. Bakın indiren veya izleyen değil bunu internet ortamında yayana yapılacak diyor. Bu filmlerin hepsinde telif hakkı ve bir dünya emek var. Eğer yaymaya çalışırsa yavaşlatarak bir daha yapmasını engelliyor o internet üzerinden. Neresi saçma anlamadım. Bir w4rez tema paylaşılmaya çalışılsa herles ayağa kalkar emek emek diye, tabi bende :D Buda aynı şey.

Haklisiniz. Botlarla cekenler bu durumdan muzdarrip sanirim. Filmi izlenebilen sunucuya/sirkete yukleyen sanirim bu cezalara carpitiliyor.
DeepGloss

kişi bu mesajı beğendi.

reaels reaels WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 550
  • Beğeniler 174 / 157
  • Ticaret 9, (%100)
bir o kalmıştı zaten

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al