wmaraci reklam

KPSS Puanım 71 küsür Nereleri tercih edebilirim? Etmeliyim?

10 Mesajlar 1.412 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Defacerkam Defacerkam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 128 / 54
  • Ticaret 1, (%100)
Sevgili forum arkadaşlarım
Hayatımda ilk defa kpss ye girdim puanım alttaki resimdeki gibi
Yaş 32 nereleri tercih edebilirim nereleri etmeliyim?
Teşekkürler..

wmaraci
reklam

opencartim opencartim Bir Umuttur Yaşamak! Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 359 / 372
  • Ticaret 26, (%100)
Hayırlı uğurlu olsun, dilerim allah yolunu açık etsin.

AdSenseisi AdSenseisi Özgürlük Bedel Gerektirir Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilinmiyor
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1570
  • Beğeniler 310 / 298
  • Ticaret 39, (%100)
hocam torpilin varsa heryer ama bu puanala zor 85 alan atanamıyor

Ucikibir Ucikibir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 20 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar, öncelikle geçmiş olsun. Rabbim her şeyi gönlünüze göre versin. Puanınıza ve mezuniyet durumunuza baktığımda eğer bu puanı önlisans veya lisans grubundan alsaydınız polislik, astsubaylık vs. gibi alanları deneme durumunuz olabilirdi fakat ortaöğretim mezunu olduğunuz için bu alanlar olmuyor ama bu sefer yaştan kaybediyorsunuz. Bunun haricinde bu puanla zabıt katipliği alanına başvurabilirsiniz ama ben tavsiye etmem çünkü yapılabilecek bir meslek değil çok zor diğer memurluklar gibi değil. Bu mesleği yapan arkadaşlarda çok zor şartlar altında çalışıyor. Bununla ilgili internetten yorumları da okuyabilirsiniz. Onun haricinde mesleki bir liseden mezunsanız kendi teknik alanınız varsa merkezi atamayla belki atanma durumu olabilir ama kesin denilemez. Yine de umudunuzu yitirmeyin. Memur alım ilanlarını takip edin. Kısmetinizde, kaderinizde varsa olur inşallah.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Megali Megali Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kamu
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 24 / 80
  • Ticaret 0, (%0)
Ben idarecilik yapıyorum sinif ogretmeniyim. Ortaöğretim kpss bildiğim kadarıyla puanlar aşırı yüksek. Zaten siralamanizda 192 bin ama yine de tercih yapacaksınız kimsenin tercih etmeyeceği koşulları kötü olan bölgeleri tercih etmelisiniz örneğin antalya ankara gibi illerin gelme ihtimali 0.1 ama mus hakkari ardahan siirt gibi şehirlerin gelme ihtimali daha fazla. Hayırlısı olsun bennsizin yerinizde olsam bi tik daha çalışıp diğer sınavda 90 ı geçmeye çalışırım
Bu arada düz lise mezunu musunuz yoksa meslek lisesi mi

Remus Remus NUMLOCK.COM.TR Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 768
  • Beğeniler 165 / 230
  • Ticaret 3, (%100)
bu puanla geçen sene kimsenin tercih etmediği kadroları araştırın ona göre tercih yapın

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
İstanbulda yaşıyorsan itfaiye eri alımı var bugün başladı bilgin olsun.e devlet üzerinden ibb başvuru yazıp devam edebilirsiniz

• Üyelik 23.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 128 / 54
  • Ticaret 1, (%100)

üçikibir adlı üyeden alıntı

Merhabalar, öncelikle geçmiş olsun. Rabbim her şeyi gönlünüze göre versin. Puanınıza ve mezuniyet durumunuza baktığımda eğer bu puanı önlisans veya lisans grubundan alsaydınız polislik, astsubaylık vs. gibi alanları deneme durumunuz olabilirdi fakat ortaöğretim mezunu olduğunuz için bu alanlar olmuyor ama bu sefer yaştan kaybediyorsunuz. Bunun haricinde bu puanla zabıt katipliği alanına başvurabilirsiniz ama ben tavsiye etmem çünkü yapılabilecek bir meslek değil çok zor diğer memurluklar gibi değil. Bu mesleği yapan arkadaşlarda çok zor şartlar altında çalışıyor. Bununla ilgili internetten yorumları da okuyabilirsiniz. Onun haricinde mesleki bir liseden mezunsanız kendi teknik alanınız varsa merkezi atamayla belki atanma durumu olabilir ama kesin denilemez. Yine de umudunuzu yitirmeyin. Memur alım ilanlarını takip edin. Kısmetinizde, kaderinizde varsa olur inşallah.

Megali adlı üyeden alıntı

Ben idarecilik yapıyorum sinif ogretmeniyim. Ortaöğretim kpss bildiğim kadarıyla puanlar aşırı yüksek. Zaten siralamanizda 192 bin ama yine de tercih yapacaksınız kimsenin tercih etmeyeceği koşulları kötü olan bölgeleri tercih etmelisiniz örneğin antalya ankara gibi illerin gelme ihtimali 0.1 ama mus hakkari ardahan siirt gibi şehirlerin gelme ihtimali daha fazla. Hayırlısı olsun bennsizin yerinizde olsam bi tik daha çalışıp diğer sınavda 90 ı geçmeye çalışırım
Bu arada düz lise mezunu musunuz yoksa meslek lisesi mi

Uludağ üni eğitim fakültesi 4. sınıftan terkim asgari ücretle depoda çalışıyorum imkanlarım bu kadar

porfavor porfavor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger, Freelancer
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 5 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
2018deki sınavda ilk bindeydim. İnfaz memurluğu için başvuru yapmıştım. 200 kişi alınacaktı ve 1700 kişi arasından 5. olmuştum. Kilodan da geçtim. Mülakata 700 kişi kaldık. Mülakata girdim ve adam sordu: don kişotunun yazarının ismi, atının ve köpeğinin adı nedir? Bilemeyince atın ve köpeğin ismini bilemediğim için çıkabilirsin dediler. 420lere falan düşmüştü sıralamam ve halka açık bir açıklama değildi. Yani 120 soru çözüp 91 almıştım; üstelik yaklaşık 1 milyon kişinin girdiği sınavdaki sıralamam 3 haneliydi ama 1 sikindirik bir sorudan dolayı siktir ol git dediler. Bu olay adliyede geçti. Yersen. Sonrasında da mülakata girmemek için hiçbir başvuru yapmadım. 5-6 aekadaşım daha vardı. Onların sıralamaları da iyiydi ama onları da mülakatta harcadılar. Hepimize çok entersan sorular geldi. Bir arkadaşım mülakata girenlerden birçok kişiyi tanıyormuş. Torpili olanlar tüm soruları bilmiş. Torpili olan bir arkadaş vardı ona 7 soru sormuşlar. Bize at ismi soran onlara göz renklerini sormuş elbet. 71le hiçbir yere gidememen gerekiyor.

• Üyelik 23.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 128 / 54
  • Ticaret 1, (%100)

porfavor adlı üyeden alıntı

2018deki sınavda ilk bindeydim. İnfaz memurluğu için başvuru yapmıştım. 200 kişi alınacaktı ve 1700 kişi arasından 5. olmuştum. Kilodan da geçtim. Mülakata 700 kişi kaldık. Mülakata girdim ve adam sordu: don kişotunun yazarının ismi, atının ve köpeğinin adı nedir? Bilemeyince atın ve köpeğin ismini bilemediğim için çıkabilirsin dediler. 420lere falan düşmüştü sıralamam ve halka açık bir açıklama değildi. Yani 120 soru çözüp 91 almıştım; üstelik yaklaşık 1 milyon kişinin girdiği sınavdaki sıralamam 3 haneliydi ama 1 sikindirik bir sorudan dolayı siktir ol git dediler. Bu olay adliyede geçti. Yersen. Sonrasında da mülakata girmemek için hiçbir başvuru yapmadım. 5-6 aekadaşım daha vardı. Onların sıralamaları da iyiydi ama onları da mülakatta harcadılar. Hepimize çok entersan sorular geldi. Bir arkadaşım mülakata girenlerden birçok kişiyi tanıyormuş. Torpili olanlar tüm soruları bilmiş. Torpili olan bir arkadaş vardı ona 7 soru sormuşlar. Bize at ismi soran onlara göz renklerini sormuş elbet. 71le hiçbir yere gidememen gerekiyor.

üzdü hocam okudum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al