wmaraci reklam
lidertakipci

Mega Holdings Dolandırıcılığı Aman Dikkat

25 Mesajlar 3.882 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ordunaryus ordunaryus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Pazarlama
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 9 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
Mega Holdings Türkiye de faaliyet gösteren bir saadet zinciridir. Saadet zinciri olarak görünen bu sistemde web sitesi satışı yapılıyor ama öyle piyasada 100 liraya maal edebileceğiniz bir siteyi 2000 – 3000 lira gibi fiyatlara satmaktaydılar ve sisteme dahil olan kişilerde kendilerine sağlı ve sollu olarak 1 er kişi bularak piramit şeklinde büyümeyi hedefleyen bir sistemdir ayrıca üye getirdikleri takdirde %25 komisyon almaktadırlar.

Mega Holdings bu güne kadar 70 milyona yakın para topladıkları öğrenildi.

Soruşturma kapsamında 100’e yakın kişi de ‘mağdur’ olarak ifade verdi. Mali Şubenin tanık olarak ifadesini aldığı isimler arasında 1,8 milyon aşkın takipçisi bulunan Twitter fenomeni Odun Herif de bulunmakta. Odun Herif’in Mega Holdings sistemi ile ilgili yaptığı paylaşımlar sonrası tehdit edildiği öğrenildi.

Odun Herifin Twitter‘da ki paylaşımı ;

kaynak : Mega Holdings

wmaraci
reklam

Percus Percus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Coder
  • Konum ABD
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 47, (%100)
Aman dikkat arkadaslar

AKDNZ AKDNZ #Sunucu Kurulumu Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)
http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/28488280.asp

aslan75 aslan75 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad V** K**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 6 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
gecen sene beni davett ettiler tınlamadım onları gidenleride uyardım bundan 1 ay önce gidenlerle görüşdüm dedikleri cevap bu keşke seni dinleseydik yanlış yaptık yaklaşım 2000 tl leri gitmiş

wmaraci
wmaraci

ordunaryus ordunaryus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Pazarlama
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 9 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

Saol lınk paylaşımı için biz frklı bır sey paylaşmıştık

Doping Creative Doping Creative Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Makale Yazarı&webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad P** Ç**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 36 / 40
  • Ticaret 7, (%100)
Arkadaşlar benimde bu tarz bi sistemim var. şu an fakat insanlar hosting verip artı %90 komisyon veriyorum hemde her ay veriyorum kendim döngü buldum bu şekilde zincir gibi gitmiyor baya sayımız arttı ilerliyoruz. Ama hiç olmassa hakkı olan fiyata verip hakkı olan yüzdeyi veriyoruz ama yinede direk damga yiyoruz çünkü artık bu adamlar piyasayı bitirmiş sanırım :) direk megamı diyorlar işi anlatmadan ama anlatınca diyorlarki kaydımızı yaptırın. şu an şirket ismi vermicem burdan zaten 3-4 aya duyarsınız fakat sanırım banada böyle damgalar koyacaklar konuşacaklar. ama önyargı ile ama yanlış çünkü biz altın altına para ödemek yerine affiliate sistemi ile çalışıyoruz vergi +stopaj herşey yasal. Ama megada gördüğüm şey kişi getirdikce kazandırma ama ben dünyada bir ilki buldum ve her ay para yatırıyorum hemde %90 kendi sistemim. Sistemi normalde burda açıklamak isterim ama biraz deniyeyim dedim direk saadet zinciri dendi. o yüzden paylaşmıyorum ki şu an aylık 2180 Tl kazanan var 2 ayında. hemde him çalışmadan önemlii olan bu işlerde insanlara hakkını vermek diye düşünüyorum.

blitzx blitzx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek işçi
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 11 / 20
  • Ticaret 3, (%100)
Bu tarz sistemler her zaman var olacaktır.

ilk önce insanların kafasındaki o kolay para kazanma olayını çıkarmak lazım.Devlet kanun koyar malum bizim burası da kanun ülkesi.Ya diyeceğim tek şey vicdandır!

Oktay Oktay Blog Yazarı, Lojistisyen Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Lojistik Operasyon Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 25 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
şuan okuduğum okulda her 30 kişiden birisi megaya üye. arkadaşlar neler var diyorum ve halime şükrediyorum. 3000liraya web sitesi yapıyorlar, 100 liraya aynısını sana yaparım dediğimde dalga geçtiğimi sanıyorlar.

dikkat edin böyle şirketlere paranızı kaptırmayın.

oktayy.net - kişisel blogum.

bsakizli bsakizli Bilgisayar Programcısı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yönetim Bilişim Sistemleri Uzm
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 102 / 79
  • Ticaret 2, (%100)
Buraya kurban giden 4 kişi tanıyorum hatta bana sunum yaptı liderleri sunum sonrasında dediğim tek şey sen bana site başına getirdiğim kişi başına kaç komisyon vereceksin dedim oda bana %25 verecez dedi. Ben bu komisyonla verdiğim parayı çıkartırım dedim oda evet evet çıkartırsınız dedi ben de sana bir teklifim var dedim sen bana müşteri bul :) işin %50'si senin dedim. Öyle kaldı... :D
flashoyun ordunaryus

kişi bu mesajı beğendi.

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

Doping Creative adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar benimde bu tarz bi sistemim var. şu an fakat insanlar hosting verip artı %90 komisyon veriyorum hemde her ay veriyorum kendim döngü buldum bu şekilde zincir gibi gitmiyor baya sayımız arttı ilerliyoruz. Ama hiç olmassa hakkı olan fiyata verip hakkı olan yüzdeyi veriyoruz ama yinede direk damga yiyoruz çünkü artık bu adamlar piyasayı bitirmiş sanırım :) direk megamı diyorlar işi anlatmadan ama anlatınca diyorlarki kaydımızı yaptırın. şu an şirket ismi vermicem burdan zaten 3-4 aya duyarsınız fakat sanırım banada böyle damgalar koyacaklar konuşacaklar. ama önyargı ile ama yanlış çünkü biz altın altına para ödemek yerine affiliate sistemi ile çalışıyoruz vergi +stopaj herşey yasal. Ama megada gördüğüm şey kişi getirdikce kazandırma ama ben dünyada bir ilki buldum ve her ay para yatırıyorum hemde %90 kendi sistemim. Sistemi normalde burda açıklamak isterim ama biraz deniyeyim dedim direk saadet zinciri dendi. o yüzden paylaşmıyorum ki şu an aylık 2180 Tl kazanan var 2 ayında. hemde him çalışmadan önemlii olan bu işlerde insanlara hakkını vermek diye düşünüyorum.
Hocam yapmayın allah rızası için böyle bişey (kolay para kazanma) olsa herkes yüklenir kimse istemez siz demekki 2180 tl kazandıracak saf gönüllü arkadşları kandırmışsınız.Kimse öyle oturduğu yerden para kazanamaz. Siteden reklamlarla satışla kazanmada bile sürekli düşünüyoruz bişeyler yapıyoruz harcıyoruz Adı değişir Lekesi aynı "[COLOR=Red]SAADET ZİNCİRİ[/COLOR]" bari burada kimseyi kandırmayın :rolleyes: iyi forumlar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al