Doping Creative adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar benimde bu tarz bi sistemim var. şu an fakat insanlar hosting verip artı %90 komisyon veriyorum hemde her ay veriyorum kendim döngü buldum bu şekilde zincir gibi gitmiyor baya sayımız arttı ilerliyoruz. Ama hiç olmassa hakkı olan fiyata verip hakkı olan yüzdeyi veriyoruz ama yinede direk damga yiyoruz çünkü artık bu adamlar piyasayı bitirmiş sanırım :) direk megamı diyorlar işi anlatmadan ama anlatınca diyorlarki kaydımızı yaptırın. şu an şirket ismi vermicem burdan zaten 3-4 aya duyarsınız fakat sanırım banada böyle damgalar koyacaklar konuşacaklar. ama önyargı ile ama yanlış çünkü biz altın altına para ödemek yerine affiliate sistemi ile çalışıyoruz vergi +stopaj herşey yasal. Ama megada gördüğüm şey kişi getirdikce kazandırma ama ben dünyada bir ilki buldum ve her ay para yatırıyorum hemde %90 kendi sistemim. Sistemi normalde burda açıklamak isterim ama biraz deniyeyim dedim direk saadet zinciri dendi. o yüzden paylaşmıyorum ki şu an aylık 2180 Tl kazanan var 2 ayında. hemde him çalışmadan önemlii olan bu işlerde insanlara hakkını vermek diye düşünüyorum.
Hocam yapmayın allah rızası için böyle bişey (kolay para kazanma) olsa herkes yüklenir kimse istemez siz demekki 2180 tl kazandıracak saf gönüllü arkadşları kandırmışsınız.Kimse öyle oturduğu yerden para kazanamaz. Siteden reklamlarla satışla kazanmada bile sürekli düşünüyoruz bişeyler yapıyoruz harcıyoruz Adı değişir Lekesi aynı "[COLOR=Red]SAADET ZİNCİRİ[/COLOR]" bari burada kimseyi kandırmayın :rolleyes: iyi forumlar