wmaraci reklam

Müjde: Diyanet İşleri Başkanına Zırhlı Mercedes!

19 Mesajlar 1.980 Okunma
smmexpress

brown brown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)

msdselim adlı üyeden alıntı

Dünyanın en gelişmiş ülkesi abd Başkanlık sistemi ile yönetilmektedir.Bizdeki makam aracının bu kadar yüksek olmasının bir sebebide bence bu.Abd de bi valiye devlete ait bir makam aracı yani bizdeki siyah plaka tarzı bir araç verilmiyor çünkü her eyalet birnevi kendi devleti içde serbest dışda bağlı birnevi.
Milletvekili maaşına gelince vekiller çok daha fazla çalışan kişiler olsalar belki bu maaş ideal ama şuanki vekiller için(istisnalar hariç) haksızlıktır bencede
Halk konusunda da bencede min bi %10 20 zam şart

Başkanlık sistemi ile ABD'nin federal yapısının hiç bir alakası yok. Biraz bilgi sahibi olarak konuşalım, sizin dediğinize göre biz de başkanlık sistemine geçersek eyaletlere (ya da eşdeğer başka yapılara) bölünmemiz gerekir. Ancak devletimizin bölünmez yapısı anayasa ile güvence altına alınmıştır. Devlet biçimi ve yönetim biçimi farklı şeyler.

wmaraci
reklam

burningmonk burningmonk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Diyanet herkesten vergi almasa sadece gönüllü kişilerden vergi alsa mesela ben gidip benim vergilerim diyanete aktarılmasın diyebilsem sorun çözülecek. O zaman ister mercedes alsın ister uçak alsın ama benim vergimle bunları yapınca terbiyesizlik oluyor yüzsüzlük oluyor.
Kimliğinden islam dinini kaldırıyorsun içki alıyorsun sonra o içkiden vergi alınıp o vergiyle diyanet için harcama yapılıyor.

apocanhi apocanhi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)
Daha önce bu tür paylaşımlarda girdiğim tartışmalarda çok çirkinleşen arkadaşlar gördüm, burası webmaster forumu insanların alışveriş yapabileceği, projelerini tartışabileceği bir forum olduğu için Güncel kategorisi de teknoloji haberleriyle süslenmelidir. Bu tür paylaşımları neden yaparsınız anlamıyorum arkadaş zaten piyasada bir sürü haber sitesi mevcut okumak isteyen veya okuyan ordan okuyor ve biliyor neyin ne olduğunu. Yok bilmem şu mercedes almış, şuna uçak tahsis edilmiş bırakın bunları ya hükümet gelip sanamı soracak ben şu kişiye mercedes tahsis ediyorum müsaden varmı diye ? Neyse konuya dahil olmak istemiyorum bu tür paylaşımları da tasvip etmiyorum kesinlikle. Çünkü forumda karşıt görüşlü birçok insan var çirkinleştirici konular bunlar gidin haber sitelerinde tartışın yorumlarınızı orda belirtin bilemediniz haber kanallarına çıkın orda söyleyin söyleyebiliyorsanız . . .

Yönetici arkadaşlardan rica ediyorum bu tür konulara meyil vermeyin lütfen . !
WampiR JexyR

kişi bu mesajı beğendi.

ArdaEgridere ArdaEgridere Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 1247
  • Beğeniler 77 / 110
  • Ticaret 6, (%83)
dünya devletiyiz yakışır

wmaraci
wmaraci

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

apocanhi adlı üyeden alıntı

Daha önce bu tür paylaşımlarda girdiğim tartışmalarda çok çirkinleşen arkadaşlar gördüm, burası webmaster forumu insanların alışveriş yapabileceği, projelerini tartışabileceği bir forum olduğu için Güncel kategorisi de teknoloji haberleriyle süslenmelidir. Bu tür paylaşımları neden yaparsınız anlamıyorum arkadaş zaten piyasada bir sürü haber sitesi mevcut okumak isteyen veya okuyan ordan okuyor ve biliyor neyin ne olduğunu. Yok bilmem şu mercedes almış, şuna uçak tahsis edilmiş bırakın bunları ya hükümet gelip sanamı soracak ben şu kişiye mercedes tahsis ediyorum müsaden varmı diye ? Neyse konuya dahil olmak istemiyorum bu tür paylaşımları da tasvip etmiyorum kesinlikle. Çünkü forumda karşıt görüşlü birçok insan var çirkinleştirici konular bunlar gidin haber sitelerinde tartışın yorumlarınızı orda belirtin bilemediniz haber kanallarına çıkın orda söyleyin söyleyebiliyorsanız . . .

Yönetici arkadaşlardan rica ediyorum bu tür konulara meyil vermeyin lütfen . !

Teknoloji haberleri için ayrı bir bölüm var burda ülke ile ilgili güncel haberler paylaşılıyor. Yönetim de bunu teyit etti.

• Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Teknoloji haberleri için ayrı bir bölüm var burda ülke ile ilgili güncel haberler paylaşılıyor. Yönetim de bunu teyit etti.

Senin hoşuna gidiyor sanırım milletin birbirini yemesi ? :) Büyük bir ihtimalle yönetim siyasi paylaşımları teyit etmemiştir zannediyorum . . .

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

apocanhi adlı üyeden alıntı

Senin hoşuna gidiyor sanırım milletin birbirini yemesi ? :) Büyük bir ihtimalle yönetim siyasi paylaşımları teyit etmemiştir zannediyorum . . .

Siyasi bir içerik yok konuda. Herhangi bir parti ismi verilmedi. Benim hoşuma giden insanların ülkede olan her şeyden haberdar olması. Konuyla ilgili bir yorumunuz yoksa laf kalabalığı yapmayın.

HknCOLAK HknCOLAK www.hakancolak.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhasebe, Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)
Siyaseti Mercedes üzerinden yapanla, gelişmişliği Mercedes'e binmek olarak anlayan kafalar arasında fark görmüyorum.

"Bir dini adamı neden zırhlı araca (markası farketmez) binmek zorunda kalır bir ülkede?" bu sorgulanmalı bence.

www.hakancolak.com

• Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Siyasi bir içerik yok konuda. Herhangi bir parti ismi verilmedi. Benim hoşuma giden insanların ülkede olan her şeyden haberdar olması. Konuyla ilgili bir yorumunuz yoksa laf kalabalığı yapmayın.

Yorumumu belirttim zaten laf kalabalığı dediğin şey nedir ki ? bu konunun ucu zaten siyasete gidecek bu belli birşey. Ayrıca seni bundan daha farklı konulardada takip ettim de sanırım sen sırf böyle şeyleri takip etmek için bu forumda boy göstermektesin. Ayrıca hangi yorumu yapacağım ya da ne zaman yapacağımı sana belirtmek, sormak zorunda değilim, sende sorgulamak zorunda değilsin !

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al