apocanhi adlı üyeden alıntı

Daha önce bu tür paylaşımlarda girdiğim tartışmalarda çok çirkinleşen arkadaşlar gördüm, burası webmaster forumu insanların alışveriş yapabileceği, projelerini tartışabileceği bir forum olduğu için Güncel kategorisi de teknoloji haberleriyle süslenmelidir. Bu tür paylaşımları neden yaparsınız anlamıyorum arkadaş zaten piyasada bir sürü haber sitesi mevcut okumak isteyen veya okuyan ordan okuyor ve biliyor neyin ne olduğunu. Yok bilmem şu mercedes almış, şuna uçak tahsis edilmiş bırakın bunları ya hükümet gelip sanamı soracak ben şu kişiye mercedes tahsis ediyorum müsaden varmı diye ? Neyse konuya dahil olmak istemiyorum bu tür paylaşımları da tasvip etmiyorum kesinlikle. Çünkü forumda karşıt görüşlü birçok insan var çirkinleştirici konular bunlar gidin haber sitelerinde tartışın yorumlarınızı orda belirtin bilemediniz haber kanallarına çıkın orda söyleyin söyleyebiliyorsanız . . .

Yönetici arkadaşlardan rica ediyorum bu tür konulara meyil vermeyin lütfen . !

Teknoloji haberleri için ayrı bir bölüm var burda ülke ile ilgili güncel haberler paylaşılıyor. Yönetim de bunu teyit etti.