wmaraci reklam

Ön Ödemeli Kart: PaybyMe

14 Mesajlar 2.584 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

turkobil turkobil TurkoBilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 17 / 76
  • Ticaret 66, (%100)

Merhaba arkadaşlar. Bugün bir prepaid kart olan paybyme yi tanıtacağım. Paybyme denizbank işbirliği ile hazırlanmış bir ön ödemeli kart.Tamamen ücretsiz aylık kesinti kart ücreti falan yok. Öncelikle https://card.payby.me sitesine giriyorsunuz.Ve adres bilgilerinizi girdikten sonra sipariş ediyorsunuz. Kart kapınıza kadar geliyor kargo ile. Kargo tamamen ücretsiz. Kartı paybyme uyumlu siteler ile kullanabiliyorsunuz https://card.payby.me/wheretopurchase adresinde destekleyen siteler yazıyor steam, origin, uplay, appstore, humblebundle, appstore, googleplay, windowsphone store kısacası bütün popüler platformlar destekleniyor. Kart visa electron sistemine sahip bütün visa destekleyen iş yerlerinden fiziksel alışveriş yapabilirsiniz. Karta denizbank atmsinden para yükleyebilirsiniz hiçbir para kesintisi olmadığı için çok kullanışlı..

wmaraci
reklam

Shrikeen Shrikeen Frontend Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)
Bu kartı aldıktan sonra hiçbir işe yaramadığını anlayacaksınız. Kartı gönderiyorlar size, gönderildikten sonra haberiniz oluyor. İlk olarak gidip normal bir alışveriş yapmanız isteniyor. Evet ben de gidip biryerden alışveriş yapıyorum. Sonra diyorum ki hadi kart işi halloldu, gideyim internetten birkaç birşey alayım. Herşeyi hazırlıyorum yapıyorum birde bakıyorum. Kartınız bankanız tarafından onaylanmadı gibi saçma sapan bir hata alıyorum. Sonra websitelerinde destek var mı diye bakıyorum, tabii arkadaşlar çok zeki ya destek alanı bile yok. Herneyse ben de gidip facebook sayfalarına mesaj atıyorum. Tenezzül edip mesaj yazmıyorlar. Sonra belki görmemişlerdir diyorum en son durumuna birde yorum atıyorum. Diğer arkadaşların sorularına cevap veriyorlar ama benim soruma hala cevap veren yok. O yüzden alınacak bir kart değil, alırsanızda hayatınızın en yanlış şeyini yaparsınız. Google Play'de filan da kullanılmıyor. Bunun yerine gidin bir ininal kart alın daha iyi.
ozkanyilmaz cumak27 Holiqan

kişi bu mesajı beğendi.

Holiqan Holiqan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 211 / 116
  • Ticaret 10, (%100)

XGames adlı üyeden alıntı

Bu kartı aldıktan sonra hiçbir işe yaramadığını anlayacaksınız. Kartı gönderiyorlar size, gönderildikten sonra haberiniz oluyor. İlk olarak gidip normal bir alışveriş yapmanız isteniyor. Evet ben de gidip biryerden alışveriş yapıyorum. Sonra diyorum ki hadi kart işi halloldu, gideyim internetten birkaç birşey alayım. Herşeyi hazırlıyorum yapıyorum birde bakıyorum. Kartınız bankanız tarafından onaylanmadı gibi saçma sapan bir hata alıyorum. Sonra websitelerinde destek var mı diye bakıyorum, tabii arkadaşlar çok zeki ya destek alanı bile yok. Herneyse ben de gidip facebook sayfalarına mesaj atıyorum. Tenezzül edip mesaj yazmıyorlar. Sonra belki görmemişlerdir diyorum en son durumuna birde yorum atıyorum. Diğer arkadaşların sorularına cevap veriyorlar ama benim soruma hala cevap veren yok. O yüzden alınacak bir kart değil, alırsanızda hayatınızın en yanlış şeyini yaparsınız. Google Play'de filan da kullanılmıyor. Bunun yerine gidin bir ininal kart alın daha iyi.

Katılıyorum. Bende de var ama hiç kullanamıyorum. Sadece Denizbanktan para yükleyebiliyorsunuz.

emre7 emre7 emreguney.info Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 192 / 189
  • Ticaret 26, (%100)
Hayır sadece Godaddy'de geçse yeter ama gerçekten çok boş bir kart ininal alın.

InfiniTheme Profesyonel Magazin - Teknoloji Wordpress Teması Çıktı (Konularımdan ulaşabilirsiniz.)
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

HknCOLAK HknCOLAK www.hakancolak.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhasebe, Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar bu ininal dediğiniz kartın ücreti nedir peki ya da ücretli midir?

www.hakancolak.com

Skateboard Skateboard Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 23.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek üniversite
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 0 / 26
  • Ticaret 1, (%100)
paypal kart varken hepsi gereksiz.Paypal kartın hem tasarımı iyi hem adını duyurmuş hemde istediğiniz bankadan para çekebiliyorsunuz

nevelturk nevelturk WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 02.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 10 / 75
  • Ticaret 12, (%100)

HknCOLAK adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar bu ininal dediğiniz kartın ücreti nedir peki ya da ücretli midir?

Ptt, Migros ve Migrosjet lerden 5 tl karşılığında alabiliyorsunuz.
HknCOLAK

kişi bu mesajı beğendi.

MertUslu MertUslu Estağfirullah Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ademoğlu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1022
  • Beğeniler 240 / 291
  • Ticaret 3, (%100)
pybyme kart hakkında bilgim yok ama ininal harika bir kart,
ininal kartı ben migrostan aldım, 25-30 tl ödedim, kartın ücreti 5 tl ama mecbur ilk seferlik içine para yüklüyorsunuz yani 20-25 tl kartın içinde kalıyor, neyse karta istediğiniz zaman ptt nin bankamatiğinden para yükleyebiliyorsunuz, çoğu markette geçiyor, öyle onay falan gerekmiyor, ben çoğu işlemimi onunla yapıyorum, ayrıca mastercart niyetine de kullanılıyor yani mastercard destekli yerlerde geçiyor, şok market falan, paypal ile de uyumlu, hosting domain falan ücretlerini hep kartımla ödüyorum, güzel bir kart.

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)
İninal kart kullanıyorum, Webrazzi kartlarından almıştım zamanında ücreti onlar karşılamıştı. Ön ödemeli, bildiğiniz kredi kartı. İnternette ve gerçek poslarda geçiyor. Yıllık ücret yok. Aylık olarak 1 TL alıyorlar, ancak ay başı geldiğinde kartta para yoksa onu da almıyorlar. Bir süredir kullanıyorum, çok memnunum. Hiçbir sorun da yaşamadım.

Gokhaan Gokhaan Jr Art Director Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Jr Art Director
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 28 / 54
  • Ticaret 1, (%100)
encard daha avantajlı sanki, banka kartı visa geçen her yerde kullanılıyor hiç bir ücret yok para yatırma vs. finansbank atmlerinden ücretsiz yatırıyorsunuz ve bildiğim kadarıyla kesinti yok bende kart başvurusu yaptım bu hafta içinde elime geçicek sanırım

ininal da para çekemiyorsunuz ve belirli bi para harcama yükleme sınırı var sanırım bu yüzden tercih etmedim, yaş sıkıntısı varsa paypal nakit kart ı da tercih edebilirsiniz. kesinti var ancak paranızı çekebiliyorsunuz dilediğiniz zaman yurt içi yurt dışı

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al