wmaraci reklam
lidertakipci

OnePlus One-Ucuz Akıllı Telefonlara Bir Yenisi Daha!

5 Mesajlar 940 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Atomel Atomel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** O**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 6 / 1
  • Ticaret 2, (%100)

OnePlus One-Ucuz Akıllı Telefonlara Bir Yenisi Daha!

Merhaba arkadaşlar.Bir kaç gündür siteme yazı atamadım.Derslerimden dolayı çok fazla vakit bulamıyorum.Neyse lafı fazla uzatmadan sizlere bu ara tanıtılan ve benim de dikkatimi çeken bir akıllı telefondan bahsetmek istiyorum.Telefonun en beğendiğim özelliği ise ucuz olması.Ucuzun vardır bir illeti dediğinizi duyar gibiyim.Ama birde özelliklere bakın!

OnePlus One piyasaya 16gb ve 64gb seçenekleriyle sunuldu.Telefonun en büyük desteği ise ünlü ROM yapım ekibi Cynogenden geldi.OnePlus One’ın Color OS işletim sistemine benzeyen güzel bir arayüzü var.Tabiki burada Cynogen ekibinin diğer android telefonlara göre daha hızlı ve stabil çalışmalarını sağladıkları için cihaza katkıları çok büyük.Ama küçük bir engel var telefon şu anda Türkiye’ye gelmedi.Yurtdışında da davetiye ile satılmakta.Mail kutularınızı kontrol etmenizi öneririm.Spam zannederek sildiğiniz mailler den biri bu telefon için davetiyeyi içerebilir.Eğer yurt dışında da akrabanız varsa 10 saat içinde kargoyu oraya yönlendirerek bir işe yaramasını sağlayabilirsiniz.Bir kaç forumda da gördüm.Bazı arkadaşlara davetiye gelmiş ama kargoyu Türkiye’ye yönlendiremedikleri için davetiyenin süresi geçmiş ve geçersiz sayılmış.Böyle talihsizlikler de var.Evet arkadaşlar gelelim OnePlus One’ın diğer özelliklerine;

Resimlerde de görüldüğü gibi diğer telefonlara göre hem daha ucuz hem de özellik bakımından daha fazlasını sunuyor.OnePlus One 2014 yılının en iyi telefonu olma yolunda hızla ilerlemekte.İnşallah ilerleyen zamanlarda yurtdışındaki fiyatı(16gb’lık = 299$,64gb’lık = 349$) ile aynı oranda Türkiye’de de satışa sunulur.

Kaynak:OnePlus One-Ucuz Akıllı Telefonlara Bir Yenisi Daha!

wmaraci
reklam

Shrikeen Shrikeen Frontend Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)
Sahibinden de 64 gb modeli 1250 tl. Almak isteyenler kontrol edebilir.

Batarya Batarya SEO & Wordpress Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 317 / 317
  • Ticaret 122, (%99)
Ya sizin ucuz düşünceniz benimki ile farklı ya da yanlışlıkla ucuz yazdınız hocam. 1200 lira Türkiye ekonomisine göre az bir para değil.Ben 200-300 lira bir telefon olarak düşünmüştüm başlığıa bakınca aslına bakarsanız.

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Casper'a çok benzememiş mi :o

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.
wmaraci
wmaraci

Atomel Atomel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** O**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 6 / 1
  • Ticaret 2, (%100)

Batarya adlı üyeden alıntı

Ya sizin ucuz düşünceniz benimki ile farklı ya da yanlışlıkla ucuz yazdınız hocam. 1200 lira Türkiye ekonomisine göre az bir para değil.Ben 200-300 lira bir telefon olarak düşünmüştüm başlığıa bakınca aslına bakarsanız.

Evet bana ucuz geldi.Çünkü yurt dışındaki fiyati 600 TL civari.ve bildiğim kadarıyla Türkiye de satisa sunulmadi.diğer telefonlara gore 600tl iyi bi miktar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al