wmaraci reklam

Pfdk Şike Kararını Açıkladı

21 Mesajlar 3.274 Okunma
smmexpress

myenes myenes $php = new PHP(); Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Back-end Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1051
  • Beğeniler 253 / 258
  • Ticaret 5, (%100)
Aziz reyiz gümbür gümbür gelecek :) Çok sevindim çıkacağına olan adamın 1 yıllık ömrüne oldu.

wmaraci
reklam

MehmetAliATLI MehmetAliATLI WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 759
  • Beğeniler 161 / 84
  • Ticaret 9, (%100)

ibrahimGnc adlı üyeden alıntı

Olay pardon filmine döndü o kadar adamı içeriye aldılar yatırdılar şimdi de suç yok pardon mu diyolar :D

Hocam fenerbahçenizin şike yapmadığına sen kendin inanıyomusun :D

Buradaki ön yargı neden sadece Fenerbahçe için. Tüm mesajlarda sadece Fenerbahçe geçiyor. Ben fenerbahçe şike yapmadı demedim. Kanun önünde yapmadığı onandı dedim. Yaptığıan şahit olamdım olan varsa yazsın şahitlik yapsın :).

Ligde hangi takım sütten çıkmış ak kaşıkta sadece Fenerbahçe üzerine yoğunlaşıyorsunuz anlamış değilim.

Fenerbahçe yaptıysa ligdeki diğer büyük takımlar da yapmıştır.
Onur07

kişi bu mesajı beğendi.

🔒 http://mcmyazilim.com

csariaslan csariaslan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek memur
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1098
  • Beğeniler 226 / 281
  • Ticaret 48, (%100)

myenes adlı üyeden alıntı

Aziz reyiz gümbür gümbür gelecek :) Çok sevindim çıkacağına olan adamın 1 yıllık ömrüne oldu.

arkadasım insallah cıkar başkanınız sucu yoksa ama türk adaletiyle tff bir tutmayın tff verdiği karar böyle diye mahkeme bunlar sucsuzmuş cıkartın diyeceklerini düsünüyormusun?

Ek Olarak:

sonses10 adlı üyeden alıntı

Buradaki ön yargı neden sadece Fenerbahçe için. Tüm mesajlarda sadece Fenerbahçe geçiyor. Ben fenerbahçe şike yapmadı demedim. Kanun önünde yapmadığı onandı dedim. Yaptığıan şahit olamdım olan varsa yazsın şahitlik yapsın :).

Ligde hangi takım sütten çıkmış ak kaşıkta sadece Fenerbahçe üzerine yoğunlaşıyorsunuz anlamış değilim.

Fenerbahçe yaptıysa ligdeki diğer büyük takımlar da yapmıştır.

zağten bu düsünce yüzünden ne futbolda ne başka biryerde bir adım ileri gidemiyoruz anca birbirimizin acıklarını arıyoruz biz yaptıysak oda yaptı mantığı ne demek yaptıysan cezanı çekeceksin yapmadıysanda zağten belli olur bu ama 20 tane maç söyleniyor hiçbirinde sike yok diyorlar ama ibb-fenermacından dolayı sike yapıldı diye adama hak mahrumiyeti veriliyor bu sakamı ?

mevLutt mevLutt Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek PC
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 0 / 52
  • Ticaret 2, (%100)
Fenerin suçu mu yok ? Güldürmeyin Allah aşkına . Şu cezalara bak . Neredeyse hepsi Fenerin adamları. Teşebbüs var sahaya yansımamış mı ? Zaten ispatlayamazlar ki ? Nereden bilecek ? Saçmalık resmen . Bu karara sevinenleri görünce üzüldüm açıkçası . Onlarda bildiği halde niye seviniyorlar ?
Ortada teşebbüs var , şike var , kurtarma çalışmaları.
Şike zaten sadece bizim ligimizde serbest olur ki Uefa'dan tarihi bir ceza bekliyorum bu karar için.
Atakan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

hopisu hopisu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Kars
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 519
  • Beğeniler 15 / 78
  • Ticaret 4, (%100)
futboldan soğuttular resmen,
Atakan

kişi bu mesajı beğendi.

cografyahane.com

Ugurcan Ugurcan , Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 938
  • Beğeniler 13 / 213
  • Ticaret 4, (%100)
Bu kadar adam ceza alıyor şike sahaya yansımadı deniliyor. Gülüyorum :)
Atakan

kişi bu mesajı beğendi.

siyahgiyen siyahgiyen SEO - E-Ticaret Gelir Arttırma Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek SEO - E-Ticaret Gelir Arttırma
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 649
  • Beğeniler 121 / 191
  • Ticaret 20, (%100)

csariaslan adlı üyeden alıntı

Ben bi taraftar olarak sorarım madem sike yok bu kadar adam niye ceza aldı ?

Ek Olarak: AHMET ÇELEBİ: 2 YIL (Fenerbahçe-İBB müsabaka sonucunu etkilemek) bu sike değilde ney ?

Öncelikle söyleyeyim ben bir Galatasaray Taraftarıyım ve Taraftar gibi konuşacağım.

Federasyon Başkanı denen Adama!!! soruyorlar , hiç bir şike bulgusuna rastlamadık diyor , 30 saniye sonra ibrahim akını soruyorlar o şikeden yargılanıyor diyor (antalya basın toplantısı) , madem bir şike yapmadılar bu adamlar neden ceza aldı. Aziz yıldırım neden halen içeride ? Bu İbrahim akın şikeyi kendi kendine mi yaptı ? Yoksa evde kardeşiyle bahse mi girdi de şike yaptı ? Parayı sağ cebinden çıkarıp sol cebine mi koydu ? Federasyon başkanı denen adam !!! beşiktaşı yaktı , yıktı , markete borçlu etti , market sahibi beşiktaşı icraaya verdi. Bu defa bıraktı geçti Ülke futbolunun başına. Karara da hiç şaşırmadım. Ben Galatasaraylıyım. 3 senedir ilk defa bir sezon boyunca bu kadar mükemmel futbol oynadık ama izlemek hiç içimden gelmedi. Çünkü o İbrahim Akın denen Şikeci!!! bütün bir sezonu mahvetti bende. Benim gibi Futbol aşığı adamı futboldan soğuttu. Ben Galatasaray Taraftarıyım ama futbola aşığım. Futbolu sevdiğim için Galatasarayı seviyorum , Kadıköyde çılgınlar gibi eğlenerek Fenerbahçe maçını izledim kız arkadaşımla. Ben bu sezon maç izleyemedim içimden gelmedi. Beni futboldan soğutan Bu ülkedeki tek şikeci !!! futbolcu olan ibrahim akına ne söyleyeyim şimdi ?

mavice mavice WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 145 / 133
  • Ticaret 1, (%100)
Uğur Meleke bu akşam Cüneyt Özdemir 5n1k'ya çıktı.
İbrahim Akın'a ceza verildi, her şeyi yapan bu adam. Sahaya şike yansımadı diyor Fenerbahçe Futbol Federasyonu ayhh Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Demirören. Sahaya şike yansımadı da bu ceza neyin nesi ? Baştan beri yapılmak istenen Fenerbahçe'yi kurtarmaktı, öyle de oluyor zaten.

İzleyin lütfen...

http://www.dailymotion.com/video/xqns84_uyur-meleke-5n1k-07-05-2012_sport

mavice.net

Omer Omer ÖFB Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Güvenlik Ekipmanları
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** B**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 44 / 193
  • Ticaret 3, (%100)
Futbolu Bitirdiler Helal Olsun Ne Diyeyim Türkiye'de ki Adalet Anlayışı Bu.

Kişilere Ceza Vermek Nedir Ya.
Kişi Kendine mi Şike Yapıyor. Takımı İçin Şike Yapıyor Ama Takım Tertemiz Çıkıyor...

Sorarım Şimdi O Fedarasyonun Uğruna Herşeyi Göze Alıp Tertemiz Yapmaya Çalıştığı Takımın Taraftarı Siz İnanıyormusunuz Temiz Olduğunuza? :)

MaxTeknoloji.Net - Bozkurt.Net.TR

tam1facia tam1facia Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek internet kafe işletmeciliği
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 2 / 43
  • Ticaret 19, (%100)
adamların hayatını kararttılar bi adam için :) ßide şike yok fenerbahçe temiz diyorlar oynanan maçların hepsi fener maçı ceza alınan maçlar hep fener maçı

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al