csariaslan adlı üyeden alıntı

Ben bi taraftar olarak sorarım madem sike yok bu kadar adam niye ceza aldı ?

Ek Olarak: AHMET ÇELEBİ: 2 YIL (Fenerbahçe-İBB müsabaka sonucunu etkilemek) bu sike değilde ney ?

Öncelikle söyleyeyim ben bir Galatasaray Taraftarıyım ve Taraftar gibi konuşacağım.

Federasyon Başkanı denen Adama!!! soruyorlar , hiç bir şike bulgusuna rastlamadık diyor , 30 saniye sonra ibrahim akını soruyorlar o şikeden yargılanıyor diyor (antalya basın toplantısı) , madem bir şike yapmadılar bu adamlar neden ceza aldı. Aziz yıldırım neden halen içeride ? Bu İbrahim akın şikeyi kendi kendine mi yaptı ? Yoksa evde kardeşiyle bahse mi girdi de şike yaptı ? Parayı sağ cebinden çıkarıp sol cebine mi koydu ? Federasyon başkanı denen adam !!! beşiktaşı yaktı , yıktı , markete borçlu etti , market sahibi beşiktaşı icraaya verdi. Bu defa bıraktı geçti Ülke futbolunun başına. Karara da hiç şaşırmadım. Ben Galatasaraylıyım. 3 senedir ilk defa bir sezon boyunca bu kadar mükemmel futbol oynadık ama izlemek hiç içimden gelmedi. Çünkü o İbrahim Akın denen Şikeci!!! bütün bir sezonu mahvetti bende. Benim gibi Futbol aşığı adamı futboldan soğuttu. Ben Galatasaray Taraftarıyım ama futbola aşığım. Futbolu sevdiğim için Galatasarayı seviyorum , Kadıköyde çılgınlar gibi eğlenerek Fenerbahçe maçını izledim kız arkadaşımla. Ben bu sezon maç izleyemedim içimden gelmedi. Beni futboldan soğutan Bu ülkedeki tek şikeci !!! futbolcu olan ibrahim akına ne söyleyeyim şimdi ?