Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Kilitli Konu Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Güncel
PUBG Mobile UC

Putin: Çok ciddi sonuçları olacak

Okunmamış 25 Kasım 2015, 16:06
isousluer Adlı Üyenin Avatarı
Usluer

Ad, Soyad: İs... Us...
Ticaret: 42, 100%
Rusya Dış İşleri Bakanı Türkiye'ye savaş açma gibi bir şey söz konusu değil fakat Türkiye ile ilişkilerimizi gözden geçireceğiz demiş.
Okunmamış 25 Kasım 2015, 17:22
Sirvaliente Adlı Üyenin Avatarı
White Power!

Yaş / Cinsiyet: 28 / Erkek
Meslek: Youtuber
Ad, Soyad: Me... Ma...
Ticaret: 2, 100%
Alıntı:
Doxan9 Adlı Üyeden Alıntı
Putin. Senin karşında Türkiye var ayağını denk al. Türkiye nin mesajı moskova' ya ulaşmış gözüküyor.

Sen nerde yasiyosun ya ? Ayagini denk mi al ) Karsinda Rusya var Rusya. Dunya gucu. Bosbakanin cumhur baskani denen sahsin konusmalarindan mi gaza geliyorsunuz?? Objektif olun Allah askina. Karsindaki Rusya.
anonymated bunu beğendi.
Her kim bize karşı ayaklanırsa kendisini ölü kabul etmelidir.
Okunmamış 25 Kasım 2015, 17:36
TheLacivert Adlı Üyenin Avatarı
Invictus Maneo

Yaş / Cinsiyet: 28 / Erkek
Meslek: Psikolog
Ad, Soyad: Be... Ka...
Ticaret: 0, 0%
Putin/Rusya cevap verecek. Bu gün değil, yarın değil, aynı şekilde değil. Ama Putin/Rusya cevap verecek.
Okunmamış 25 Kasım 2015, 18:17
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 31 / Erkek
Meslek: öğrenci
Ad, Soyad: Ca... Be...
Ticaret: 5, 100%
Alıntı:
isousluer Adlı Üyeden Alıntı
Rusya Dış İşleri Bakanı Türkiye'ye savaş açma gibi bir şey söz konusu değil fakat Türkiye ile ilişkilerimizi gözden geçireceğiz demiş.
Alıntı:
Sirvaliente Adlı Üyeden Alıntı
Sen nerde yasiyosun ya ? Ayagini denk mi al ) Karsinda Rusya var Rusya. Dunya gucu. Bosbakanin cumhur baskani denen sahsin konusmalarindan mi gaza geliyorsunuz?? Objektif olun Allah askina. Karsindaki Rusya.
Alıntı:
TheLacivert Adlı Üyeden Alıntı
Putin/Rusya cevap verecek. Bu gün değil, yarın değil, aynı şekilde değil. Ama Putin/Rusya cevap verecek.
Rusya Türkiyeden et alımlarını durdurmuş , turizim şirketlerin hepsine türkiyeye olan gezilerin kesinlikle iptali gerçekleşmiş, rus vatandajlarını geri çekmek içinde uçaklar yollanmış , ortak projeler tekrar değerlendirilecekmiş
Okunmamış 25 Kasım 2015, 18:35
Üyeliği Durdurulmuş

Meslek: Bilgi İşlem
Ad, Soyad: Mu... Ha...
Ticaret: 1, 100%
Rusya dünya prestiji açısından bir şeyler yapabilir. Rus halkının gazını almak için şunu yaptık bunu yaptık diyecekler. Ama sınırlarımızın yol geçen hanı olmasından daha kötü bir sonuç doğmayacaktır.
Okunmamış 25 Kasım 2015, 18:49
fatihclkl Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Ad, Soyad: Fa... Ço...
Ticaret: 7, 100%
darkthepro boş yapma kardeşim ya.Git kendi inandığın doğrularınla yaşa.Milletin düşüncelerine yorum yapma.
Okunmamış 25 Kasım 2015, 18:56
konusal Adlı Üyenin Avatarı
Saygılı olmak lazım.

Yaş / Cinsiyet: 44 / Erkek
Ad, Soyad: Al... Gü...
Ticaret: 1, 100%
Türkiye, gerekeni yapmış.
Sınır ihlali var ve uyarılarını da yapmışsa, vurmuş geçmiş.

Türkiye Cumhuriyeti nüfusu taşıyıp Rusya yandaşlığı yapmayın bir zahmet.
isousluer bunu beğendi.
wmaracı
Okunmamış 25 Kasım 2015, 19:07
WM Aracı

Alıntı:
fatihclkl Adlı Üyeden Alıntı
darkthepro boş yapma kardeşim ya.Git kendi inandığın doğrularınla yaşa.Milletin düşüncelerine yorum yapma.
bu siteden herkes istediği konuya tartışma bünyesinde istediği yorumu yazar benim susmamı istemek sizin gibilere düşmez adabınızı bilin, madem düşünceniz var ortaya koyun ve kanıtlayın yapamazsınız çünkü acizsiniz

http://www.haberturk.com/ekonomi/eko...imini-durdurdu
http://www.sozcu.com.tr/2015/ekonomi...uruyor-994489/

yorum yapmaktan aciz birisi olarak yorum yazmak için gelmeyin
Okunmamış 25 Kasım 2015, 19:23
fatihclkl Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Ad, Soyad: Fa... Ço...
Ticaret: 7, 100%
darkthepro Aciz bir insan olsaydım zaten tepki göstermezdim.Bende senin gibi haberleri takip edebiliyorum Farkındaysan yazdıklarına yalan ve ya sallıyorsun demedim.Bu durumda bile kendi memleketini yerden yere vurup,rusya yandaşlığı yapman gerçekten çok rahatsız edici.Bundan dolayı tepkimi koydum.Gelipte insanların senin düşüncelerinle uyuşmayan sözlerine sen yanlışsın,sen böylesin demen hoş değil ki zaten "kendi doğrularınla yaşa" diye bir ibare söyledim.Kanıt olayını gelirsek ben sana hiç birşeyi kanıtlayamam.Sana ne kadar anlatsam boş gelir.

40 alimi bir delille yendim, 1 cahili 40 delille yenemedim. (İmam Şafii)
Okunmamış 25 Kasım 2015, 19:33
WM Aracı

Alıntı:
fatihclkl Adlı Üyeden Alıntı
darkthepro Aciz bir insan olsaydım zaten tepki göstermezdim.Bende senin gibi haberleri takip edebiliyorum Farkındaysan yazdıklarına yalan ve ya sallıyorsun demedim.Bu durumda bile kendi memleketini yerden yere vurup,rusya yandaşlığı yapman gerçekten çok rahatsız edici.Bundan dolayı tepkimi koydum.Gelipte insanların senin düşüncelerinle uyuşmayan sözlerine sen yanlışsın,sen böylesin demen hoş değil ki zaten "kendi doğrularınla yaşa" diye bir ibare söyledim.Kanıt olayını gelirsek ben sana hiç birşeyi kanıtlayamam.Sana ne kadar anlatsam boş gelir.

40 alimi bir delille yendim, 1 cahili 40 delille yenemedim. (İmam Şafii)
Memleketi yerden yere vurmakla alakası yok, dış güçlerin baskısı altında kalınıp yapılmış bir şey zararlı kim Türkiye turizm azalacak, dışa sattığın ürün azalacak, nükleer santral , doğal gaz , adamların ülkesindeki şirketlerimiz, Türkler olmak üzere adamlarla projelerin var adam sana daha pahalıya satacak yada kim bilir neler yapacak yanında bırakmaz, biz de hala onlar kaybeder diye düşünüyoruz adam etini sütünü avrupa ülkesindende alabilir niye bizden alıyo çünkü hem komşu hemde çıkarlar var tamam adamların sınıra girmesine iyi demiyorum fakat adamlar orada işid için duruyordu radar izine baktığınızda direk ülkeye bir saldırı yok, zamanında adamlar sana yardım etmiş he kötü tarafları var mı var ama etrafında zor zamanında yardım isteyeceğin bir dost yok zannetmeyin ki zamanı gelince nato, amerika yardıma koşacak benim düşüncelerime uyuşmayan insanlara sen yanlışsın dediğim bir şey yok sözleri çarpıtmayın tartışma olarak ben düşnücemi söylerim karşıdaki düşünceyi çürütürüm , tartışmanın olayı budur ki olaya gerçekçi bakmak her yönünden bakmak, nesnel olmak mı suç? ayrıca belki ben Rusya ile müttefiki düşünen bir insanım, yada belki Türkiyede yaşayan bir Rus'um, belki hristiyan belki müslümanım yorumlarda ırkımı ve dine yönelik göndermeler yapmazsanız sevirim
Kilitli Konu Favorilerime Ekle

1113x90

Bu Alana Reklam Ver

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Güncel